Перша робота від 9 до 17 була для молодої дівчини з зубів, і вона поділилася її на емоційне відео

Життя дорослих – це те, що можна вибити з ніг учня. Обережна молодь доходить до кінця, коли потрібно сплатити рахунки, вирішувати побутові питання і повністю підтримувати себе. Займіть участь у 8-годинному графіку роботи та намагайтеся тримати на зв'язку з реальністю.



До цієї межі подій був повністю непідготовлений американський блогер під псевдонімом brielleybelly123. Відео про труднощі офісної рутини набули більше 3 мільйонів переглядів всього місяця і розділили Веб на два табори. Дівчина в сльозах скаржалась, що її перша робота перетворила своє життя в живу пекло.

Молодий Брісель від Нью-Джерсі тільки закінчив коледж і отримав роботу вперше. Графік роботи - від 9 до 5 годин, 5 робочих днів та 2 вихідних. Відносно до мільйонів людей по всьому світу. Але він був дівчина, яка не могла його впоратися.

Хоча офіс знаходиться в Нью-Йорку, блогер повинен переїхати в Нью-Джерсі, щоб заощадити на прокаті. Тепер вона повинна подорожувати з одного міста в інший день, і це не додає до гарного настрою. Про свій профіль TikTok, Brielle скаржаться на ранні підйоми. У 7:30 ранку вона доповнює поїзд в Нью-Йорк, і прибуває додому тільки на 7 п.м.

454868

На дорозі. В домашніх умовах я просто хочу взяти душ, варити вечерю і піти в ліжко. Але іноді я не маю сил навіть вечерю. Я не говорю про навчання. Зустріч друзів і відносин з питанням. Я не зможу.

Brielle пояснює, що вона не має скарг про роботу. Але 9-17 розкладу і тривалі подорожі споживають її життя і приводять її божевільним. «Якщо ви не зважаєте до 5:00, то ви вдома після цього і це чудово. й

Очевидно, що проблема дівчини відповіла на тисячі неттозів. Вона отримала близько 28,000 коментарів на відео, але не всі глядачі взяли її збоку.

р.

покоління мережних або революцій? Багато користувачів, односторонні з дівчиною і домовилися, що модель 40-денного робочого тижня давно зарекомендувала свою корисність. «Я думаю, що це кожну хвилину. Всі п'ять днів повинні бути офіційно заборонені. Цей графік не залишає часу для особистого життя. Призначений для людей без сім'ї, відносин, дітей, квартир, домашніх тварин і хобі. Без всього, коментатори зловживали.



«На мій погляд, чим далі ми переходимо в більш яскравіше майбутнє, тим менше навантаження повинна бути виконана людиною, а всі автоматичні системи – навпаки, більше. Технологічний прогрес повинен зробити наше життя простіше. В іншому випадку, якщо не працювати менше і відпочивати більше? й

Деякі користувачі Twitter називають успішний експеримент, де замість п'ятиденного робочого тижня вони запустили 4-денний робочий тиждень. Виявилося дуже ефективно: співробітники працювали важче, їх продуктивність і прибуток стрибали.



«Для дорослого!» Незважаючи на те, що Брісель отримав багато підтримки і симпатії, старше покоління прокидається через молодий блогер. Критика називається молодше покоління занадто мережива і зіпсована, так як офісна робота від 9 до 17 здається нестерпним і веде до психічних поломок.

У «реальному житті» і критикували за те, що вона фактично має вихідні, а багато хто має працювати без відпочинку. «Я був у коледжі, я працював в повному обсязі і вартий час. Так, не лякайтесь. Для деяких, 50-годинний робочий тиждень є нормою, і вічно-dissatisfied Generation Z просто загущує кольори. Ми вважаємо, що Брісель не плутається з такою гіпою.



Ми можемо самі зателефонувати одержувачу! Чи не встигне заспокоїти наше суспільство на зайняття? Можливо, це час для інновацій, щоб зробити роботу більш ефективним. Робота менше не означає гірше. Проживаю один раз, "Ви повинні працювати не 12 годин на добу, але з головою. й

Як ви відчуваєте про гарячу тему Brielle піднявся? Ви підтримуєте вид, що графік роботи 8-годинної роботи вже давно зарекомендував свою корисність? Поділіться думками в коментарях.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное