Головна на Новий рік Я не маю часу, але ще сподівався, що сім'я організуватиме теплого привітання, чекала сюрпризу.

Після основних свят більшість людей забувають. Що таке дата Старого Нового Року? Для того, щоб відсвяткувати, але старше покоління пам'ятає все добре. Так як в цей день є така традиція, яку діти приходять до своїх батьків і проводять час разом. Не потрібно варити закуски або хвилюватися, що хтось не любить свято, так як це відбувається на Новий рік. Ні, зараз немає необхідності поспішати і ви можете просто сидіти на столі і говорити.



Звісно, на такі дні не все може йти ідеально. Люди можуть втомлювати нескінченні свята. Вони можуть мати нові проблеми. На роботі почнеться нещасний випадок, діти хворіють, або щось інше. Отже, Старий Новий рік, як правило, проводиться без багатьох ентузіазмів. Він пішов, дякую Богу. Я хочу, щоб справи були краще. Ми побачимо.

Цього року я прибув додому на початку цього року. На жаль, я не встигла відсвяткувати Новий рік з дітьми, але це не дуже важливо. Після роботи понад 15 років за кордоном ви розумієте, що святкові дні не Ваші. Набрид цієї гучної музики, постійний контроль чужих пластин, так що Бог заборонив, хтось не відступає. Прибирання, знову. Я не знаю, я думаю, що я просто втомився від людської присутності і мені потрібно трохи відпочити.

Р

Діти – два дорослих, з їхніми сім’ями та їхніми проблемами. Я не говорю, що я не думав про це взагалі, але я можу бачити, як вони стають дуже виразними для мене і кожного іншого. Він зрозумілий: вже 40 років не дуже хочеться думати про все. І кажуть, що сучасні люди у віці можуть мати кризу, коли ви не знаєте, що робити. Я, безумовно, не мав цього. Я був просто світаю.

Я не можу сказати, що мій син або дочка досягла нічого життя. Ні, я зробив для них. Попри те, що їх житло турбує. Я дав Олеу квартиру тільки після її весілля. І я ще не можу забувати, що всі мої розрахунки, це повинно бути двокімнатний. У приємному районі, тому все готове до сімейного життя. Але дочка вирішила самостійно. Вона приймала гроші, які я послав її і витратив на її медофон. Я подарував себе і чоловікові подарунок за мої кошти.

3610Р. 4200Р.

Тоді вони хотіли взяти кредит від банку, щоб закрити відсутні суми і купити нормальне житло. Але працівники банку не є фольгою і добре знають, що пара, яка не має нормального джерела грошей, навряд чи може бути в змозі своєчасно оплатити кредит. Або коли-небудь. Моя дочка і син-в-права не отримали ніяких грошей. І вони трохи ближче до центру, ніж очікувалося. У невеликих містах, проте це не важливо. І вони живуть в цьому хати до теперішнього часу.

Його син, Юра, також вибрав власний, не дуже нормальний спосіб. Своїм фейанцеєм починав показати її его і відмовлявся від батьківського дому. Вони мають сім'ю з села, але не кладуть пальцем у роті, вони знімуть руки. Милті, слухняні люди, які сказали мій син, звичайно, що або їхні дочки залишаються в одному будинку з ними або вони не дають їй благословення маррі. Що зробив Юра, плітає на свою так звану любов? Ні, він взяв свій свинець. Я послав його на весілля, він провів на абсолютно дивних.



Чи думаю, що це нормально? Звісно не. Я не можу отримати до мого сина весілля, але матчери ніколи не зацікавили свою людину або як я робив. Вони влаштували кімнату для сина і дочки, забрали свої гроші, і тепер вони живуть далеко. І Яра, ввічлива, не належить до себе на вихідних. Він має цей час, щоб допомогти з господарським господарям, взяти його матір'ю і сина-в-право до міста або якось служити. Він не живе в будинку. І, як тільки він починає здавати, загиблий або загинув від своєї роботи, я впевнений, що комісники відразу ж захочуть сина в холод. Ферма не потребує заглушок. Це місто, яке завжди мав слабкий дух. І з села курка може бути зламаною і не зв'язувати око. Це люди.

Так, незважаючи на те, що я не встиг приїхати додому на Новий рік, через кілька днів, мій син і дочка зустрілися в моєму домі. Під час відправлення моя сестра почала жити тут, і вона орендувала свою квартиру. Я не хочу взяти гроші з неї, але ми якось погодилися на взаємовигідних умовах. П'ять нас сіли і зустрілися, щоб говорити, коли ми приїхали. Я не чекав нічого особливого, але я був таємною для маленького сюрпризу або чогось. Хоча я не зробив ніяких спеціальних планів. Я отримав мій “сюрприз”. й



Діти, не сором'язливі своєї дорослої тітки, почали перепрошувати мене за неприведення фінансової допомоги, але тільки летять додому. "Що?!" Ви бачите, який час це, ми не можемо його обробляти. Чи не ми проживали трохи довше в Європі? Ми Вашим дітям, не забувайте. Моя син побачила мене, що важливо для своєї дружини, які батьки допомагають своїм дітям. Як її батьки «допомоги» її і мій син, Юра. Він дійсно думає, що вони роблять це з хороших причин. Нагадуємо, мій син над 35. І хто він в? й

Дочка тримається занадто. Вона втомилася жити в «закритій кімнаті» і хоче переїхати на більшу квартиру. Немає грошей. І почути про те, чому вона закінчилася в цьому безкоштовному "хулі", вона абсолютно не хоче. Він сказав, що це днів пішли. Крім того, вона вже очолилася на все, і вона розуміла. Вона не має нічого більше сказати. Вона була такою, щоб допомогти мені. Найвищий фінансовий. Це так, як я отримую гроші з неба. Ось як мої діти.



Я радий, що мій батько пішов на 7 років. Не хочу бачити це. Борис сподівався, що наші діти виростуть, щоб бути гідними людьми, щоб допомогти нам, як ми отримали старше. Але це не працює. Я прокинувся після того, як ми зустрілися за гарну півгодини. Дякую за перебування у мене та затишку. Але це не все, Юра і Ольгою обов'язково захочеться мені на Новий рік. Неймовірно шкодувати нічого. Чи нехай у будинку свої діти? Стан, вірити мене, ніде гірше, але рік тільки почався. Що далі?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное