Яскраву пам'ять співачки Віталія Білонько, його пісні були прикрашені навіть в Канаді та США.

Щоб запалити серце і душу, потрібно лише кілька хвилин, щоб послухати українські пісні. Вони заповнюють душу добротою, загоює серце і дають бажання жити. Це пісні, які виступили Віталій Білонько. Сьогодні, 9 січня 2024 р., стало відомо, що помер художник. Повідомляємо про те, що Бурінська громада Сумської області, де народився Віталій Васильович Білонько. Українська співачка Знаменитості про це втратили.

р.

Віталій Біложко завжди був запрошеним гостем на рідній землі, його виступи були справжнім святом для однодумців, концерти зібрали тисячі глядачів. Слова в піснях заливають срібні рядки душі виконавця, як молитва, як командування, як прецепція, як пам'ять з дитинства і впав в дуже серце.



З дружиною Світлана Біложко Підтримуючи талановиту молодь України. У першому місці родина Біложко мала сім’ю, тому вони стали засновниками Міжнародного фестивалю сімейного творчості «Мелодія двох серця».



Дмитро Гордон написав про його довгий друг: Віталія Біложко залишила нас на ніч – чарівний український голос, дивовижна людина, довгострокова підтримка чудової родини. Немає слів, щоб висловити цей нездатний жир. Sweetie, тримати на, він любив вас дуже багато. І дійсно, їх любов і підтримка один одному з дружиною Світлани за роки стала тільки більш яскравою. Звідки вони пішли, вони протримали один одного руки і прогулялися через життя.

Незабутні люди

Завдяки Віталію Васильовичу, Україна дізналася багато талановитих людей. Один з них був Олексій Шпортко. Новини Незрівнянна втрата. Легендарна артистка, чудовий і душевний чоловік, метр українського поп-на небо. Я завжди пам'ятаю, що ми говорили в нашому останньому телефоні. Кріплення. Моє щире співчуття моєї сім'ї та друзів. й



У ці дні, коли на початку її розвитку, два прізвища представили її гідністю. Це Віталій Білонько та Павло Зібровський. Разом з тим вони подорожували не один концерт або одне місто. Довгий час спілкування по шляху, підтримка, поради та рекомендації один одному. Довгий час я не збираю мої думки і слова, сльози стигли кожен раз ... писати ці лінії дуже важко для мене. Сьогодні проходив ввічливість мого друга, справжня легенда українського поп, народного артиста України - Віталія Біложко. Не можна вірити, що його оксамитовий бас, timbre, який неможливо заплутати з іншими голосами, ми не почнемо жити ще.

Український етап

Дестини подарували мені дружбу з родиною Біложко в середині 80-х років. Скільки міст, країн і континентів ми проїдемо з Віталіям з концертами, як часто ми проїдемо тури в одному відсіку. Він був дуже любим, уважним і надійним другом, а також чоловіком, батьком і дідом. Він був професіоналом з Бога, репертуаром якого увійшли опера, світові хіти, класики, українські народні та поп-пісні. Фестиваль родини «Мелодія двох сердець» назавжди живе в серцях українців, написав Павло Зібрров у своєму Instagram про другу.



Віталія Біложко виступала в Україні, Америці, Канаді, Китаї, Великобританії та багатьох інших країнах. У 1995 році Віталія Біложко отримала звання народного артиста України. У Чорнобильській атомній електростанції співачки виступили 49 концертів. Яскрава пам'ять великого українського та художника!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное