Є думка, що в сучасних реаліях, тільки жінки потребують сім'ї, що означає, що вони повинні підтримувати її, вирішив зрозуміти питання.

Які тенденції та тренди жінкаНавіть сьогодні вважається недостатньою. Соціально, звичайно. Чоловік вважається хлібобулочним. Ті, хто здатний підтримувати сім'ю, зрозуміти технологію або, в крайніх випадках, оплачувати за працю когось, хто розуміє. Чоловік повинен бути в змозі зробити багато і бути досить ніжним, коли він один з дружиною або дітьми. Це, звичайно, ідеально.



Пілінги Що думають про це? Так, в основному те ж саме. Щось не так зрозуміло з питання: гендерні ролі змінилися з часом. Якщо жінка може знайти хорошу роботу, чому не інвестувати в сім'ю? І платить за неї на будь-яку дату, це не так багато? Але є також третя категорія. Ті, які використовували для того, щоб назвати Alphonse. Не змінився. Чи можна жити гроші? Чому вона не має можливості і у мене є бажання. 21-й ст. в дворі, що ви піклуєтеся про наші відносини?

Я не хочу, щоб я не відчував себе в світі. До того ж, звичайно, я міг би мати деякі проблеми. Трохи депресії, відсутність грошей, не вдалося внутрішніх амбіцій і, звичайно, проблеми з дівчатами. Але хто не був? Я жив, як і всі інші. Я пішов працювати, поспілкуватися з друзями, спробував побудувати відносини. Але тепер, незважаючи на те, що я старша, мені нічого не сподобалося. Чому? Я шукав мій погляд на життя.

Я, ймовірно, починаю роботу. Після закінчення я зіткнувся з більш-менш цікавим розташуванням, офісним життям, коротким, нічого особливого. Але через рік і половину я втомився від неї. Я шукав альтернативні джерела доходів, переглядаючи онлайн, і навіть спілкувався з деякими успішними людьми. І я був щасливий. Зараз я зробив пасивний дохід в одному бізнесі, що робить майже нічого. Немає, я не власні яхти або вілли. Але, порівняно, моя заробітна плата буде вища, ніж середня міст. Це нормально бути високим.

Р

З дівчинкою я вже зламаний, там були проблеми. Вона бажала сім'ї, вона бажала традиційні стосунки. Ну, ви знаєте, що мій і вона витрачає. Ні, серйозно. Зняти квартиру разом, що я повністю оплачується. Їжа, громада також була частиною своїх обов'язків, і вона була прийнята на користь. На додаток, відпочинок, деякі подарунки та романтичні моменти. Не безкоштовно, як ви знаєте. Яка проблема? Звичайно, чоловіки.

Ми працюємо, теж не думаємо про це. Але її гроші – це її гроші, і мої гроші – наш сімейний бюджет. Що, до речі, я не дозволяв витрачати на себе. Я не любила її для її зовнішнього вигляду, вірю мене, тільки було почуття. Але тепер я усвідомлю ірраціональність жіночої поведінки. Вона може витрачати багато грошей на дорогі ганчі і косметичні засоби. Хоча вдома я пішов без макіяжу і в цілому, в звичайних побутових речах. Я дивлю, що це далеко? Для працівників на роботі та витримувачах? Я не розумію.

Я, в свою чергу, збережений на одязі, прогулявся в одному. Що мій ex-girlfriend не хотів багато. «Це сором’язлива, щоб вийти з вами», - сказав він. Погана дівчина повинна одягатися в домашніх умовах протягом півгодини, щоб ми пішли десь за мої кошти, і вона все ще була вини. Як вона працювала в її голові, у мене немає ідеї. І один день я просто зрозумів, що це не буде працювати. Важко відіграти одну мету, отримувати лише коментарі образів і пропагувати, що я не вдалий.



Так, після розірвання я не поспішав шукати когось, і почав боротися з собою. Перейти до тренажерного залу. Я не хочу стати типовим рокером, але активним навчанням з серединними вагами, що зробили мій малюнок досить привабливим. Натисніть, якщо все, з блоками, як в кіно. Тоді він змінив гардероб. Позбавляючи всі стійки старі футболки, привернути увагу до стильних монотонних речей, які підкреслюють фігуру. Я ніколи не думав, що це важливо, але я дійсно хотів мій новий вигляд. І якось надихнула.

Я почав часто зустрітися в компанії друзів, але тільки тих, хто став більш-менш успішним. Я зустрівся з новими людьми і дізнався їх історії. Звісно, у мене мало неживих романів. Це нормально, частина життя, право? Але мій холостий життя закінчився після того, як я зустрівся з Світлом. Ні, ми ще один. Тексти пісень, а це означає: І ми добре з тим, що я впевнений. Але з тих пір я не мучився з ким-небудь, я не сидю на сайтах знайомств або навіть попросити номери телефонів від молодих дівчат, чисто з спорту. Все в минулому.



Света - це те, що з Света ми маємо вікову різницю всього за 15 років. І вона дає мені все. Тексти пісень, а це означає: Чи думаю, що я коли-небудь трапиться до мене? Абсолютно ніколи! Більш того, я похизував таких чоловіків, враховуючи їх навіть чоловіків, але кишеню собаки старих жінок. Ще більше за статус, не для бізнесу. Але тепер я змінив мій розум. Я з'ясував, що робити, щоб говорити. І я дуже люблю це.

Sveta - вона красива жінка. Вона мала кілька незначних косметичних операцій на обличчі, але нічого особливого. Сама вона дуже тонка, так як вона була практикуючим пілатесом протягом тривалого часу, йде на йога і іноді медитати. Вперед, вона і я дуже близько, ймовірно, через минулі труднощі з партнерами. І в цілому жінка, яка тільки повернула 50, апріорі залишається молодим. Незрівнянно це плуги, як тяговий кінь.



Я вже не відчуваю себе як «дебтор» у відносинах. Я не розумію фразу “зробила час на тебе” при розірванні. Ми були знайомства, не інвестували. Що ви провели? Я ніколи не скажу, що така нечуйна жінка. Я маю свої кошти і я можу надати себе від і до. Але я просто не маю підстави для цього. Ми живемо біля Sveta і всі інші витрати також вирішуються на свій рахунок. Хоча я іноді люблю купити її відносно невеликі подарунки, як і ту ж сукню або парфуми. А тому, що вона стала особистою особою.

Але в цілому... І до речі, що жінка може судити мене? Якщо я, по суті, тепер в позиції типової «суспішної» жінки, яка тільки забули, що вона також має обов’язки. Єдина відмінність полягає в тому, що не потрібно пиляти мого партнера, навчити його про своє життя і розповісти йому, як поводитися перед друзями. Я безкоштовно. І моя жінка також безкоштовна. А я Альфонсе? Не дуже. Я не віддаю світло для більш насиченої жінки, навіть якщо вона молодша і приваблива.

р.

Я погана людина? Я не думаю, що я не витрачаю мої останні гроші. І я не хочу дорогих подарунків, поїздок, уваги. Що я? Дуже просто людина, яка відповідає всім сучасним стандартам. Основні права для чоловіків і жінок. Я маю право бути щасливою і вона має право бути щасливою. І в цьому житті я не бачить ніякої негативності з обох сторін. Я нарешті почав розуміти дівчат трохи. Якість життя вони хочуть від своїх чоловіків. Але я ще не розумію, чому вони можуть раптово розпочати скандали і тангтруси з часом. Але я думаю, що я хочу, щоб жіноча філософія та їхні відомі «особисті секрети». Як чоловіки, мені не потрібно.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное