Ксенія змогла втекти додому рано, залишивши її підтвердити маму в догляді її сестри, але вона явно не очікувала там.

У мене є друг, хто я говорю Чебурашка. Вона так наївна і ніжна, що кожен пасер-на скрабі намагається повісити локшину на вухах. Вона має цю неприємність з школи, а потім я сидю і слухаю, як важко її життя. Не було складно, але з часом я помітив, як вона зливала всю енергію. Так я вирішив вирізати її трохи. Це, ймовірно, коли вона зустрічала Паша. Я знала Оксани страшний смак для чоловіків, але я ніколи не думав, що він був таким пуплічним людиною.



Я не заважав, що я не заважав в житті друга знову. Але зараз я майже 24/7 з нею. Тексти пісень, а це означає: Я боїться, якщо я залишаю її зараз, вона буде розбити своє життя. Або гірше, він вбиває себе. Тексти пісень, а це означає: І я буду шкодувати за решту мого життя, що я не врятував.

Що робити, якщо чоловік є двостороннім чоловіком для Павла, вона стрибала швидко. Протягом шести місяців він запропонував їй. Я думав, що це був хороший знак, але тепер я думаю, що це було. Оксани – дуже життєрадісна жінка, починаючи з 16 років. Він не буде без роботи. Вона не доглядає, якщо людина заробляє менше.

Наскільки я пам'ятаю, Паша працювала в рідному заводі. Він навіть отримав квартиру від держави за деякими робочими програмами, так як завод є цеглою і залишається на початку. Важкі умови. Але тепер він є найбільш звичайним охоронним охоронцем, і він працює таким 2 години на добу.



Апартаменти Unsplash мало. Продається вона і купила трохи краще з Оксани, але і невеликою. Ми переїхали разом. Я вирішив, що я не зацікавився.

Тексти пісень, а це означає: Полювання в домашніх умовах на дивані і робити нічого? Нехай це. Чи не хочете діти? Ну, це найкраще, щоб зробити перед шлюбом. І навіть тоді я попередив її, що вона страждала з такою людиною. Тексти пісень, а це означає: Він був нічого подібного, bland, lazy. Я навіть не з'ясував, як він мене псує Оксана.

18250Р. 3700Р.

Несплаш Sick мати-в-право Здавалося б, і сама Оксана була думка. Вона, безумовно, не чекала, що її обрано, щоб бути Касанова, і що ще шукати. Коли вона розповіла мені, що сталося, я не міг вірити, що вона почувалася.

Найгірше, що 6 місяців тому, мама Паша хвора. У передмісті, для неї немає місця в однокімнатній квартирі Паша і Олі. Oli має віддалену роботу, вона вчителька. Вони мають дистанційне навчання. Паша, на відміну від неї, пов'язана з роботою, не може залишити завод.

2

В цілому, Xyusha почав піти в матір і часто провести ніч там, тому що її мама проходить хіміотерапію і іноді дуже важко для неї. Оксани сидить на батьківському ліжку і перевіряє на роботу студентів. Тоді ввечері або вранці він переходить до чоловіка. Далі знову.

Як я розумію, це пішов на місяць. Після того, як Оксани пішли додому рано, тому що її сестра прийшла до її матері-завдання, пообіцяла сидіти кілька днів. Оксани припинили ринок з цієї причини, купили м'ясо для борщу і пару тортів на вечірній вечір. Я хотів мати хороший сюрприз.



Несплеса Прибув додому, і там вона зірвала на дві пари очей – Паша і якась дива. Жінка затишна в її улюбленому махровому пальці і тихо збитий чай. Заїзд Оксани здивує її. Вона повернулася до Паша і попросила, «Чому жінка має ключі до вашої квартири?» Я вгадаю, що я думав, що це моя сестра, яка прийшла в незапрошення.

Оксана сказала, що вона не залишила каменю в квартирі. Але, і чоловік, і цей боб прокинув двері. Але я знаю мій друг. Вона сказала, що вона була дружиною цього чоловіка, зламала в сльозах і попросила залишити.



Він був між двома сердитися жінками. Втеча до деяких гуртожиток вперше. І тепер він називає Оксани звідти, скаржиться на погані умови і просить повернутися назад.

Тим не менш, навіть сестра з батьківського клину б'ється: вони говорять, як так, дочка-в-в-одному залишив хвору людину. Ви не можете просто повернутись до нас!

До речі, я не знаю, що друг іноді залишається на батьківщині. Вона виглядає після чоловіка і хворої жінки. Оксани, ймовірно, не сказали мені спочатку, тому що вона боїться, я не затвердила. Я думав, що вона зробила маленьку допомогу. Але виявилося, що з матір’ю Паша вже живе. У цей час чоловік живе в місті, з'їдає, що його дружина готуватиме до нього протягом тижня, і не ударить.

р.

А тепер Оксана запитує мене, якщо я повинен дати Паша другий шанс. Я тільки відповість, щоб отримати розлучення, зараз! У них немає дітей, квартира якось буде розділена - вони будуть купувати два сингли, просто не в самому центрі. Але жити з таким безшумним двостороннім монстром, як захоплення себе.

Я знаю, що це не моє життя для мене, щоб зробити помилки. Але мій друг відчуває шкода. Як допомогти? Як мені допомогти? Чи не знаю, що вона болить себе? І це не солодка для мене, і це важко побачити її в цьому стані. Але я не можу брати його більше. Непристойно, якби вона була зруйнована. Як ви відчуваєте себе?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное