Я мав можливість працювати за кордоном, і мій чоловік і я вирішив, що ми врятували гроші, але я був розчарований.

Відтепер гості приїдуть в гості. порожнійй Ну, дійсно, неможливо показати зовнішній вигляд, ви не можете говорити про це в очах, але все ж ... Тим не менш, коли ви йдете про щось. Але гість є гість. Сьогодні це, і завтра його немає. Тому в більшості випадків власники намагаються лікувати такі випадки вигідно, через пальці. Якщо Ваш партнер не зберігає те, що він обіцяє. Що ми робимо?

р.

У шлюбі все базується на довірі і взаємодопомозі. Ось чому деякі дружини намагаються знайти відносини так часто. З тих, хто їх другу половину втратив будь-яку повагу. Це причина. Якщо це не щось серйозне, ви можете просто потрапити руки і піти на життя. Інакше, сімейні психологи, пастки та навіть розлучення знаходяться в процесі. Як ще?

До того, як я одружився, я мав б короткий зв'язок з босом. Кирило завжди був свого роду, я не можу приховати його. Але я ніколи не відчував лівий або небажаний з ним. Другим було те, що він може викликати мене в середині ночі, п'яний і привітати мене на день народження, що я ніколи не мав. Або подаруйте мені цуценя я алергію. Добрий чоловік, але немає. Я вирішив подружити когось ще, Андрій.



А. І був син, ми пішли через багато, ми знали багато про один одного. Я завжди був достатнім і зрозумілим, що шлюб є серйозним подією, не тільки святом романтики. І все ж я дивився тим, що ми приїхали до 9 років разом. Рутин, господаря - Я навіть не знаю, що ще можна назвати його, хоча Andrei завжди здавалося мені трохи нудно. Але з часом вона перетворилася в щось незрівняне.

Мій чоловік працює як посередник. У хорошому агентстві нашого міста, де бонуси сплачуються за кількість клієнтів, є регулярні акції, командний корпус і все це. Але якщо ви думаєте, що хороший ріелтор, з підвішеним язиком і ідеальним зовнішнім виглядом, є насправді акуратна людина натурою, то я буду прагнути до вас: нічого подібного. Мене в домашніх умовах шукав шкарпеток по всій квартирі, прокладаючи сорочки, очистивши костюм. А Андрій мав бути яскравим і красивим.

До послуг відпочиваючих було багато. Людина, яка зобов’язана бути найяскравішим, якнайкраще було німим лобом в домашніх умовах. Завжди до тих пір, поки я знаю його. З дитиною він теж зробив так, і він просто не мав відваги змінити свою роботу. Ну, це океї, вона гірше, правда? Ось як я думав і сподівався, що це буде змінено. Виявляється, що змінилося.

3610Р. 4200Р.

Ми проживали в двокімнатній квартирі весь час. Три з нас, в невеликому, але не відхилений, як кажуть. Але один день, в родинному святі, мама-в-право підняла ще один тост, під час якого вона витерла щось шкідливе для того, що її син і у мене було більше дітей. Бо одна дитина не серйозна. Вона не скаже її з непристойного або навмисно боляче мене. І я пообіцяв себе в той момент, що я віддаю народження принаймні одного. Серйозно. Але я теж знав, що моя квартира з Андрієм була занадто невеликою. Так ми повинні зробити щось про це.

Ми переглядали безліч варіантів, думав, аргументовано. І ми прийшли до висновку, що для нормального майбутнього наша сім'я потребує квартири в чотири номери. Зручна, практична і недорога нерухомість. Але для повного щастя нам потрібні тільки гроші. Де я можу отримати їх? Зробіть гроші. Хоча ви знаєте, це не просто. Ми вже мали гроші в нашому акаунті. Але вона була дійсно відсутнім. Так я вирішив вжити невідкладні заходи.

Пам'ятайте, коли я вперше описав Кирило, мій бос? Так, після ознайомлення з моєю проблемою, він запропонував, що я їду на поїздці на рік, до Німеччини. У зв'язку з гарною виплатою, наша фірма просто потрібна людина і для цього була В цілому я зустрів всі параметри. Не погана ідея. А коли я чую мій припуск, Андрій погодився з мною. Але ми погодилися, що я дам половину відсутньої суми, і так би він. бути чесною.

Р

За цей рік я розповім, це не так складно для мене бути в іноземній країні, як не бачити чоловіків. Син виріс, як леп: він виходить, він більш помітний, якщо ви дивитеся через комп'ютер монітор, ніж якщо ви бачите сина щодня. І чоловік помітно втратив вагу, навіть на щоках були депресії. Він жартував, що він не знав, де знайти його нижню білизну без мене, і я знаю, що там була правда до своїх слів. Але, чесно кажучи, я спробував не брати своїх слів до серця. Я не сказав йому, де я був з Німеччини.

А ще через шість місяців після того, як я був там, Кирило прибув до нашого офісу. Він хотів, щоб переконатися, що ми були океї і був просто навколо. Я почав розповідати йому про те, що він мав деякий час для старого друга, тому я просто не можу відмовлятися від нього, щоб піти по місту разом. Не забудьте, хто приніс мене в Європу. Тепер, не те, що я не очікував його, але вдень Кірілл почався, спочатку злегка, але потім більш наполягати мене, що буде добре для нас, щоб пам'ятати минуле.

Я з родиною. І він, як справжній холовер, залишився вірним тільки своєму собакі. Я був алергічним. І не отримайте мене неправильно. Він був чоловіком, який я хотів. Він має певну силу, деякі здібності, і він дивує дивовижну. Що я можу сказати? Звичайно,немає« » » » » » » » » » » » » » » Я люблю сім'ю. Я не хочу бути перед собою, ви знаєте. Це добре, що Кирило завжди був достатнім і підтримав свою відмову. Ну, увага жінок до його продукту не є непоганим, тому я не дуже доглядав за ним.

59815816

Рік пройшов і я прийшов додому. Син і чоловік. Фірма оплачувала гроші, як ми домовилися. Мій син виріс і мій чоловік дійсно втратив вагу. Але це було все неспроможність. Що рік про наше життя? Пиріг! Але мої радісні думки перетворилися в дуже глибоке і тривале роздратування, буквально, ввечері першого дня. Ні, не було про розсіяні шкарпетки або брудну футболку. Це просто Андрій хитрий мене.

Він думав цілий рік був багато часу. Не хвилюйтеся про все. Він жив за свою насолоду, часто беру сина батькам, щоб сидіти в барі з колегами або просто бути самотньою. Втратити клієнтів. Так що він просто не може дати гроші, коли я прибув. Не дивлячись на нашу угоду та взаємні обіцянки. Я був сильнішим, ніж мій чоловік. І думав, як черв'як в яблуко, збитий на голову повільно, але при заздростійкості.

р.

Ми ще на одному рівні, як ми були більш ніж рік тому. Кошти для обміну нашою квартирою за варіант, який підійде мені, просто ні. І я знаю добре, хто полум'я. Я не думав про це, перш ніж і просто залишив цей чоловік, навіть з сином. Що ще? Хто потребує тягару, не краще, ніж один? Але через всі ці роки я здаюся стати лазою. Все, що я повинен зробити, чекати і подрібнити зуби. Після того, як в майбутньому, речі прийдуть до своїх почуттів, і ми перейдемо. Мій чоловік і я люблю сусідів. Спілкування, виховання сина і це його. Я не знаю більше, ніж це. Я задаю, як довго це триватиме.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное