Все моє життя я був просто колективом для дітей, але тепер вони раптом запам'ятали мене.

Слоган молоді у всіх вікових категоріях:жити один раз! Зрозуміло, коли є багато часу і зусиль, коли життя не так розчаровує, ви хочете насолоджуватися нею повністю. Саме тому розважальна галузь працює для них. Звичайно, є варіанти для старшого покоління, але для тих, хто понад 40, важко весело провести час з друзями по всій ночі: діти, відповідальність за роботу. По суті, здоров'я не те, що його використовують.



Таким чином, в суспільстві прийнято вважати високі отвори з невеликими (і, можливо, великими) непорозуміння. Що відбувається? Чи є це випадок, коли дорослий чоловік або жінка живе на задоволення? Немає нічого, щоб зробити, щоб читати книгу! Це ярмарок? Це риторичне питання. Кожен має свої погляди на життя. Ми не звикли слухати когось.

До 48 років я не мав ідеї, як інші люди могли жити в іншій країні і з різними видами на життя. Абсолютно відрізняється від шахти. Про це, тільки навпаки, втирають в її вуха всі різновиди нечутливості про свідомість, який я, ймовірно, народився з. І як важливо, щоб бути любим і незрівнянним дружиною, що це коштує вам.

Коли я одружився на 19 років, я знав мій дотик. Діти, будинки, готування, миття, прасування і, бажано, не з'єднання. Прийміть літо, коли ще можна працювати на землі, щоб кожен новий урожай багатший, ніж попередній. Це кільце дзвінка? Це реальна пропаганда «найкращого життя пізніше, тільки зараз потрібно бути пацієнтом». Але так і мій бабуся. Робота в той час як ви живете. Ви будете відпочивати після життя.



У віці 20 років мій чоловік і у мене була наша перша дитина, а через рік дочка прибула. З тих пір я перестав бути дружиною чоловіка, оскільки він не хотів більше дітей. З тих пір я став покоївкою і працівником без оплати. Він не зажадав мені любити дітей. Порадуйте їх, як вам подобається, головне - виростити. Вони зможуть допомогти у господарстві самостійно. Я запитую себе, що пекло це все про те, що це кінцева мета цього життя? У минулому це був загальний сценарій, який кожен здавалося жити.

Чоловік відремонтував обладнання, що він міг, і для цього він отримав зарплату. Звичайно, не було грошей. І хоча робота Сергія не сказати, що це було дуже важко фізично, коли він прийшов додому, він нічого не зробив. Тільки в екстремальних випадках, якщо я просто фізично не можу завершити поставлене завдання, я зробив якийсь зовнішній вигляд. Але приїжджати з друзями після роботи - він може дозволити собі, звичайно. Можливо, саме тому він жив таке коротке життя: після сорок, весь будинок і будинок були на мене.



Я спробував знайти ще одного чоловіка, щоб бути економним і бути нормальним як людину. Але я мав деякі погані удачі. Я розумію, що не всі чоловіки п'ють шлаки, але я маю на увазі тільки такі. Як мінімум дітей виросли і залишили на навчання в іншому місті. Я знав, що після сільської школи, шанси на них багаті були стрункими, але не було нічого іншого, я міг би запропонувати їм. Що ви хочете з сільської жінки? Не копійки в кишені.

А потім Ліда, один з моїх кількох друзів, запропонував, що я шукаю життя з іншого боку, витрачати час на підвищення грошей і вивчення мови. А потім поїхати на роботу за кордоном. Я не маю дітей, і я вирощував. Так ми не ризикуємо нічого. Після маленької думки я погодився, хоча в школі німецькою мовою я мав тверду три. Але що робити, якщо ви хочете жити, знаєте, як закрутити. І після того, як витрачати приблизно на три роки на цьому, Ліда і я залишився в пошуках кращого життя.



На мій шлях: нові люди, нове місце, акліматизація. Але, вірити мене, у порівнянні з тим, що я перебував раніше, це не так складно. Не менш фізично. Але морально, в якийсь момент я мав великий час. Діти попросили мене приїхати і допомогти їм з проблемами, щоб допомогти їм підняти своїх онуків. Тексти пісень, а це означає: Але що ви зробили мене залишитися тут, від моєї старої рутини. Я знайшов себе новим чоловіком, великим місцем для життя і життя, нарешті, почав грати з новими кольорами.

Я ніколи не керований. Мій чоловік, навіть у гарному настрої, нехай мені. Я можу їздити на мотоцикл зараз. Я не думав про те, що до моря. Тепер мені легше плавати в басейні, хоча це тільки половина години пішки до узбережжя. Але чому? Я можу засмагати вдома. Їжа? Я отримав 10 фунтів на дешевих і смачних продуктів. Включаючи море. Дуже добре, що протягом наступного року вдалося схуднути на 15, їсти нормально і працювати з тренером.

Я більше не потрібно думати про те, що одяг потрібно бути захищеним, підлоги очищають щодня, а вранці варять величезний горщик щось їстівне, так що вся родина може з'їсти його до того, як вона встигла зіпсувати. Сучасна технологія, нормальні ціни і впевнений погляд речей, позбавлених мене цих проблем. Я пам'ятаю заправку, і я можу на відпочинок. Ми побачили родичів мого чоловіка, деяких співвласників, загорнуті в все глибоко заховані у своїх величезних шафах. Як ще?

р.

Пелюшки зараз Я розумію, що це неспроможність. Якщо вони модні. І не варто боятися з них: вони тільки ганчі. Я використовую, щоб побачити молоді люди з пірсингом на телевізорі, і я сам заперечував навіть звичайні жінки з сережками в вухах. І рік тому я отримав татуювання. Невелика, на руці. Але тепер це не табу для мене. І слухаю когось, що я вважаю поганим вихованням. Бажаєте? До неї. Просто не турбувати всіх.

Lida і я жити в різних містах, але ми спілкуємося з часом. вона має дітей, тому вона має життя свого. Ми не можемо заспокоїти. Вони потребують допомоги дітям, варити, очищати, що не на цьому списку. Вам не потрібно мами. Ви можете побачити її з наших розмов, щоб я не робив його, зрозуміти мене. Я думав, що я починаю надсилати їм гроші, але апетити дітей були тільки вирости, і я припинив практику.



Я знаю, що в старому віці ніхто не подарує мені склянку води. Але зараз різні часи. Коли я старий, мій діти будуть піднімати своїх онуків самі, вони не будуть до мене. Він помер, як мій чоловік до він був 50. І діти можуть стати реальною підтримкою. Часи різні. І ми зустрілися з старим віком. Самопізнання? Я думаю. Але це теж вірно. Я зробив мій вибір. Так хто може судити мене, я не піклуюся. Я проживаю більшість мого життя. А потім ми будемо говорити. Всі найкращі та приємні настрій, Ciao!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное