Я почав помітити, що мій мати-в-правил був захотівся перед очима, мені довелося взяти її до нашого будинку, але я навіть не думаю, що проблеми, які він буде виглядати.

філософія життя Наша середня людина насправді досить проста. Ну і правду, якщо ви не входите в далекі дики, це, перш за все, забезпечуючи комфорт в сім'ї і нормальне виховання власних дітей. Все інше необов'язково, але підстави слідувати. Саморозвиток, кар'єрний аванс та інші аспірації є відмінними, але вони повинні спричинити найбільш основні сімейні цінності? Це багато талановитих артистів та музикантів.

р.

З іншого боку, нові родичі, які з'являються після весілля, завжди є лотерейним. Що б ви не змогли знайти неприємності, неприємні родичі. Я хочу, щоб я міг думати інакше. Молоді пари відчувають дискомфорт в перші роки життя разом. Нерідко виходить, що потрібно «загубити» не тільки серед себе, але і з іншими родичами. І буває, що це завдання не на всіх простих.

Коли мій чоловік і я пройшов половину столу, ми вирішили переїхати з ним, щоб жити в сільській місцевості. Чому б не було, тільки дочка одружилася і оселилася. Ми втомили життя в місті, і ми хотіли жити просто, не турбуючись про шум, сміття і виснаження. Ми вирішили жити як наші батьки зробили. Тільки в будинку з гарним опаленням, електрикою та інтернетом. Вони продали свою нерухомість і виїхали з міста. Що, за принципом, я не шкодую.

Я думав, що найбільш складна частина сільського життя для нас стане життям. Вода повинна бути проведена з колодязя, прибирання будинків, включаючи птах, овочевий сад і ми також отримали деякі кози. Не було достатньо часу і енергії для корова, хоча я зумів виготовити сир з молочного коза, що я чесно пишаюся. Приватний будинок не є квартирою для вас. Якось чарівно, це завжди необхідність ремонту. Ніщо спеціальне, просто макіяж. Але зараз, живемо в ньому, я розумію, чому приватні будинки гинуть так швидко, коли вони покинули. бетонна коробка в багатоповерховій будівлі набагато більш практична в цьому плані.



Мій чоловік і я був досить швидко. Він знайшов себе на місці, і я був відповідальний за підготовку всіх сортів хребта і збереження. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Я не вважаю себе «Плушкін», але від наявності всіляких банок і луків в льох, серце наповнене радістю. Все зроблено з любов'ю, своїми руками. Іноді я не хочу відкрити щось. Краще купити їжу в супермаркеті міста, і дайте проживання в домашніх умовах.

І це так сталося, що раз тому мій мама-в-право, Наталія Григорівна, почав відчувати себе погано. Навесні. Дерева цвітуть і мати-неправи з Сила не просто переглядалася. Зрозуміло, жінка вона витримана, підняла трьох дітей, проживала життя. Вона завжди жив у сільській місцевості. Не під тими ж умовами, як син, і я зробив. Саме тому ми вирішили взяти її на себе. Доки він отримує краще. Я особисто не бачив ніяких недоліків спочатку: у нас є багато місць, мій чоловік може легко виходити на машині для ліків. Потрібні допомогти людині її віку. Це чудово!

У мене була маленька настоянка: вона стара-школа, влаштована в місцях. Вона не хоче пересуватися, хоча було очевидно, що вона не тримала нічого вдома. Одне з своїх друзів проживало в іншому кінці села, і ми спробували допомогти їй з їжею до цього. Це філософія життя. Але після того, як мама-в-завдяки припинили резистентність і ми взяли її до нашого будинку. Чудовий, яскравий номер. Все готове до приїзду. Моя мама не була використана, щоб скаржитися на все, що вона завжди любила.



місяць і половина або два пізніше дива трапилася. Стара жінка почала відчувати себе набагато краще, вона мала інтерес до життя. Вона навіть почала допомогти мені з господинею і, чудово, ніколи не притискається з владою. Вона і я стала ще ближче, і вона дав мені поради, коли вона могла. Але ненав'язливо і, в цілому, поважала мене як дружини її сина. Бажаю всіх таких мам, тут, з моєю рукою на серці.

Я не буду писати тут, якщо все було 100% тільки добре і чудово. І почалися проблеми. Але не з матір'ю, але з братом і сестрам чоловіка. Вони використовуються для відвідування своєї мами від часу. Поговоріть про життя, попросіть про здоров'я. Всі речі. І мій чоловік був щасливим. Але в деякій точці він пішов занадто далеко. Моя сестра прийшла в першу чергу. З чоловіком і молодою дитиною. Вони навіть принесли подарунки. Але вони залишаються на 10 днів.



І з якоїсь причини вони вирішили, що їх прибуття було вічне свято, в якому весь будинок повинен брати участь. Це філософія життя для людей! І якщо мій мати-в-право їсти як птах, то її родичі не затримали себе на всіх. Насолодіться смачними стравами, а в цілому атмосфера була, як кажуть, з помпою. Люди були веселими, танцюючі, не заперечуючи себе нічого. Я не дуже звик до цього, і тиждень і половина вечірки - це не жарт.

Після виходу, родичі мого чоловіка приймали з ними пучок продуктів, які я навіть довелося приховати іноді. Але що якщо я оброблю його як особиста колекція? Але ні, що я мав дати певну частину до «звару» Так, маленькі діти люблять рагу!



Про нас Незважаючи на те, що він і його дружина перебували лише на кілька днів, я пам'ятаю їх присутність з великою кількістю алкоголю і гучною поведінкою. Я не використовую, щоб розповісти чоловіка не робити нічого. Він був вирощений людиною протягом тривалого часу. А з братом він перетворився в кричущу «неадекватно». І так, звичайно, як закуска знову постраждала мої улюблені закрутки. До того ж вони залишили ще швидше, ніж раніше. І я сидю в її кімнаті з задоволеною матір'ю і послухав розповіді про те, як її сини були втілювати в минулому. Я не помітив.

Після того, як говорячи про те, що тепер він буде найбільш слухняним чоловіком і весь вільний час відтепер на належить мені. Але що я, я? Ви не можете отримати його назад. Проживання, звичайно, було спокійно. І буде хмелю. О, прийти на. Але тепер у мене є нова проблема. Я написав до моєї дочки і запитав, якщо мій батько і я розумію, якщо в пара тижнів вона і її сина-в-право і онука прийшла до нас на деякий час. Чи можу я сказати, що мій дочок? Звісно! Але що покласти на стіл?



Ми, ймовірно, повинні піти в місто і купити крупи оптом, і кинути все в комірці. Якщо ми не зустрілися з сім’єю. Філософія життя – допомогти родині. Моя мати-в-правила, каже, що вона не думають, що вона вийде таким чином. І це було, щоб не викинути затриманих гостей. Але я не блюво її. Що таке благ для цієї ситуації? Що б не було. Це просто те, що іноді згода тациту може вийти з вашого шляху. Я не знаю, як бути суворим з людьми. Не вірний характер. Я сподіваюсь, що моя дочка подобається їй, ми не втілюємо себе перед дитиною.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное