Хто повинен варити для сім'ї, якщо дочка-в-права і мати-в-прави живим під одним дахом?

У мене є дитинство, який я одружений одночасно. Один рік, 25 я 26. І вже через сім років шлюбу я можу сказати: Матір-в-право ділиться. У мене було багато часу. Маю чоловіка і я провів багато часу разом. Але в кінці вони знайшли спільну мову. Мій друг був нещасливим на всіх фронтах. Він часто називає мене і просить, Що приготувати на обідй Тільки для 5 осіб одночасно. Тому що в даний момент всі варіння матері-в-завтра на неї.

Ми часто зателефонуємо або записуємо. І кожен раз Лера не втомилася від ламентування, скільки вона була недбалою. Як зацікавити мої теплі сімейні відносини. Але я завжди нагадую вам, що я не отримав цього теплого зв'язку нікому. Я теж довелося варити в будинку. І тепер мої рецепти, які вона не доглядала перед, виявилося дуже корисним.

Що ви можете швидко приготувати на обід з великою сім'єю

Нешвидкий На перший погляд ця історія досить звичайна. Але недавно я поділився своїми друзями, і наші думки радикально діляться. Предметом спору було відповідь на питання: хто повинен варитиЩо робити, якщо моя донька-в-права і мати-в-прави живим під одним дахом? Але не судити, поки ви знаєте всю історію. В кінці я поділяю секрети швидкого приготування. В один раз допомогли мені створити стосунки з матір'ю.

Я зустрів чоловіка під час роботи в Німеччині. Я не чекаю, щоб знайти щось у професії, тому я відразу пішов працювати на гастрономію. Спочатку посудомийна машина, потім невеликий помічник, а потім молодша варка. Це не просто робота, але я дізнався багато, і вони приділили мені гідно. Я знаю багато про варіння. А після повернення додому, я купила квартиру. Але при пошуках підходящого, ми проїхали з батьками чоловіка близько двох місяців.

Як дістатися з матір'ю

Моя мати-на-правила, і у мене є власні проблеми - вона любила втручання в наші маленькі сімейні справи з неспокійними і іноді поганими шкідливими порадами. Але не з непритомності, але просто тому, що вона і її чоловік різні. Справа в тому, що в нашому шлюбі більшість грошей заробляється мною, тому багато питань про будинок падає на чоловіка: всі ремонти, оплати векселів, часто прибирання і виїзд на ринок. Я залишила готування до себе, тому що він швидше і тастир.

Так, в якомусь місці я закінчився з матір'ю. кухняй Спочатку ми спробували готувати разом, але будинок не є рестораном і командною роботою вимагає приготування і терпіння. Потім я візьме неправильний ніж, після чого вона почне різати неправильно, і в кінці все приготування перетворюється в взаємні викладання. Що я мав.

Так ми вирішили чергувати дні готування, а потім все впав на місце. Якщо у мене був блокаж на роботі, мій мама-в-право взяв мій «дует». Якщо вона повинна йти кудись, я замінила її. Але мій друг Валерія, на жаль, не мав багато вибору, і мій мати-в-право був менш непристойний. Її чоловік не схожий на все про неї, від способу вона сукні, щоб бути в її будинку.

Хто повинен приготувати в сім'ї: дочка-в-право або мати-в-право?

Хочу сказати, що особливо Lere закінчує приготування їжі - до своєї сім'ї на кухні займався чоловіком, і вона очищається. Але так як вони переїхали батько У зв'язку з капітальним ремонтом, вона стала рабом і зробила обидва. А чоловік мовчить в рогатку, бо в будинку її матері-в-завдяки кожен слухає тільки до неї. Одного разу я запитав Лера, як він прийшов, щоб бути голодом на неї. Виявилося, що мати-неправда, що вони привітали гостей в будинку, щоб вони не брали гроші на проживання, але замість того, щоб вони могли допомогти з готелем.

Ситуація не приємна. Вони не можуть повернутися додому, тому що вони вирішили змінити все відразу, щоб не постраждати довго. У разі капітального ремонту не було грошей. Так мені довелося поповнювати моїм батькам. Хоча, щоб бути чесним, здається дивним для мене, що батьки м'яко підказали, що не є безкоштовнимй Вони не переїхали назавжди, але просили допомогу на місяць або два.



Питання, які слід варити в будинку? Мені здається, що приготування їжі слід розділити за принципом обов'язки між тими, хто може і бажано, щоб приготувати. Інакше, ні овець, ні вовки не будуть оголені. Але мої взаємні друзі з Лерою не в твердості з мене в усьому. Хтось навіть односторонній з матір'ю: Лера має роботу, чому вона не може зайняти. побутові обов'язки?

Щодо цього приготування їжі не потрібно для жінок, але вся родина. Так само як чистка. Але про те, що ми говоримо про ситуацію, де чоловіки знаходяться в будинку з ранку до ночі на роботі?

І один з наших старших друзів, який має дорослу дочку, запропонував альтернативне рішення задачі. Якщо дочка вирішила жити в будинку з молодим чоловіком, вона не розуміла, щоб продовжувати готувати всім, як головна господиня в будинку. Я просто запитаю вас, щоб викинути на крупи і розбити комунальний рахунок.

доб. 5

Непристосувати я більш схильний сказати, що доля Найкращий спосіб від ситуації на основі власного досвіду. Ми ще використовуємо цю стратегію, коли ми йдемо на свята. Ми розподіляємо страви, які необхідно приготувати, і беремо виточки, займаючи кухню. Ще одним секретом хороших відносин у великій сім'ї є добре розроблене меню. Якщо на столі більше чотирьох осіб, можна не тільки годувати, але і заощадити час. Я поширю список улюблених страв салату.

Що варити на обід у великій родині
  1. Всі види макаронів. Вам потрібно відварити пасту окремо і зробити тільки соусом, можна приготувати його прямо в великій каструлі. Це може бути томатно-м'ясний (Болнесе), вершковий з курячим м'ясом, вершковий з грибами і сиром, навіть буряк з беконом - на свій розсуд. Головне, щоб мати багато соусу.



    Нешвидкий

  2. Рагу і гулаш - кращі друзі. Досить розрізати м'ясо і обсмажити його з овочами. Потім додайте бульйон або томатний соус, а потім залиште на повільному вогні. Що може бути простіше? Подається з будь-яким гарніром: картопля, рис, пюре або кашу.

  3. Пиріг.Залізо, дуже корисно, якщо ви купуєте готове тісто. Все, що потрібно, щоб приготувати начинку і покласти її запеченим. Ось мої улюблені кандидати: рис, яйце і зелений цибулевий пиріг; цибуля торт з плавленим сиром; сир, шинка, картопля і томатний пиріг; рибний пиріг з картоплею; курячий пиріг.

  4. Супи будь-яких композицій і національностей. Це, звичайно, всі види борщу, пельмені, вуха, холодні овочеві супи, такі як таратор і альпахо, паста супи і так далі. Головне - покласти корзину хліба на столі поруч з сковородою. А ще краще обсмажити хліб на вершковому маслі з часником, якщо є досить часу.

    556582р.

    Нешвидкий

  5. Серцеві салати. Для вечері краще підійде вечеря. Це салати, як оливкова, Цезар, вінігра. Повинен бути м'ясом або куркою.

  6. Піца. Великі компанії часто замовляють піцу, але чому переплатити, коли її можна приготувати швидко? Краще купити готове тісто (так швидко, вірити мене). Для 7-8 осіб зазвичай досить 3 піци. В той час як всі їсти перші два, третій запікається в духовці. Це найбільш бюджетна страва, в якій можна покласти все, що залишилося в холодильнику - шматок ковбаси, томата, сиру, грибів і навіть зелені, наприклад, рука (але після випічки).



    Нешвидкий



Життя у великій сім'ї (і було 7 людей на столі в цей час) навчати мене, що краще підсолити і підсолити блюдо, але просто покласти спеції на столі при подачі. Коли потрібно варити багато людей, краще відмовитися від ідеї порції.

Варто бути тим, що можна розмістити в центрі столу, і кожен буде поставити стільки, скільки вони хочуть на плиті. Таким чином, ви скорочуєте час подачі. Я буду щасливим, якщо хтось поділився коментарями. Ідеї харчування для великої компанії! Я хочу спробувати щось нове. І обов'язково поділитися своїми думками про те, хто повинен варитися в сім'ї: мати-в-право або дочка-в-право? Або всі вони?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное