Напередодні нового року всі зібралися в будинку, але після цього, діти не хочуть бачити мене більше.

Хто хоче самі? марка? Статистично, це жінки, які наполягають легалізації своїх відносин один раз і назавжди. Таким чином, вони відчувають себе в безпечній позиції. Крім того, шлюб надає їм певний статус, який вже може використовуватися в різних життєвих ситуаціях. Від соціальних аспектів до банального просування на робочому місці.



Тим не менш, сучасні чоловіки також почали бачити свої переваги в офіційному шлюбі. По-перше, в одній роботі. З’ясуйте босів, які дивляться на одружених робітників ще більш перспективними. Чому не використовувати свій статус для власних цілей? Любитель посилює стосунки, незалежно від того, що хтось говорить. Це набагато простіше для жінки, щоб обдурити, якщо вона просто в відносинах. Кільце на пальці може фактично працювати як моральний компас. І все ж, деякі чоловіки, особливо зрілі, просто не хочуть піти «люди». Ви не хочете, щоб ви не були в курсі своєї сім'ї.

Після святкування старого Нового Року мої діти висловили однозначну думку, що вони більше не збираються відсвяткувати все в моєму домі разом. Після такого скандалу, шути і навіть трохи лушпиння, варто їх зрозуміти. Якщо не для одного нагородження: боротьба і всі інші негативності були організовані ними, дорослими, утворилися люди. І тепер вони розглянули себе. Як це сталося? Тепер я збираюся спробувати і розповісти вам все. Тоді вирішуйте, хто правий і хто винний.

Як бачите, я вже не молоду жінку. Я 64. Незрівняні, розлучення. Моя перша і тільки чоловік зламав мене, коли у мене було два діти. І не було нічого в серці, що боляче або боляче. Я знаю, що напевно. Але, на жаль, мої діти, які сьогодні повинні вирощувати і усвідомити все, як і раніше захистити свого батька. Тексти пісень, а це означає: Він, ви бачите, виправлено. Я повернувся до них, і попередив, щоб бути гарним Бастард.



По-друге, в моєму житті, я ніколи не зажадав будь-яку жертву або походу від сина або дочки. Навпаки, коли з'явилася можливість, я залишила їх на мій бабуся, і я пішов за пуповин, щоб заробити гроші. А після витрат більше десяти років вона забезпечила свою сім'ю з житлом і ще більше. Син отримав достатньо грошей, щоб купити двокімнатну квартиру після звітування деяких його особистих заощаджень. І мій дочка я купив одну, праву перед весіллям. Я думаю, що я виконав мій материнський обов'язок.

Я тільки працював за кордоном, щоб заробити гроші. Моя влада була достатньою для того, щоб налаштуватися тільки на цей режим. Я занурився, заощаджувався на якості житла і деяких продуктів харчування. Я не ходив на датах, хоча багато людей робили. Для мене, що час був схожим на чуже життя. Життя роботи, якщо ви будете. Так, це не дивно, що після остаточного пошуку гідного чоловіка, я повністю закохався з ним. Це третя річ, яку я хочу розповісти про себе.

Габаритний зображення

Кирило підходить для мене абсолютно все. Він був, солодкий, працьовитий і дійсно має почуття для мене. Я думав, що вона буде любити, щоб дати всі гроші, отримані для моїх дітей. Я люблю їх, але вони вирощуються зараз. У них є власні сім'ї і власні турботи. Ми не бачили один одного протягом тривалого часу. Я хотів би думати, що я б був основною людиною в житті. Так ви повинні думати про себе. Чому б не було?

Це там, де я зустрів мій поточний хлопець. Він був рекомендований мені в якості хорошого чоловіка. Він і два інших молодших робіт робили деякі ремонти в будинку, привезені в і видалені будівельні матеріали, навіть очищають свердловину. Кирило був передпокійним і один раз ми погодилися зустрітися з ним, щоб відсвяткувати завершення роботи. А потім все відійшов. Особисто я впала в любов як школярка. Хоча мій супутник був кілька років, ніж мене.

Я не говорю про мої відносини. Я думав, що я був кимось. Але зрозуміло, що вони не слухали мої слова серйозно, або, можливо, вони просто не цікавляться. Добре, так що це буде. З кожним днем ми провели новий рік. Дочка з чоловіком і дитиною. Моє син і його дружина ще не мали дітей. І я з Кирилом, який, до речі, дуже щасливий. Це був чудовий відпочинок, не переповнений, гучні кришки та інші речі. Просто два з нас, закуски і приємна музика на фоні розмови.



Але напередодні Нового року діти вирішили приїхати і відсвяткувати разом. Я поговорив їх довгий час, тому що я знав, що вони ще мріяли, щоб зібрати мене разом з моїм екс-людом. Він ще батько. Він також виступає, як він був жертвою в нашому шлюбі. Я кажу їх, звичайно, що це не відбувається. Мій син і дочка вирішила, що вони знають краще, ніж мене. Будь-який, нічого нового під місяць.

Побачивши Кирило в моєму домі, мій син якось реагував дивно: він просто зірвав в одній точці і мовчав, не кажучи вже слово майже до кінця вечора. Випивання, харчування та пиття. Не вірити, що мама може мати нову людину в цьому віці. Що я можу сказати, що це не мої проблеми. Послухайте мене раніше.



Моя дочка, з іншого боку, тримала запит на всі питання. І де ми вперше зустрічали, і що ми будемо робити далі? Я просто хотів дізнатися всі секрети. В кінці вечора були дуже провокаційні питання. Як і скільки Кирило заробляє і який він має на зап'ясті. Коли мій чоловік jokingly відповів, що він був «марком» для нього з часу він був в місцях не так віддаленого, навіть сина його знебов. Кирило посміхався і сказав, що він був жартом. Але син не зупинився.

Я знаходився, я знаходився, і моя дочка почала кричущитися над батьком. Мес, танто і пельмен. І поїхали руки, почали відокремити всіх, і це було кінець нашого «святого». Діти пішли. Син на дверцятому сказав, що він ніколи не визнає Кирило як крок, або навіть знайомство. Він каже, що він говорить. Моя дочка захищала мене першим, а потім сказав мені, щоб приїхати до неї. А там, в квартирі я купила її, вона навчить мене жити.

08

Кирило продовжив мене і допомогло мені очищати мене після дітей. Він не відлякує всіх, хто може бути емоційним. Але той же вечір він запропонував мені почати жити з ним "як серйозний, вирощений люди". Разом з тим, з відповідальністю і печаткою в паспорті. У той час я ще не відійшов від скандалу і не приділяв увагу його словами. Я погодився з усім. Чому він одружився у віці? Ми не маємо відносин, побудованих на довірі або 20 років? Я збираюся говорити про це Кирило, але я боїться речей, які можуть піти неправильно.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное