Я запропонував мені стати дружиною, і я погодився, але не чекав такої реакції від дітей.

Що я можу сказати? Італійська у деяких вироках? Ну, як і звичайно, любов пасти, піци і lasagna. У світі відомий ручний жест, який використовується з будь-якої причини. І, звичайно, своєрідне ставлення до життя. Решта над усім іншим, і робота вторинна. Красиве життя в красивій країні, чому і Повернемося до стадіону знову. Це футбол вночі.



Прекрасно, Італія відрізняється. Крім того, самі італійці можуть захопити іноземці, які вони реальні італійці, і ті в селищі кілька кілометрів знаходяться нерозуміння. Тим не менш, на курсорній експертизі виходить, що вони пов'язані між собою. Це темперамент. Але батьки лікуються по відношенню до них, звичайно, не відходять від них.

Коли я вперше думав про переміщення в іншу країну, мої діти вже дорослі, але на мій погляд ще не могли стояти на двох ногах. Я, моя найстаріша дочка 22, мій син 19. Зараз я знаю, що в світі цей вік вважається досить нормальним для самостійного життя. А потім... Щодо фінансової ситуації країни. Якщо підліток вже може піти працювати і жити окремо, це одне. Але якщо вам ще потрібна допомога батькам, то речі не так добре.

Мій чоловік пішов на 48. Ілнес. Я був 2 роки молодшим, ніж він і не знаю, що робити. Дві діти, будинок і навіть автомобіль. Але без чоловіка в будинку все здавалося так ускладнено, що я просто хотів захопити голову і крі. Я не хочу їсти або виходити. Я втратив близько 15 кілограмів, хоча я завжди був схильний бути повним.

(Рівне)

Новий раунд допоміг друзям і дітям. Ми якось в оточенні не був налаштований працювати з психологами, а в такому стані спілкуватися з зовнішніми людьми на таких особистих темах. Я не можу. Так близьке коло стала моєю основною Моя син і дочка приймала життя в нашій квартирі, і дівчат, з якими я давно знайомився, прийшла до мене і якось спробувала говорити, поділилися історіями про своє життя, підтримувані і приставлені.

Після того, як рік або так, я нарешті відновив і навіть отримав час роботи. Кошти, накопичені заздалегідь, було достатньо не брати борги і не продавати ніякого майна. Ну, як ви уявите все це, якщо головний хлібопродукт в нашій родині завжди був улюбленим чоловіком, і я працював тільки в молоді, а ще, нічого серйозного: продавець морозива. Будь-який студент зробив це, я думаю.

9566211

А потім один з моїх друзів сказав мені, що вона збирається йти до Італії, щоб працювати як медсестра. Вона почала запрошувати мене до неї. Вона сказала, що робота не цукор. Але вони платять добре і, в цілому, що зберігає мене, якщо діти дорослі, і вони навіть потребують квартири, поки я не відкиду. Ви бачите, я буду допомогти вам з грошима. Але всі ці розмови закінчилися нікому: Я не згоден, і мій друг не міг зібрати всі необхідні документи. Так, дочка теж була наречена.

Але через три роки вона збирала свою силу на другий раз, а потім вже підтримав її. Гроші були страшними і збираються працювати в іншій країні, як логічний рух. Все було добре і скоро ми зняли невелику квартиру на дві, ледь говоримо про місцеву мову. У зв'язку з тим, що спілкування з рідними динаміками допоможе мені краще, ніж купити кишеничний словник. В цілому, так. Що це було. Але я консультую інших, щоб дізнатися принаймні основи. Не завадить.

Я не знаю нічого про італійці. Я прийшов в сім'ю, де моя робота була піклуватися про людей похилого віку. Він жив з дітьми в великому приватному будинку. Вони мешкали в одному крилі і Стефано в іншому. Хороший чоловік. Хоча у віці, але абсолютно в його розумі. Він навчив мене італійці і розповів про свою молодь. Я навіть читати вірші з пам'яті. Його діти, хоча вони подбали про нього, були більш часто зайняті власними турботами, тому через два роки ми стали справжніми друзями.



А потім дочка оголосила, що вона хоче одружитися найближчим часом. Так, незважаючи на всі протести своєї сім'ї, мені довелося літати вдома. Він не хоче чекати тижня, щоб зламатися. Я, звичайно, відхилявся і кинувся поодинці. У нас було велике свято нашого дочка, а потім я повернувся без проблем.

І коли я прибув в Італії, я мав одну важливу новину: після консультації з дітьми, Стефано вирішив запропонувати мені. Шлюб, але, як це називається, непристойний. Він чудовий чоловік. Але, звичайно, я не відчував ніяких почуттів, ніж дружніх для людини, далеко за 70 років. Але це дасть мені багато привілеїв, громадянства та фінансової незалежності. В цей день я просто подивився на Стефано з круглими очима і дав негативну відповідь. Я дізнався більше про італійці.



Але пропущений час і я, думав уважно, зробивши певні висновки для себе. І чому б не, якщо я втратив нічого, ще більше, як дружина мого італійського друга, я буду перестати бути медсестри самостійно. Для цього випадку буде ще одна людина. Але ми не будемо зупинятися на зв'язку і маючи дуже хороший час. Крім того, його сім'я любить мене. Звичайно, я не стала членом своєї родини. Але я не відчував себе від них або Стефано протягом усього цього часу. Я одружився за другий раз.

Проте, мої діти не розуміли це дуже добре. Незважаючи на всі мої аргументи, вони не хочуть чути про своє весілля. Хоча, як і дорослі, ви повинні розуміти ситуацію, таким чином. Наша бесіда відварила до того, що ми поділимося новинами, але, як тільки вона прийшла до мого нового, ненажерливого, чоловіка, розмова повністю виправдала. Кожен раз. Вони не хочуть говорити про італійці.



Я дуже щасливий. Але виникла нова проблема. Звісно, мені доведеться летіти на весілля, познайомитеся з дочкою-завданням, будьте з родиною. Але Стефано не хоче пустити мене самостійно. Він каже, що він хотів би зустріти своїх дітей і побачити країну. І я не розумію. Але мої діти абсолютно проти таких ідей. А син каже, що навіть руки його «шкірі» не дадуть.

Він повинен бути смішним ззовні. Але для мене це дуже тривожне питання. Що робити в такій ситуації, якщо час повільно проходить, а в нашому положенні нічого не переніс міліметр? Деякі трахаються покарання, чесно!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное