Після народження мого діда, мій мама-в-право запропонував нам змінити квартири, я не розумію, перейшовши в її два шматки, але потім вона оголосила про стан.

У цьому дуже неприємному віці багато людей думають, Як створити подушку фінансової безпекий Іншими словами, як захистити себе і свою сім'ю в майбутньому, тому що гроші мають дивну звичку знецінення, і ціни в магазині тільки виникають. У зв'язку з тим, що інформаційний поле кожен день з’являється більше і більше Ostap Bender, перспективних «дуже вигідних пропозицій», які вимагають деяких «розумних» інвестицій у свою ідею. Що відбувається в майбутньому, ми всі знаємо.



І все це буде дивним, на більшості, колишніх однокласників-cryptomillionaires, які тільки зараз живуть з батьками, але незабаром напевно буде літати на зірки. Іноді виникають подібні ідеї у близьких людей. Вони слухали і читали деякі пригодницькі книги і люди, пропонують кинути останні гроші в їх кишені, а потім, в той же день, щоб остаточно жити “як люди”. А потім тільки випробування, розслідування і море сліз сльози. Вони все ще хочуть бути мільйонерами. Ви не можете зробити це на одній заробітній платі.

Я не можу ризикувати, особливо фінансові. Це їх сім'я, яка постійно має деякі схеми, плани та подібні. Не дивно, що мій брат-в-право, Коллін, сидить в місцях не так віддалено. Але один я розумію завжди був таким чином. Пригоди і сновидіння. Ще одна річ, що він і інші люди підписалися на ризиковані справи, за які він платив.

Після весілля Миколай і перейшов на життя з мною. Немає інших варіантів. У той час я не був ембаррасований: моя квартира була чистою і яскравою. Попри лише одну кімнату підвалу, нам було достатньо. І високі стелі створили відчуття більшої площі. Звісно, спочатку важко пустити ще одного чоловіка в особистий куточок. Але чоловік завжди був дуже чистим, і речі, розкидані на підлозі, як вологий підлогу у ванній кімнаті, внутрішнє, як неприпустимо йому, як вони мені.

р.

Але три роки пройшли, і зараз у нас є дочка. Дуже солодка, спокійна дитина. Я думав, що я був час для мене, щоб закінчити безсонні ночі, постійне крі дитини, і інші відомі «чарми» життя з дитиною. Але ні. Удачливий. Анехка виявилася надзвичайно зрозумілою і не збуджена. Моя нервова система все ще дрібна. Так, і чоловік справляється з роллю хліба. Звичайно, я хотів би більше грошей. Хто не?

З самого початку вона стала грандіозною. Він часто приїжджає до нас, називає нас. Спробуйте додаток. І я перший. Чому? Тому що ця жінка, я думаю, має план тривалий час. Дуже цікава ідея. Як допомогти чоловікові і жити щасливіше і комфортніше життя. Чи можна уявити, що таке поважне рідне, то виходить?



Так, її план простий: дати мені і Коксі їх двокімнатну квартиру. Щоб жити в кращих умовах, все разом. Моя бабуся зростає і скорочується, а пізніше вона потребує свого приміщення. І зарплата сина не дає можливості розширення. Або ми будемо змушені взяти кредит, іпотеку. Чому я можу зробити це, коли мій мама-в-право має серце золото і готовий допомогти нам? Опитування?

Не дуже. Де ви думаєте, що вона хоче піти після того, як вона позбавить від своєї квартири? Це право, вона хоче жити з мною. Але! З однією невеликою, але дуже хитрою умовою: Підпишіться на нашу розсилку. І ми, в свою чергу, особливо мене, на якій двокімнатні квартири не мають права. Так само чоловік. Ви розумієте ситуацію?



Я не думав про це. Ну, обмін, я думаю, що це океї. Але виявилося, що законом, у разі розлучення, я просто залишаюсь бездомним. Мій чоловік буде триматися з матір'ю, і мій мати-в-право не перейде з рідної «однушка». Як це буде, якщо я особисто дав свої права? Тож якщо я погоджуюсь з умовами, це буде дуже, дуже некомерційна для мене для розлучення. Щоб покласти його більш просто, це небезпечно.

Але мій мама не здавалося мені чути. Дуже довго, як кліщ, вона не хоче закохатися за мною і намагається випустити мене, щоб прийняти її пропозицію. Якщо я думаю про розлучення зараз, то що буде далі? Він навіть слухає її. Ви знаєте, мама. Ми вже мали розмову з ним на високих тонах. Він чоловік і батько нашої дочки, не довіряю його?



Я довіряю Peels, немає проблеми. Але його мама не змогла. Якщо це те, що вона хоче, нехай просто ковтати квартири, немає прав на нерухоме майно, і це, давайте жити, як вона пропонує. Але в цьому моменті мама-в-завдяки нестерпне. Вона хоче бути безпечною. Він каже, що це старий, тому ми будемо оновлювати його будь-яким чином. Я збираюся зробити свою частину. А потім чубчик, і я зруйную сина. (Бекаус статистично, жінки, швидше за все, подаються для розлучення.) А потім половина її квартири піде мені. Вона не хоче.

В короткий час мені, які повинні бути боїться занурення сина, не її. А щоб залишити все, як це зараз, на її думку, є також приступним. Оскільки дитина росте, ми всі в одному номері. Починатимуться господарські суди, конфлікти. Чи потрібно це? Сім'я хороша, болить, якщо вона руйнує її.

Херсон

Ця жінка, так що ви розумієте, одночасно активно бере участь і просувався МММММ. Як для всіх таких "ідей" - властивий її характер. І вона не втратила її. І тепер у мене є новий головний біль. Мій чоловік свербіж, що його мама є правою, і я просто потрібно відпочивати. Все буде тонким, а не розлучення страшні для нашої сім'ї. І я відпустив його і матір його, бо мій живий простір мій живий простір. Не хочу нічого змінити і не буде. Але ситуація все ж напружена. Будь ласка, дайте мені те, що ви будете робити в моєму місці.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное