Після того, як попросила чоловіка за гроші на деяку дрібну річ, і він кинув скандал, так як тоді я не знайшов місця для себе.

Більше і більше жінок в шлюбі почали скаржитися, що вони мають реальний залежність від своїх чоловік, які просто неможливо боротися. Довгий час перебування в будинку з дітьми, їх чоловіки роблять гроші. Але якщо працівник оплачується добре збережена заробітна плата, дружина, з її вічною відсутністю сну і постійною втомою, змушена поселитися на рідкісні подарунки. Це ярмарок?



В основному це питання виникає у молодих парах, які тільки нещодавно мали дитину або просто одружилися. До того ж все було прозорим: як працювали, так і мали гроші. А тепер як? Чоловічий заробіток працює щодня і може дозволити собі відпочити ввечері. А ось чому такий варіант не доступний жінці, добрим серцем? З одного боку, хтось повинен надати сім'ї. Зарплата дозволяє годувати, полотнища, носити не менше двох дорослих і дітей додатково. Зберігаючи будинок в порядку також працює. Що таке платіж?

Привіт, фінансова залежність, нехай мені потрапити в точку. Покажіть мені, це нормально, що я, як жінка, як мати двох дітей, повинні попросити чоловіка за гроші, щоб купити деякі довгострокові речі? У нас є окрема шліфована сироватка. Але факт залишається те, що жінка в сучасному шлюбі, як невимушений службовець, який навіть не повинен бути оплаченим! Чому? Вона не має вибору.

Я не збираюся сказати, що мій чоловік охолоджується на роботі, а не на всіх. Він працює своїми руками, роблячи ремонт, як, 9 років. Вистачить босів, гроші оплачується добре. Вистачить їжі і одягу. Іноді ми навіть ходимо з дітьми для відпочинку. Неймовірно, але факт. Але це Я повинен бути буквально за кошти, наприклад, купити ювелірні вироби, косметичні процедури, але якщо я хочу піти з другом в кафе, щоб сидіти - так нічого!



Ми не бідні сім'ї, але ми не багаті. Сильний середній клас. Розглянуті покупки, такі як меблі або автомобілі, обговорюються з чоловіком. Але маленькі речі, що життя, як ми знаємо, складаються з — це питання ще не підходить мені. Навіть діти мають кишеню гроші. Купити щось в школі або в магазині біля будинку. Чому це? Тому що у нас є два хлопчики, які ростуть. Дружина хоче дізнатися, як керувати власними фінансами. Чи не так смішний?

Щодня я отримую рано і зробіть сніданок. Моя дитина, мій чоловік і я. Потім я прокиную хлопчиків до школи, переконайтеся, що вони не забувають, плаття і гребінець. Тоді у нас є сніданок. Після цього чоловік приваблює дітей до школи, і він йде на роботу. У цей час у мене є прибирання, миття, приготування їжі або виїзд в магазин. Ось як проходить більшість дня. Тоді я роблю домашню роботу з хлопцями, а в вечірній вечерю і, звичайно, різноманітна домашня робота. Увечері, до речі, наші танці відпочивають. Миття посуду? Ні, йому важко.



Ви знаєте, берете однакове очищення. Люди оплачують гроші за це. Оплата погодинно. І я також хочу варити їжу, мити, прасувати... Скільки професій має сучасна дружина? У той же час я повинен залишатися жінкою і турботою матері. Хоча з таким графіком роботи, іноді всі почуття для вашого чоловіка зникнуть. Ви можете провести час з власними дітьми! Що робити, коли ви втомилися, як собака?

І не скажеш мені про сучасні технології, що полегшує життя! Змиваються речі потрібно сушити. Це одяг для сім'ї чотири. Знову, готування. Використовується для приготування борщу або кашу і їсти його на тиждень. Речі зараз різні. Діти не їсти, що вони не люблять. Дад дав їм гроші, тому вони підуть до найближчих піцерій або навіть доставки замовлення. Навіть під столом йдуть, і сучасні гаджети для них більш чіткі, ніж листи в алфавіті.



Чоловік також може надсилати повідомлення про те, що він хотів би їсти на вечерю. Що я, робот? Якщо його варити, необхідно його з'їсти. Я добре в ньому, ніхто ще не отруюється. Ми не маємо розумного пилососа, і нам не потрібно його, і собака буде ходити від страху. Spitz, менше кошеня. З іншого боку, протерти всі меблі від пилу інакше, ніж вручну, ще не вийде. Так чистка, навіть в теорії, ще не спрощена. І почистити кухню, потрібно провести цілий день, не кажучи вже про ванну кімнату.

Як працює сучасна техніка. Так само слово. Де ви приймаєте свій час? Не лежати на дивані, але просто оновити зовнішній вигляд? Жінки люблять жінок в робах, з брудним волоссям і зайвою вагою. Право? Так чому б не дати жінкам достатній час для себе і достатньо грошей? Чоловіки піклуються про автомобілі щодня. І вони не запасають хороший бензин, і вони змінюють масло, і так далі. І жінка вічна. Не ламайте. Чи є фінансова залежність? Я думаю так.

413710

Я запитав своїх друзів, якщо вони були однаковими. Вимкнено я. Як мінімум це було. Але один чоловік усвідомив свою помилку і після нормальної розмови, без кварель і тангтрусів, почався раз на місяць, щоб виділити її певну кількість грошей. І все ж мало. Єдина відмінність полягає в тому, що в їх ситуації вони практично розлучаються. В останні хвилини чоловік дав і прийняв свою помилку. Чому це зробити?

Моя школа друг живе мені. Немає грошей, незалежно від того, що на плечі немає мови. У них є абсолютно погані речі: три діти, людина не тягне, вони навіть не йдуть в будь-яку точку відпочинку. Добре, результат доречний. Їхні діти в школі вважаються першими холіганами, мати вже не впишуться в роді, а батько ставиться на грудях. Чи є це нормально, я повинен запитати? Але що робити - немає замовлення в будинку, тому немає ніде.



Я хотів би звертати увагу на чоловіків, які читають це, якщо є будь-які: звертайте увагу на потреби ваших дружин. Жінка не буде щасливою, тому що вона має дітей і чоловіка. Ми людські істоти, і ми маємо власні бажання і амбіції. Ми працюємо цілодобово. Це право, бо вночі маленька дитина може прокидати, і потрібно бути готовим, щоб знову захопити його. Що про тебе? Робота над і рештою дня безкоштовна.

Я сподіваюсь, що хтось послухає мене і малюємо правильні висновки. Удачі і простий розлучення для всіх інших. Поенер або пізніше він буде, вірити мене.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное