Чоловік дивитися відео онлайн і зараз Demands що я Quit мій робота і стати a традиційна дружина

Що б ви сказали, мода циклічна. Так само, як і погляди людей на певні речі. Неймовірно мала хвиля агресивного жіночого фемінізму та незалежності, ніж новий «трик» з'явився онлайн: традиційні сімейні цінності старої американської школи. У стилі 50-х, зі смаком яблучного пирога і ароматної ранкової кави. Я, ї. Як зробити жінку У будь-якому випадку, коли кожен, хто просто не хоче запам'ятати обов'язки?



Пілінги Хоча, по суті, звичайно, все не так зрозуміло. Деякі жінки, особливо в нашій країні, не прагнули фарбувати волосся в кричущих тонах і спробувати привернути увагу до себе. Це більш глобальна практика. З іншого боку, це «мода» не проходив нас. Це лише менша вага, і інші проблеми все ще достатньо. Тож важко сказати, з рукою на серці, яким правим і тим, хто хоче відлякати ситуацію. Жінки дійсно потребують рівних прав. Але відповідальність, з іншого боку, не варто забувати.

Я ніколи не думав, що я б був жертвою інтернет- тенденцій. Як довго я був онлайн, не врахував час. І ось мій сюрприз. Ну, хоча б діти не встигли. Я мав розвести і відокремити в різних напрямках. Звісно, я не відлягаю себе, але багато часу привели, тепер потрібно шукати когось ще. Чому це? Тому що хтось не може жити і думати з головою. І все спирається на спадкове почуття.

Де почати. В цілому я зустрів Ігоря 5 років тому. За рік ми проходимо, зустрілися, провів час разом. Чому? Ви повинні знайти себе, щоб насолоджуватися відносинами, щоб бути задоволені особою, поки ніхто не кине будь-кому. Так що рік швидко гасить. Ми завжди були в дотик. Або за телефоном або комп'ютером. Тоді Ігор запропонував мені переїхати і ми орендували квартиру. Це стає все більш серйозним. Були невеликі вітчизняні кварелі. Який, однак, був виведений в кілька хвилин. Я пам'ятаю, що час з ностальгією.

81186218

Після того, як живемо разом за рік і не знайшовши ніяких спеціальних недоліків в одному, ми зрозуміли, що ми готові до весілля. Вирішили не турбувати своїх батьків або рідних Ми обидва працювали, так що у нас є гроші. За взаємним рішенням ми погодилися зробити регулярну вечірку для батьків та близьких друзів. Смішні і богиня можуть відчувати себе безпечно. Щоб подорожувати тисячами миль, щоб побачити нас вперше і в останній раз, вони не потрібні. Ми можемо відсвяткувати наш шлюб належним чином.

Я сподіваюся, що я можу пояснити вам, що як людські істоти, мій ex і я завжди був досить прогресивним і адекватним. Я прочитаю деякі коментарі старшого покоління прямо зараз і це просто хреп. Їхня молодь - це всі наркомани в татуях, шлаків і паразитів. У мене є татуювання і не одне. Але я чинив нормальний спосіб життя і намагаюся не перестаратися. У будь-якому випадку, краще, ніж перегляд новин на телевізорі за добу і чуйні завіси під ніс.

Але повернувшись до мого сімейного життя. За три роки Ігоря і я жив чоловіка і дружини. Спочатку це було трохи незручно, і я продовжував чекати нас, на команду, почати говорити про немовлят, діаперів, іпотеки і всіляких речей, таких як це. Але, ні. Ми не знайшли нічого подібного. І я не хочу. Я подумав, що ми повинні турбуватися про це. У той же час, робота вдень, серія ввечері, і в вихідні дні ви можете подумати про деякі інші розваги. Це свого роду життя, яке мені сподобалося.



Тексти пісень, а це означає: І все пройшло дійсно добре, поки мій чоловік потрапив на один відомий англомовний форум. У всьому світі говорять про все. Від політики до всіх сортів дуже нішевих тем, як кам'яна різьба мистецтва або 60-х японських кіно. У короткому відвалі думок і думок. Він є програмістом, може працювати як в офісі, так і з дому. Ні один контролює будинок, так що вони веселі, як вони можуть.

Я тільки працюю з офісу. Наш бос часто любить ходити через його «позиції», перевіривши таким чином, чи є хто-небудь зрада. Для мене робочий день дуже робочий день. Не те, що ми були фізично напруженими, але морально, іноді приїхали додому, як лимон. У ці дні я не хотів нічого, але лежати на ліжку, приховувати до вух і дивитися мій улюблений телевізійний шоу до тих пір, поки ви не падають. Ваша голова повинна пересуватися занадто, ви знаєте.



І на одному з цих «шкідних» днів, повернувшись додому, я пішов до улюбленого кафе. Вона підібрала доброї для себе і чоловіка і очолювала будинок. Вдома я зняв туфлі, змінився в домашній одяг, сказав hello до мого чоловіка і запропонував йому приєднатися, коли він закінчив свою роботу. Але Ігор був занадто зайнятим. Він переглядав відео в навушниках і був дуже цікавим. Я не звернувся до цього. Він хоче дізнатися, де знайти мене. Так я відпочила і влаштувала себе на чудовий вечір.

Але через півгодини або так я був повністю зруйнований. І, нарешті, розуміючи, що я прийшов додому, прийшов до мого приміщення і почав критикувати мене. Виявляється, я ходжу до роботи одягнені і в макіяжі. І для нього я змінюю в піжами, зав'язувати волосся в пучку, і в цілому, я виглядав як зовсім інша людина. Чому це? За перші кілька хвилин я думав, що це був такий дивний вид фліртації. І тоді я зрозумів, ніхто не хоче говорити про це. Але я не маю енергії для таких розмов, і ми якось пережили цей день без кварель і взаємовідносин.

85733

Але, як ви здогадували, це не закінчилося. Ігор від часу повторив свої позови, які здавалося мені деякий вид його «періоду» і які я дивився по пальцях. По-перше, я починав хаппінг, теж кажучи, що робота дівчина, як мені не доведеться ходити по дому в суконь і дивитися в її чоловік. Ми живемо в 21 столітті і жінки мають свої права. Але Ігор швидко і блискучо попросив мене кинути свою роботу і стати домогосподаркою. Ви бачите, він може годувати нас як. Клоун.

Я маю на увазі, він дійсно хотів сидіти в домашніх умовах на своєму комп'ютері весь день. І в цей час в сукні і макіяжі я хотів би чистити квартиру, варити все (хоча можна варити для двох людей там), і посміхатися без причини. Робота жінки. Я зрозумів, що мій чоловік дуже залежний від чужих думок і нічого не кладе мене. Я зробив менше грошей, але в більшості випадків ми платимо рівномірно. І це правда.



Коротко, finita la commedia. Я не в такому відчайдушному положенні, щоб зробити це. Так, є багато хороших і веселих в цих 5 років. Це сором'язлива, що це сталося. Але сидіти в домашніх умовах, заспокоївшись заради мого чоловіка? А потім які мої перспективи, якщо ми розлучилися? Це краще робити це перед рукою, це не так? Саме тому, на мій час розлучення було тихим і без зайвих емоцій. А ще одна історія. Якщо ви не поважаєте чоловіка, будь ласка, приготуйте її, щоб обійтися без вас.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное