Напередодні Нового року ми помітили несамонійний силует у вікні навпроти і кинулися всі наші ніжки до будинку сусіда.

Для Нового року в нашому будинку зібралися всі сім'ї, сидячи і чекали хвої. Вдово, мій чоловік дивився на вікно на вокзалі сусіда і сказав: «Надя, тієвці!» І дійсно - світло на кухні на сусіді горить, в вікнах негайний силует в пухову куртку шукає щось в шафах. І ми знаємо, що вся сім'я з будинку навпроти нас знаходились на святкуванні в сусідньому селі, і ключі залишалися до нас. Ми працюємо над там! Ми відкриваємо двері, ми називаємо поліцією, і раптом захочився онуком. Вона тримає кухонний рушник в руках, витирає її сльози і каже: «Нехай». Ваша дитина буде проходити і ваші діти забудуть про вас.



Для того, щоб ми були здивовані, щоб сказати нічого. Ми сиділи мій бабуся на столі, почав заспокоїтися і дізналися, що збирався. Виявилося, що це й тітка Маруся, про яку мій чоловік сказав мені. Жінка, яка лікувала його як дитину з найсолодшими фруктами з саду. І тепер вона повертається з роботи в рідному місті на свята. Зустрінемося з Новим роком окремо в порожньому будинку.

У житті все відбувається - з цим девізом набагато простіше, щоб пояснити дії інших людей і бути до них. Але остання ситуація, яку я свідків напередодні Нового року не вписав в голову. Це те, як ви слухаєте історію життя когось і чудеса: добре, як це може бути? На найяскравіший день року!



Тітка Маруша виповнила 60 років, і буде час зустрітися з старим віком в колі найближчого і дорогого. Але в той час як Аун Марусі не був тут, багато змінився як у нашому селищі, так і в самому народі. Вона сказала, що коли вона була маленька, вона жила з батьками важко. Він допоміг саду і той факт, що батько отримав раціони через свою позицію в аграрному секторі.

Аунт Маруся рано, у віці 18 років, і її дружина була тільки 20 років. Дуже нормально жити з батьками, які мали великий будинок. Вона і її чоловік жив з її мама і dad. Батьки дуже допомогли і, по суті, допомогли підняти три дітей – дві дочки і сина.



Коли вона почала говорити про своїх дітей, вона знову почала кричати. Але вона продовжила свою історію. Її чоловік загинув рано, в 45. І вона залишила її дорослим дітям і батьками, як багато, пішли працювати в Італії. На жаль, вона захотіла дочок і сина жити краще життя, ніж вони мали з чоловіком. Будинок з батьків отримав старий і невеликий, не було достатньо грошей навіть для ремонту, а не для реконструкції.

Чому дочка-в-одному, для кого ви добре робите, так голодні? Тому Маруся Олегівна вирішила піти на роботу, щоб забезпечити родину все необхідне. Вона допомогла сусіду, які звикли жити на вулиці. Сусід пояснив, як і куди піти, допоміг гроші і отримав роботу в маленькому курортному готелі. З тих пір, поки Аун Маруся мав одну мету - заробляти дітей будинок.

р.

Спочатку заробляв ремонт свого батька заробив гроші. У той час вони вже пройшли, і їх син задружився. Ось він з дочкою-завдяком і переїжджає в будинок, а матір його врятував для двох однокімнатних для своїх дочок. В кінці виявилося, що Маруся Олегівна влаштувала життя для всіх, але якось забули про себе. Я пам'ятаю тільки зараз, в сім'ї декаді. Я вирішив піти додому, щоб я вдячний дітям, так само як на Новий рік був на носі.

«Дочка-в-право так оселилася в моєму домі, що я думаю, що я дивний тут. Дивись, що номер мене зробив. Для того, щоб бути закритим! Чи можна ви уявити? Чулан, - мій бабуся лопається в сльози.



Я знаю, що мій номер, вона досить специфічна і небайдужа жінка. Я завжди думав, що вона була строга, тому ми говорили про чоловіка більше. Якщо ви хочете запозичувати щось або допомогти. Ми завжди можемо допомогти тому, що я ніколи не помітив нічого неправильного з цією родиною.

Але виходить, що дочка Олегівна не поважає і, здається, не радий, що її чоловік повернув додому і хоче залишитися тут. Я не знаю, наприклад, що цей приватний будинок не був сином або сусідом, але Тітка Маруся. Я не знаю, що мій автомобіль був подарунок від моєї матері. Я не можу допомогти, але помітив багато імпортного обладнання.



Бог заборонений, я кладаю щось невірно на кухні, мій дочка-в-право виглядає на мене, вона стає ляканим. Я знаю, де і що це зараз?

Під час новорічних свят ніхто не повинен бути самостійно. Я вже давно знав, що сім'я сусідів залишилася на кілька днів, і я мав запасних ключів, тільки в разі. Але ніхто не сказав мені нічого про Aunt Marousia. Жінки похилого віку приїхали на пару днів тому, щоб відсвяткувати основне свято року з синами і дочками, але дочка-в-замовила все заздалегідь. До гірськолижного курорту за кілька місяців раніше купили квитки. Поруч з сестрами чоловіка. Ми взяли дітей і ми пішли.

І той факт, що бабуся повернеться незабаром, ніхто не думав і ніхто не купив квиток на неї. Не було планів запросити її в будь-яку точку. Так виявилося, що на такий важливий день для всіх Маруся Олеговна повністю самостійна. Ми вирішили, що ми не можемо залишити її, як це - ми назвали її до столу, зустрілися з хітами разом, заспокоїлися і переконалися, що все буде добре для впевненості. Не було інших квитків.

р.

Неспішний Але я думаю: реально, молодь пройде. У мене є діти, і вони подбають про мене у віці? Ви хочете відзначити Новий рік разом? Після того, як все страшно бути абсолютно самотніми після того, як багато років важкої праці за користь сім'ї. А поки хтось працює протягом багатьох років, навіть найсвіжіші можуть забути і відступати себе. Чи є це нормально?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное