У віці 30 років мій син приніс додому дівчину і сказав, що він збирався його, але я не люблю дочку-в-право.

Вже півтора роки з сина, нарешті, одружився. Я шукав цей захід, і мій весільний подарунок був готовий довго. Але ніхто не любив його аж до 30 років. Я вже думав, що це не мій дотик, щоб побачити своїх онуків, коли раптом він приніс додому гарну дівчину і сказав: “Мама, зустріти мене, це мій наречений!” Я не хотів, що мій дочок-в-право, але був хороший причин для цього. Я не міг вірити її любов після розлучення.



Незважаючи на її дуже молодий вік, 23 Таня вже розлучалася і залишилася з невеликою дворічною дитиною в руках. Звісно, коли я зустрілася, я не знаю цього, і я можу навряд чи здогадатися - вона все одно виглядала як дитина. Мій син сказав мені про деталі через місяць. Я був дуже дивний, я відразу ж думав, що було щось нечисте. Але я вирішив тримати тихий, бо мій син має своє життя і квартиру він отримав від діда, так що це не для мене жити з дочкою-взагалі. Що всі змінилися на Різдво, коли він і його син вирішив здивувати мене.

З досвіду моєї сестри я можу сказати, що розлучення, особливо з дитиною в руках, непросто. Я не можу допомогти, але не дивно, що це викликало. Відповіді мого сина також здавалося підозрою: Я не збираюся разом з матір'ю. Ось як поганий він був, щоб отримати разом. До тих пір, поки не запитав його, син не зізнався, що було справа. Я сказав її, що Tanya розповість її, якщо я просив її.



"Мама, не хвилюйтеся. Таня дуже хороша людина, ви обов'язково любите її, мій син запевнив мене. І я вірив Його, бо перед тим, що всі рішення, які він завжди розглядав. І очі спали з такою любов'ю, що серце моєї матері розтоплюється.

Я шукав, що він не привезти його до мого дому, прямо? Він має свою квартиру і успадкував його від діда. І дівчина виглядала дуже тихою і скромною, хоча дуже молодий. Так що я не залишився від весілля і, як запланований, дав молодим людям автомобіль – гроші за цей подарунок я довго врятував. Моя сина також мала тривалий час, але все ж не вдалося врятувати автомобіля. Він був просто завершений ремонт квартири.



Ми вже відсвяткували. Я, моя сестра з моїми нефритами, мій син з дочкою-завженням і мій прийнятий онука. І якщо напередодні Нового Року кожен приніс щось своє, то напередодні Різдва я поставив столик, адже в нашій родині кожен чекав фірмових пельменів. Я зроблю три види, щоб солодощі були також для десерту. Всім, Таня був щасливим, і мій син був посміхатися на всіх 32. На ніч мій серце нарешті зламав. А син Тетяни виявився гарним хлопчиком.

Я не помітив минулого року. Вся родина була настільки зайнята, що ми не встигли зустрітися. І так, напередодні Різдва, заклик від Таня: «Коме Різдво до свята». Павло і у мене є сюрприз. Хоча ми зазвичай святкуємо Різдво в моєму будинку, я погодився. Я чекав не один сюрприз, але два.



Вечора, вечора, вечору. Але Танечка була адамантом, вона запитала мене, щоб стати рано. Так на святковий ранок в 10 році я відвідую свою дочку. Вона зустрічала мене в тапочки і фартуха, і я можу побачити, що вона просто прийшла з кухні. Він піднімає очі на мене і так спокійно, майже пологів, каже: «Вчіть мене, як варити пельмені, будь ласка». У минулому році ви були так добре, ви не повинні йти. Я не можу зробити це. Вчити їх?» Як я не можу сказати?



Я люблю готувати, особливо, так як у мене є спеціальні страви. Але моя дочка, до якої я міг пройти сімейний рецепт, ніколи не був. Так Танечка і я пішов, щоб отримати їжу разом і почав ліплення. Багато речей! Є чотири види: з капустою, картоплею з грибами, м'ясом і, звичайно, з вишнею.

Поки стоячи на кухні, вона нарешті сказала мені, чому вона не отримала разом з нею останнього мами. Виходить, що Таня не знає, як варити і ферму, і її мати-в-право, постійно стерила її для цього, часто нащадуючись до ізолятів. Дівчинка була тільки 19 років тому, нормальна мама-в-завдяла б і навчила все.



Таня сказала, що вони мали зовсім інший порядок в с., і її чоловік з першого шлюбу ніколи не ставився до неї, постаралися порадувати матері все.

У цьому випадку розлучення заслуговує на повагу. І вона не боїться свого чоловіка, навіть з дитиною. На цей непростий момент для Тани, вона зустрілася з сином, і він врятував своє життя, як вона говорить. Я теж радий, що я підняв таку хорошу людину.



З джемами виявилася відмінна, але, крім довгоочікуваної історії знайомства, чекала приємні новини. Виходить, що Таня очікує дитину від другого шлюбу, тепер у мене є два онуки! І мій син має просування на роботі, тому вони роблять чудово. Я не можу бути щасливим. І мій дочка-в-право, і я називаю більш часто, тому що ми дійсно отримали разом, як мій син сказав.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное