За останні 8 років я жив за кордоном тільки для власного задоволення, але коли я повернувся додому, я зрозумів, що я зробив велику помилку.

Покращення фінансової грамотності Для більшості людей буває не в стінах деяких вищих навчальних закладів, але на особистому досвіді. І що робити, якщо життя не є цукром і дізнатися, щоб зберегти, і правильно розподілити кошти багато хто має практично відразу після закінчення. Ви йдете на роботу і починаєте - втрачили, потім відхиляють себе щось і так далі по колу. І що робити, якщо ціни прикусу і до кінця місяця з Paycheck є тільки «роги і ноги».



Але буває, що в цілому дорослі не можуть вчитися стежити за їх фондами. Люди, які відповідальні не тільки для себе, але і для своїх дітей. І цей момент може стати величезною проблемою. У шлюбі, наприклад, має бути гармонія і розуміння. І що таке гармонія може говорити про те, що він заробляє і інший не знає, як провести? Ці сім'ї часто засипають.

Після того, як мій чоловік залишив мене і мій син, я став дуже критичним для інших чоловіків моїх однолітків. Я не знаю чому. Але я не можу допомогти собі. Я був лише 36 років. Ви можете сказати, не дуже зрілий. вона була молодий. Але, в одній точці - як ручка знімається. Дуже думав, що хтось ще зробив мене сердитися. Я просто захопив мій екс-люда. Чи повинні бути психічні проблеми.

Антон був 10 років. Маленький хлопчик, який повинен бачити мій тангтруси і сльози. Після того, як розлучення було великим ударом для мене: Я ніколи не працював в будь-якому місці, мій чоловік надав нам все. Він займав щоденне життя, в затишній і спокійній, в той час як виконав його обов'язок як хлібобулочний. Але в деяких точках... Речі пішли неправильно. Дуже добре, що у нас є квартира. Ми, ймовірно, йдемо на коп. Я не маю іншого варіанту в часі.



Пілінги Наступні 7 років були міцними. Я мав взяти участь в роботі: Я не можу залишити в повному обсязі через дитину. Моя мама і тато допомогли мені, бо я їх єдина дочка. Але вони не розірвалися і змогли заробити гроші своїм розумом. Від часу вони привозили їжу, навіть одяг. Не можна уявити, як я відчував. Хоча я не привертався до чоловіків, я завжди хочу виглядати нормально. О, прийти на.

Рік після року нічого змінив, мій син виріс, і я намагався зробити речі відносно нормально. Але потім я просто не можу стояти його і вирішив залишити. Задоволення, що заробляти. По суті, я не знаю, можливо, я просто хотів би піти від цього життя. Але навіть якщо так, мій терпіння був запущений. Він сказав, що він не розуміє. Дідусь і бабуся допоможуть, якщо все, але в цілому він вже дорослий. У моїх 40-х роках я змогла піти девер я бажав.

р.

Peels насправді що я зробив. Я запозичила гроші з мого да і зліва. Я очікував, що всі ці події триватимуть, на більшості, 2 роки. Більше Що б змінити для мене, якщо я дізнався, що я буду в Італії близько 8 років? Важко сказати. Довгий протяг часу. І все ж, що сталося. Хоча я шкодую, що тепер, але з інших причин, які я тепер спробую пояснити.

Так, незважаючи на багато попередження від друзів і батьків, які в іншій країні, ніхто не піклується, якщо ви холодні або голодні, Італія ласкаво просимо мене досить тепло. По-перше, я отримав роботу як офіціантка, який кілька разів на день може замінити посуд. Я не сказав, що це було легко. Особливо в разі плит. Але наша кав'ярня була дуже невеликою, тут було мало клієнтів і не потрібно стояти на ногах весь день без відпочинку. Крім того, було гарне місце, де було призначено для того, щоб залишити приємний кінчик. Немов, звичайно, персонал зробив свою роботу належним чином.

р.

Я купив не навіть словник, але словобук, з якого я спробував пам'ятати лише ті фрази, які можуть допомогти мені в практиці. Все ще можна дізнатися в процесі, від рідних спікерів. В цілому, у мене немає проблем спілкування. Якщо на бос або один з клієнтів прийшов і прочитав мені промову довго, активно відчував руки, я просто посміхався і спробував бути приємним. У 99% випадків проблема зникне. Що можна сказати, удачливий.

І тоді я зустрілася з чоловіком, який зробив мене знову. Останній раз це сталося з моїм вибухом. Дуже швидко ми мали вафель і навіть почали жити разом. Він був незвичайним союзом, я повинен визнати. Ми дуже задоволені. Майже кожна ніч ми прогулялися по місту, відверті, танцювали, сміхалися. У мене немає кращого часу.

222562

Я занурився в новий елемент для себе так багато, що я не помітив, як це було 5 років тому. Це був один момент для мене. Але я мав піти додому: Антон вже став досить дорослим, і був задуманий про одруження. Я не мав таких думок, незважаючи на довгий зв'язок. Я хочу відвідати мій сон. Так я забрав місяць і пішов додому. Я зустрілася з дочкою-в-завдяком, захоплюю сина, побував у батьків. Все було чудово.

Я не хотів. Син був дивним, Я хотів попросити його, але через всі турмоли і кисть ностальгії, я не хочу йти в будь-яку точку. І зараз, через 3 роки, наші проблеми з нашим сином є більш актуальними, ніж коли-небудь. Я зламав свого хлопця через особистий конфлікт. Came додому. І я зрозумів, що всі ці роки я зробив неправильну річ: не економити гроші, не купуючи нерухомість, нічого. По суті, я не можу оплатити мій тато назад. Я послав деякі пені, але нічого серйозного.



І тепер я розумію, що мій син зробив весілля за гроші. Тільки мало повідомлено батькам дочки-в-право. З іншого боку, він не схожий на мої подарунки з-за кордону. Мій мама і тато є досить старий, щоб допомогти мені. А з Антона немає зворотного зв'язку — живе в оренду квартиру з дружиною і не запрошує на відвідування. Я зробив помилку. Трохи побачила життя від дому. Я звичайна жінка, звичайна людина?

Але я ще думаю, що мій син може бути більш чутливим до мене, бо я його матір. Чому не ми говоримо, бо я не допоможи йому гроші? Після того, як він сказав мені перед поїздкою, що він був дорослим і я пам'ятаю його напевно. Чи дійсно люди, що вирокують? Особливо коли мова йде про найбільш святий, мати?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное