Коли я розповів про мій чоловік, вони не розуміли, але все змінилося в момент.

Поговоримо про це. Що таке цивільне шлюб?й Насправді це проживання двох дорослих в одному житловому просторі, з усіма ознаками шлюбу посадовими особами. Єдина відмінність полягає в тому, що немає реєстрації відносин в цивільному шлюбі. І все ж це не когабітація, так як когабітанти можуть бути більше двох людей, які не відчувають себе, одночасно не романтичні почуття для одного. Що, як кажуть зараз, досить відрізняється.



Для вступу в цивільні шлюби необхідно довести, що перед жінками небажано входити в цивільні шлюби. У зв’язку з цим було непристойне об’єднання, так як після «диворця» вони не мали права на будь-яку алімонію. Вони не були захищені правами. А соціальна складова теж залишала багато, щоб бути бажаними: сусіди збиваються за спиною. Сьогодні молоді люди дивляться на речі більш легко. Життя з чоловіком і не одружився? Чому? Є можливість. Ми збираємося, щоб це було. Зміна часу.

Ви думаєте, що наші діти більше, коли вони молодші або старші? Коли ми любимо нас більше? Як дитина. Я пам'ятаю, як Максим і Руслана прийшли до мене, як діти, так само, як це. Поговоріть з ними про свій день в школі. Мій чоловік і я спробував підняти їх як реальні люди. Не сором'язливі з них будь-яким чином. І щоб вони, в свою чергу, підняли своїх дітей гідністю. Це вся точка, це не так?

Я ніколи не був сором'язливим. Мій чоловік працював важко. І побачила його. Але на зарплаті працівника, чесний чоловік, важко підтримувати чотири людини. Навіть якщо ви економите, заперечуйте себе деякі дрібниці - ще один з сусідів буде першим, щоб купити плоске телебачення. Хтось з школи принесе дорожчі іграшки. І так далі. Ви не можете тримати всіх, як вони кажуть, або спробувати.



Діти іноді пригнічують, що їх однокласники вже мали це або це. Що вони були всі сукні, як шпильки. Але що я можу сказати їм? Я кохав свого батька і знав, що він зробив все в його силі, щоб забезпечити, що ми завжди мали їжу на столі і, в цілому, нам нічого не потрібно. На жаль, влада не помітила своїх позитивних якостей на тривалий час, і коли він остаточно просувався, наше щастя не прослужило довго. Рік і половина після цієї великої новинки він пішов з нами. Я просто не прокинувся. Серце. Звідси, житло та діти повністю на плечі.

Дякуємо Богу, щоб діти виросли і вони розуміли. Вони допомогло мені в будинку, постаралися зануритися, весело. І вони підтримали мене, матір їх. Чи знаєте ви? Не дивлячись на те, що вони втратили ні одного, але свого батька. Я спробував тривалий час відновити, щоб знайти свого роду «попередня робота», але все призвело до нічого. Я консультував мене, щоб дати все це і піти за кордоном. Залиште квартиру для дітей і мами. Вони будуть жити разом. А потім я приходжу. Що я зробив. Політ на закордонні землі на 12 років.

У той час, коли я працюю, багато речей відбулося. Діти виросли і мали сім'ї. Спочатку я відправив гроші до сина, а потім до моєї дочки. Як весільні подарунки. Немає, я не маю достатньо грошей для двох квартир. Хоча всі мої друзі, насправді, працювали над спадкоємцями нерухомості. Але фінансово допомогло їм добре: Максим, що Руслан придбав у шлюбі кожну квартиру. Я погодився з кореспондентами, щоб поділитися витратами, тому я був морально щасливим.

Р

Інше, я не бачив причин приїхати додому. Я відправив гроші на мами для ремонту та медицини. Я маю на увазі, вона дуже стара. Що робити в домашніх умовах самостійно? З дітьми, звичайно, не сидить. Головне, що вони відчувають себе добре, розвивати і не вимагають додаткового фінансування. Це те, що я боївся. Що вони не зможуть заробити гроші самостійно і будуть повністю залежними від мене. Але здавалося б,

Я хотів би працювати так, щоб я мав достатньо грошей на майбутнє. І приїхати додому, жити без зайвих нервів, перенапруження і все. Поступово зустрітися з старим віком. Що ще можна зробити? Але це так сталося, що я зустрівся з одним з наших співвітчизників і почав відповідати йому онлайн. Він жив у сусідньому місті і не знав, що робити. У розлучення діти дорослі, і він хотів щось постійне і рідне. Саме тому наші відносини почали розвиватися.



Антон переїжджає в місто разом з нами і ми почали жити разом. Для автомеханіки не важливо, де працювати. Я не хочу рухатися. Так ми були достатньо грошей за кордоном і відчували дуже добре. Звісно я пропустив чоловіка. Але це так довго, що я думаю, що він зрозумів мене. Я підняв своїх дітей, і це було вчасно думати про власний затишок. Мій чоловік і я погодився піти додому в рівно 3 роки. Ніщо менше. Тексти пісень, а це означає: І вони кажуть, що це те, що багато любові життя. Як я можу перевірити?

Вже три роки ми приїхали додому і почали жити з мною, домовилися. Ви знаєте, що таке цивільне шлюб. Діти приїхали зустріти мене, вони добре знали, що я не був самостійним, але з чоловіком. Вони не проти мого вибору. Я був так радий, що мене добре розуміли. А потім Антон і я кинув маленьку партію. Вони називають всіх: їхні діти, їхні сім'ї, їх матір. Я не був навіть ледачий, щоб найняти дівчину, яка порадувала мене піти на роботу. Хто знає, де ми будемо всі, якщо це не для своєї ідеї?



І ось великий стіл. Всі зібрані, красиві, посміхаються, радіючи. На жаль, ще не було. Так все, що ви зрозуміли, наскільки це можливо. Не офіційно, хоча. Припустимо, промен світла падає на мій коханець і він отримує на одному коліні! Я шокував. І він йде на: посміхаючи, шукаючи мене з такою іскрою в очах і попросити мене бути дружиною! Я майже не здивився з сюрпризу! Звичайно, вона погодила, і сльози з очей знаходяться в двох струмках.

Як це було ще краще? Ймовірно не. Але він отримав гірше. Через 10 хвилин я помітив нездорові тріщини сімей моєї дитини. Вони збивають, але було зрозуміло, що вони хотіли запакувати і залишити. Я нічого не розумію, Я попросив її відповісти як це. Що це таке? Щоб Руслана негайно відповіла без скромності. "Ви знаєте, мама. Цивільний шлюб є одним. Але якщо це реально... Чи можу я зателефонувати чоловіка Да зараз? Чи потрібно ми поділитися з ним пізніше? Ви коли-небудь думали про отримання шлюбу знову? На столі не було, ані діти, ані їхні сім’ї. На щастя, вони приїхали з казкою, що їм все необхідне для початку ранку.

Р

Звичайно я був сумним. Вже зараз, незважаючи на це місяці. Ми ще живемо з Антоном на своєму місці, але ми ще не підписалися. Що таке цивільний шлюб? Не серйозний. Я впевнений у собі чоловіка, як він у мене. У цей час діти тільки називають мене кілька разів. Ми не приїжджаємо до нас. У своїх очах я траєктор. Але я не думаю, я. Я почав помітити, як далеко від них. Чому не можна приймати мене і мій чоловік як один? Я завжди пішов зустрітися з ними. Чи не заслуги?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное