Не скажи нічого поганого про інших людей, якщо ви хочете пошкодити його пізніше.

Слово може надихати людину і зануритися в депресію. Він може зцілити і знищити. Іноді він піддається життю і смерті. Таким чином, не поспішайте говорити поганим словом про будь-який, не вирізати з плеча до тих пір, поки ви зважите всі аргументи і таким чином оцінити ситуацію. Якщо ви стежите за цим правилом, ви ніколи не будете рум'янам для ваших коментарів і виписок.



Сьогодні видання. "Сайт" Цікаво, чому не можна відлякати інших людей.

Погане слово сказати не варто Word - не стріляти, літати - ви не зловите! І коли це робить, він буде відповідати. Язик мій ворог! – ці та інші мудрі казки придумуються з хорошої причини. Людина дійсно повинна контролювати свою мову, оскільки це говорить про його виховання. Але дуже важко культурувати людей, які існують в сучасному суспільстві і дотримуються законів етики і моральності.



Тому люди, які живуть за цим принципом, на жаль, дуже мало. Більшість людей по догляду за собою. Вони використовуються для того, щоб говорити про те, що вони хочуть. І якщо ви намагаєтеся не ставити співрозмовника в незручному положенні, то вони часто намагаються відступати або приниження. Дилема або ти.



З дитинства моє покоління навчається, що ви не можете сказати про себе поганим словом, оскільки вони можуть повернутися назад. Повідомляємо, що люди повинні лікувати спосіб, який потрібно лікувати. Ми навчимося об’єктам дорослим та старшим людям. А деякі з моїх однолітків, включаючи себе, вирощено з цим видом виховання. В результаті я не знаю, як «пут в місці» відступник і захист своїх інтересів. Я був німим, там я закінчився - а потім так багато скупчився, що я відчуваю: скоро я буду вибухнути!



Кожна освічена “хікень” яка віддала перевагу не залучати до безшумних аргументів, в кінцевому підсумку має “егггі”, що намагається навчити її жити “коректно”. Особливо дроїться, коли «ментор» двічі ваш вік, не досягло нічого серйозного життя і не є самодостатньою людиною.

Пам'ятайте, що подразнення має можливість накопичуватися в організмі людини. Якщо ви не регулярно вимовляєте негативні емоції, вони назавжди залишаються в нашому тілі і починають повільно з'являтися зсередини. В результаті погіршується стан внутрішніх органів, що призводить до хронічних захворювань і поганого здоров'я. Щоб запобігти виникненню, вам доведеться переглянути ваші погляди і налаштувати вашу особисту поведінку.

, Україна

Співбесіда обов'язково повинна бути приурочним. І рекомендується робити це миттєво, не затримуючи неприємне роз'яснення відносин. Психологічна консультація: Скажіть, що вам не подобається. Є тільки одне правило: говорити про себе і свої власні почуття, не впливаючи на особистісні якості іншої людини.

Скажіть: Я не люблю це, я не люблю його, я не хочу його, я не люблю це або таке фраза. Так ви не скажете одне погане слово, не пошкодити почуття супротивника, і він не буде відхилений.



Вчимося цей метод займає довгий і жорсткий час, але схема працює! Неефективність людей розчиняється і негативність перестає накопичуватися. І якщо хтось не схожий на цю композицію, то це його проблема, але не ваш!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное