Я організував свято, але на призначеному день ніхто не прийшов.

О, що це таке. красивіДуже влітку! Море, пляжі, старовинні будинки і, звичайно, люди. Італійці та італійці відчувають моду, як ніхто інший. Де ще можна побачити середню людину в 50-х роках, що продає рибу на ринку, але дивитись як зірка кіно до зйомок? Так, чудовий клімат, смачна їжа і свіжа повітря, які так важко дихати досить! Місце небесного, Якщо ви не впевнені, що ви маєте достатню кількість грошей у вашому гаманці.

, Україна

В іншому випадку, звичайно, речі не так росій. Багато відвідувачів, які хочуть заробити пару євро, готові працювати важко, щоб забезпечити своїх сімей. Тексти пісень, а це означає: Полювання на пляжі в купальнику є одним, і фізична праця на сонці є досить іншим. Але для жінок, робота в Італії непросто. Очікується, що працює до кінця вночі. Або посудомийні машини на ногах вдень. На жаль, реальність полягає в тому, як важко працювати, хтось все ще має це зробити. Це просто питання ціни.

Багато моїх друзів, включаючи себе, нічого краще, ніж йти на роботу за кордоном. У моєму випадку вона була гарна Італія. Чому це? Саме те, що наша група була в селищі міського типу. Ми не змогли сидіти на двох кріслах, щоб говорити: з одного боку, життя було повільним і досить суворим, як на дачній ділянці. Але ми добре знаємо, що крім великої рогатої худоби і саду є багато цікавих речей. І витрачаючи всю енергію на сільське життя не потрібно.

І в моєму випадку, крім дітей, які повинні бути підтримані, був також чоловік, який хотів кинути на комір. Ні, не клінічний п'яний. Але це не можна назвати перспективним. У якийсь момент він дозволив собі потрапити в цей страшний ритм життя, коли ви живете від Paycheck до Paycheck, і радості є тільки пляшка і розмовляючи про нічого з тим же «блаким» друзями працюючих людей. Валера і я не боровся. Я знав, що я не вплинув його в будь-який спосіб, і він, в свою чергу, приніс додому частину своєї зарплати і ніколи не підняв руки на мене або дітей.

доб.

Ось чому я попросив мамі виглядати після своїх онуків, якомога простіше, звичайно. І з чоловіком вдалося говорити, коли він ще був в стані. Я був 100% впевнений, що все це потрібно. У мене були й ті ж думки. Так, всі ми, разом, від дому, не так само, Не страшно. З самого початку я був буквально хвилюватися про кожну дрібницю.

Після роботи в новому місці протягом чотирьох років я мав повернутися додому. Я не міг пропустити такого заходу. Я подарував молодим подарунким, захопивши гарну наречену. Вона пам'ятала її юнацьку молодь і навіть трохи загинула. Але, на жаль, мій чоловік був схожим на ложку дьогтю на фоні цього. У своєму батьковому жакеті, з припливною грою, заливається кожен гість на столі, не забуваючи, звичайно, про себе. Я вже забув, що він був...

р.

Так, не хочу витрачати час на відходи, і діти вже були досить старі, я вирішив подати для розлучення. Виявляється, що все можна вирішити швидко і успішно, якщо ви погоджуєтесь з правими людьми. Так, не в змозі залишатися довго без роботи, я кинув назад. Красива Італія підкорила мене. Я не хвилююсь про всі документи та бюрократію. О, так, вірю чи ні, я не подбаю. Але я не маю нікого часу. Я просто хотів, що мій життя не пов'язаний з Валерою. Він хороший чоловік, але він не мій чоловік, період.

Про рік і половину пізніше, що я зустрівся з Gino. Людина, власник однієї з піцерій на узбережжі. Я вже говорив італійці, тому всі його історії про свою сім'ю і братів звучали глуздими для мене. За перші шість місяців я дуже люблю слухати італійці. Переглядайте свої вирази обличчя, жести та мови. Це гарна мова, я розповім вам.



Спочатку ми зустрілися, прогулялися на довгий час, коли я встиг. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Осінь і зима тут няні. За рахунок підвищеної вологості холодне вітер робить свій шлях до кісток. І в будинках, особливо старі, опалення спеціально збережені. Так, тут немає сніговика, але вологість і вологість просто приводить вас з розуму. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.

Звичайно, це не було без проблем. Моя мама не любила мене. Але далеко за те, що я можу розповісти, мати в Італії особливий вид жінки. А якщо вони бажали, їхні сини будуть марихувати своїх дочок, тільки тримати не один новий в сім'ї. Так, італійці часто живуть в одному великому будинку з батьками, де мама є найбільш авторитетною жінкою і в цілому, головним членом сім'ї. І дочка-в-право, з якоїсь причини відразу стає конкурентом. Але мій Gino вирішив його прямо. Попри те, що його мама не була щасливою.

р.

Питання весілля було в повітрі. І попросив мене, якщо я хотів би мати церемонію з родиною. Він ніколи не був там і хотів би зустрітися з матір'ю. Що я погодився негайно. Викликав половину села, попередили всіх, званий приблизною датою. Я навіть попросив людей, які приходять без подарунки, щоб люди не витрачали додаткових грошей, які завжди відсутні. І всі погодилися приїхати. Тож треба було бути великим, веселим весіллям, з музикою і танцями. Коли все достатньо, і вам просто потрібно вміти не впасти ноги від втоми.

Але ніхто не зустрів нас, коли ми приїхали. Ми проїхали в єдиний готель, який був повністю порожнім. Я пішов по всіх друзів і знайомих, родичів і, звичайно, пішли на маму. Але всі поговорили, щоб я був непристойним і через зуби. Як я зробив щось. Трохи пізніше виявилося, що вся село засудила мене за пов'язаним життям з новим чоловіком. І Валера, її «легітим» чоловікові, був одностороннім.

Я не доглядав, якщо я розлучився протягом тривалого часу. Він не пам'ятає, тому це ніколи не сталося. Я не хочу, щоб я попередив всіх - на телефоні кожен погоджується з містами. Дуже важливо поглянути людей в очах! Дякую за не сплітаючи. Я попросив мене в аеропорт. Не вітайте тут, щоб не їхати кудись ще. У нашому випадку летемо.



Я не знаю. Але якщо моя мама більше турбує мене, ніж для мене, варто задуматися про це. Він хлопець, знає тисячі жартів. Що мені? Ви знаєте, я пішов десь і тільки відправив гроші протягом років. Здавалося б, думайте. Приїжджайте, щоб це було. Мені здається, красива Італія, я буду залишатися з вами надовго.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное