Дочка виходить 19 і хоче отримати одружений, але зараз вимагає, ми купуємо квартиру

Звісно, нам все необхідне для сімейного життя. мир і спокійй Це тільки іноді, іноді ви хочете щось, як це: стрибати з парашутом, летіти в іншу країну або перейти до дна моря з підводним плаванням на спині. Але в повсякденному житті, в домашньому середовищі, наш розум зазвичай вимагає хорошого спокійного. Коли вам не потрібно худнути в будь-який час, з'ясуйте відносини, подумайте, куди ще заробляти копійки на завтра. Будь-який, без стресу.



Але, на жаль, для більшості нас таке щастя просто не доступна. Ніщо не робиться самостійно. Потрібно чистити квартиру, піти на роботу, підняти дітей. Вони також ростуть, вимагають більшої уваги. А де, запитує, це те, що спокійне благополуччя? Нехай він буде в пенсії. Як показує практика, на жаль, немає. Ось чому ми повинні спробувати баланс. Щоб жити зараз, в даний момент, не перемістити все до майбутнього.

Перш ніж я розумію, що має діти з великою різницею віку не найкраща ідея. Але мій чоловік і я був молодшим і все одно мав надію на яскраве майбутнє. Є багато можливостей, щоб бути чесною. Перший син народився, Костянтин. Ми спробували бути кращими батьками світу. Спочатку, надія. Саме тому вони відправили його в кращу школу в місті, а потім в університет. Всі права, він вже був там, безкоштовно. Але все ще.

Друга була Дженечка. У віці 9 років між сином і дочкою. Так, і чому це не? Не так багато. Мій чоловік - сказав він Ми були старшими і більш досвідченими. У нас є багато молодих друзів, які допомогли з коляскою, речами. Тепер ми не стукли малюка через кожну хребта, але також не пішли за межі: Я не розумію нездатних батьків. Чому народжуються, коли немає грошей в кишені і немає перспектив на горизонті?



В цілому, Костик ще в школі знайшов свою любов. Я не звернув увагу. Добре, це шкільна шафа. Це життя, нормально. Але з часом стало зрозуміло, що ця історія досить серйозна. Все правильно, нехай це йде. Але у віці дев'ятнадцять років мій син прийшов до нас в один день і зізнався все чесно. Він не може жити з нами, всі думки про неї взаємні. Ми повинні бути одружені. І це не якийсь любов, але реальні дорослі почуття.

І ви знаєте, що? Він просто пощастив з віком! Це моє слово. Моя жінка і я мав більше можливостей і мав старий автомобіль. Зібрали необхідну кількість, проданий автомобіль і вдалося розбити молоду для маленької, але затишної квартири в подарунок на весілля. Костя пообіцяла, що це не вплине на його дослідження. Весілля була оплачена нареченою. По суті, вони відправили дитину в доросле життя.



Після того, як рік і половина, вони мали сина, і мій батько, і я став дідівцем. Про це заявив Костянтин Володимирович Зірки з неба ще відсутні. Але відремонтували квартиру, їх онуків няні без нашої допомоги. Душа в душі. Чи варто це? Я думаю, що це право рішення, щоб дати сина мій. Мій чоловік повністю погоджується з мною. Тексти пісень, а це означає: І все буде добре, якщо це не для одного.

У зв'язку з тим, що наші сімейні справи не тільки погіршилися, але й не було очевидного прогресу. Женья, моя дочка, виросла. Але її дослідження були гірше Bones. Ми намагалися виправити це: ми наймаємо викладачів, купили спеціальні підручники. Але Женя вступила в інститут за плату. Щоб бути чесною, це знизило сімейний бюджет. Але це питання? Ви повинні жити для дітей, щоб стати людьми?



Тепер на головне. Він зараз 19 років, як Коста, коли він оголосив своє бажання маррі. А дочка була такою ж ситуацією, як її сина у віці. Любов, немає міцності. Моя дочка хоче одружитися. На жаль, мій батько і я не маю такого ж подарунка. І це досить велика проблема. Оскільки Женя має трохи більш драматичний характер у порівнянні з Bones. Атмосфера ще досить напружена. Де наш мир і спокій?

Часом дочка не спить вдома. Він живе з молодим чоловіком та батьками. Ми знаємо абсолютно нічого про свою сім'ю. Я тільки побачила його пара разів. Як нормальний хлопець. Але він ще не контактував з нами. Ну, віолонче і нічого більше. Але дочка тепер грає картку жертви і намагається пережити нас у всьому. І ви, ймовірно, знаєте, що сьогодні молоді люди дуже добре на ньому.

вона випала з школи. Ні, він пара, але його різновиди є проблемою. Я не знаю, якщо вони викидають тих, хто вивчає плату за ці дні. Я думаю, що вони повинні бути в руках? Але це не розмова. Чому потрібна така «кілька» якщо диплом дається тільки за кліщ?

до 1 2 3 4 5+

Якщо я більш спокійний в природі, чоловік іноді стоїть на стійці. Він бореться з геном, кричить. Але це не допоможе. І Женя, в свою чергу, називає брата і вимагає його вирішення питання житла наступним чином: продаємо квартиру, яку ми дали, і розділяємо гроші. Якщо вона і її «обличччого чоловіка» повинні жити на знімних умовах, то дайте йому жити так. Не важливо, якщо він має сім'ю і дитину. На її думку, все це дуже несправедливе.

Костя, звичайно, ігнорує її вимоги і робить право. Починав сім'ю раніше. Тексти пісень, а це означає: Але це дійсно важко на мене. Тому що якщо я вирішив мати два діти, то гроші повинні бути збережені для двох квартир. Але життя не дала такої можливості. Я вже пообіцяв дружині сто разів, що мій батько, і я отримую квартиру тільки до неї, без запитань. Але дочка не хоче слухати. Це просто робить вас гістеричною. Ми завітаємо до нас.



Я не знаю. На жаль, всі сподівання, що ваффрі моєї дочки закінчиться самим і без весілля, принаймні в найближчому майбутньому, не очікується. Але чи варто побажати на дочку? Ймовірно не. Що я дізнався, що для моєї дочки я повинен бути поганою матір'ю. Я ніколи не думав, що мій голова.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное