Мій друг чоловік назвав її нудною домогосподаркою, яка може тільки натиснути кнопку миття після все вона зроблена.

Поки молоді жінки вибирають кар’єру в компанії, господиня Більше і більше людей, які хочуть залишатися вдома з чоловіком і дітьми. І вони мають причину для цього. Хто хоче подарувати так багато часу, можливість і перспективу бачити їх чоловікам, як вони повинні бути? І дітям не відставають: мама повинна годувати, приймати до школи, вирішувати уроки з ними. Це ярмарок?



Пелес і в світі зацарював абсолютно різні настрої. Жінки тепер можуть працювати, де вони хочуть. Оплатити за Вашими навичками. Людина не довший голуб землі. З появою автоматизації типовий заводський чоловік вже не є жорстким чоловіком в жирному комбінезоні. Тепер це фахівець, який має головне - голова на плечі і відповідні знання. Також можна натиснути кнопки. Головне знати, чому і коли. Навіть борщ може іноді бути більш складним.

Зріла домогосподарка Мій друг запросив мене говорити, так, чат. І ось що вона сказала мені: сучасні жінки занадто багато на своїх чоловіках. І вони, в свою чергу, користуються ним. І ось, що вона тільки 47. Здавалося б, що не на всіх старих. Її чоловік вже кладе своїх претензій, порівнявши її з дружинами колег і в цілому жіночими колегами. З’ясуйте, що вони не як «зловживання» дружиною на фермі.

Марина має два діти, не дорослі, але молодша дочка вже переїхала до третього класу. У школі, але її діти повністю на батьківщині. Його хлібопродукти. Поганий настрій іноді втомився. Але навіть в цьому випадку він може бути зрозумілим: він не свариться, не досягається за «будинком», не просить чого нового в школі. У короткі терміни вона не просить занадто багато питань.



Але коли він має вихідні, це батько, який веде дитячі покупки, катання на санях і взагалі ходьба. У зв'язку з тим, що на роботі він в основному не так старий, ви можете поговорити з Дадом на будь-яку тему. Він навіть знає карате. Або принаймні, дуже приємно, щоб знати. І я маю конфлікти. Всі в квартирі знають, хто запустив їх. Хто це коли-небудь-dissatisfied жінка в фартуха пахнуть котлети?

За словами мого друга, що саме те, що це таке. Її чоловік нічого не працює або спить. А у вихідні – веселий час з дітьми. Я думаю, що він хороший батько. Але він чоловік після цього?

Дружина Марина завжди мала життєрадісний темп. Як великий малюк, який був веселим протягом всього часу. Але як і будь-яка дитина, він потребує догляду. Або ж, просто не потрібно, але він любить жити в комфорті. Як мити посуд після себе? Звісно не. Промивання і прасування речей. Хоча під час роботи він вже встиг стати невеликим босом і зовнішнім виглядом є мінімум, який необхідний людині з його професією.



Що ще є? Ця людина дійсно працює багато, добре, принаймні він має тривалий день в роботі. І, прийшовши від роботи, він може мати тільки вечерю, взяти посуд до мийки, кинути речі десь в напрямку крісла і піти в ліжко. Я кажу, як жінка, звичаї. Я не можу уявлятися не виходячи з мого чоловіка.

Але це не все. Хоча всі вони йдуть разом, на відпочинок і просто подорожі. Подруга шахти довго скаржала, що вона втомилася бути мамою в іншому місті або країні. Але не дозволяти освіті. Через це вона перестала дивитися себе як раніше. Зібрали трохи ваги, забули шлях до косметолога. Ми не будемо купувати покупки разом з тим, як ми звикли зробити один раз на півтора місяці. Добре, результат доречний. Час не залишає нікого.



І тепер чоловік має сором'язливу проповідаю її для того, що ви бачите, типовий, нудний домогосподарка. В той час як багато жінок свого віку вже досягнуто чого, вона тільки знає, як включити пилосос і пральну машину. Він воліє не думати про все інше, як я розумію його. Що таке розмова з дружиною? Чи повинні чоловіки нести дітей, народжувати, брати постанову, з якого немає способу назад? Чому не спати вночі через поганий дитячий зуб? Чи знаєте чоловіка про це?

Марина сумна. Що так сумний? На нашу зустріч, вона майже захотіла заспокоїти її. Це одне, коли ваш чоловік має проблему з вами. Але мати дітей на боці? Він страшний. Як зрілі домогосподарки вижили в цій ситуації?

Я також домогосподарка, але я не маю ніяких скарг. Я навіть не спробую. Я не вмию свої підлоги щодня, я не готую різні страви на сніданок, обід і вечерю. Приготував горщик супу, і будь ласка, їсти, не біжить з ним. І мій мама підкреслив, вона повинна дивитися пару епізодів на великому телевізорі. І я думаю, що нормально. Звісно, іноді потрібно намагатися не лазувати. Але щоб бути в цьому стані цілодобово - можна хворіти.

Габаритний зображення

Тексти пісень, а це означає: Peels І, ви знаєте, мій чоловік любить мене. Ми маємо угоду про те, що на певній дати я маю певну суму на робочому столі. Я навіть не отримую картку для цього випадку - laziness. Немає протесту від дружини. Душа в душі. І діти такі шовкові. Я намагаюся не сваритися з дадом. Принаймні з ними. Так вони не об'єднують мене з "домашньою" в каву. Але поважають повагу.

Я думаю, що я повинен порадити Марина, щоб відволікатися і мати на боці. Не впишуться в родину мрії. Звичайно, це не дуже гідний. Але їхня родина вже повернулася до бідної жінки, яка намагається допомогти кожному. Можливо, невелика зміна її особистого життя може зробити її більш впевненим. Ніщо серйозне, звичайно. Але я маю на увазі одного чоловіка. Він єдиний, не вимогливий. І я впевнений, що він не приєднується до одруженої жінки до того моменту, де він почне сортувати речі з чоловіком. Зручний.



Тексти пісень, а це означає: І не зробити мене спокусливим серпентом. Я просто хочу допомогти одній бідній жінці, мій хороший друг, якось виходить з цього набряку і застій. І дайте їй відпочинок. Я сподіваюся, що це призведе до виходу. Зрілі господині не повинні відмовитися від таких чоловіків. Чоловік побачить, що жіноча енергія, яка вона сама прихована десь глибоко всередині. Я запевняю вас, перш ніж вона була більш впевненою в деяких питаннях. Але шлюб іноді може зламатися. Яким чином нам потрібен трохи відпочинку від нього. Так говорити, вживати відповідні заходи.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное