Мами сказали мені, що вона приїхала додому, я думав, що вона подарувала їй онука все, що вона була потрібна, але вона мала інші плани.

Ми радимо всім сказати щось. гарні слова для мами Не просто на день народження і 8 березня У нас є тільки одна мама і нам потрібно пам'ятати. А ще краще відвідати частіше, якщо ви живете окремо, і будь ласка її з хорошими новинами. Це нормально. Кількість зусиль і енергії мама витрачає на дитину важко переоцінити. Все буде дуже вдячним.

29990 р.

Проте деякі дочки і сини, вирощуючи, забути про своїх батьків. Вони повністю переключаються до своєї сім'ї, роботи або будь-якого. Вони не мають часу для своєї мами. І якщо раптом вони вирішили приїхати до свого колишнього дому, то вони роблять це з причини. Після того, як мама може сидіти з маленькими онуками, запозичувати гроші, перенести їжу, якщо є така можливість. Це ставлення називається чисто споживачем, і це принципово неправильно. Люблю маму без причини.

Ви думаєте, що наше виховання якось впливає на весь подальший життя? Наприклад, якщо дитина з раннього віку готується до деяких наукових робіт, призвело до всіляких кола, додаткових класів? А потім виходить, що його життя після школи не буде підключено до науки. Навпаки він доводився працювати на решту свого життя на заводі як черга, а лише тоді, як голова цих черкерів. Чи вигідно це зробити дитині? Я не думаю.

У мене є історія, яка ілюструє несправедливих батьків, щоб їх діти. Так, коли я був 5 або 6, батько залишив сім'ю. Він був п'яний і я не пам'ятаю його дуже добре. Моя мама сказала, що на початку своїх відносин він був дуже приємним і турботливим молодим чоловіком. Але сім'я рутинна, відсутність нормальної роботи зламала його вниз і він почав пекти внизу скла. Де він тепер, я не знаю на всіх, всі тепер дорослі, чому розмішувати старі з'єднання.



Тим не менш, його від'їзд підкаже мій, а потім молода мати для роботи. Вона залишила мене своїм бабусям, тому я виросла підняти стару школу. Моя бабуся була театральною акторкою, коли вона була молодою. І вона сказала мені, що багато. Вона консультує мене, щоб дізнатися мій гідний і ніколи не торгувати нічого. Я думаю, що це тільки через її поради, які я знайшов гідний чоловік. Не один з хлопчиків я зацікавився. Це мій розумний бабуся.

Тим не менш, мій мама знайшов хорошу роботу і почав заробляти гроші. Як мінімум за стандартами нашого міста. Вона послав нам кошти, тому я почав розуміти стиль і самодогляд рано. Моя бабуся була повністю прихильна до цього.

р.

На жаль, мій мама не міг приїхати додому часто, і це мало впливало на наше спілкування. Якщо ви побачите їх протягом півгодини. Не дуже якісний звук і картина, на сайті. Перший раз прийшов місяць до моєї весілля. Поговорили багато, я вніс її сина-в-праву. А на весіллі, подав мені ключі до нашої нової квартири. Подарунок молодій родині.

Я ще молодий, 19. Але я вже мав чоловіка, квартири і великі перспективи. Після того, як моя мама повернулася в іншу країну і продовжила надсилати мені гроші. Так я можу зосередитися на внутрішній світ, розуміння себе як людина, як людина. У короткі вона не підбирала деяких побутових неприємностей, але зробив важливі і корисні речі. Я знаю.

Як я продовжував спілкуватися з матір'ю, я дізнався про те, що її плани були назавжди приїхати додому. Не відразу, в 3 роки. Але нічого не було порівняно з тим, що вона витрачала на свою подорож. Я був дуже щасливим, тому що мій бабуся був дуже старий, і іноді він був особливо помітний. Чи знаєте ви, що вона відчуває себе як коли жінка, яку ви витратили свого дитинства, був стандартом жіночності і благодатності для вас, стає детрепітом? Це болісно дивитися і дуже сумно.



Але 3 роки, навіть трохи більше, пішли досить швидко. Я був мати і я пам'ятаю, що день назавжди. Ми подарували воду, щоб все було максимально екологічно чистим і природним. Мій чоловік придбав багато речей. Якісні підгузники, реберця, коляска, найчистіші та натуральні суміші. І море одягу для малюків. Це було дорого, тому що я не носила нічого на дитину. Я навіть мав взяти кредит. Але це нещастя, тому що мама повинна розуміти мене як жінка. Я не думав про такі дрібні речі, я гармонію з усього світу.

Виявилося, що помилитися. Бо мій мати, хто нарешті прийшов додому, спочатку пішов на мій бабуся, щоб побачити, як вона була зроблена. А потім до мене і мого тримісячного онука. Я чекав подарунки і, найголовніше, фінансування. Ми всі знаємо, що витрати на гроші на дітей збоюються в ці дні. Але мій мама сказав, що вона втомилася. Вона хоче купити квартиру, відпочивати і почати пошук роботи тут. Більше



Так вона була просто працювати для себе. Про мене чи малюка не подумав. Звичайно, я пояснив свою точку зору до неї. Що я підрахував на допомогу. Мій чоловік не може це зробити, бо він працює окремо, коли я з сином. Але мій батько сказав, що я був вирощеною жінкою зараз і я повинен почати економити. Або знайти ще одне джерело доходу. Вона сказала холодно і без емоцій.

Для мене це реальна зрада. І гіпокризія. Я не навчався працювати. Я просто не зробив для неї, і це не мій змів. Я знаю з дитинства, що життєрадісна праця не шахта, мій шлях повинен бути більш насиченим і духовним. Але ніхто не хоче чути про це. Тексти пісень, а це означає: Я просто не можу зламати мій характер. Що робити зараз?

р.

Чоловік одягає, що рано чи пізно ми виберемо з цього мезу. Але я можу побачити, що він не робить, і я хотів би. Він часто виходить пізно, з червоними, втомлених очей. І на вихідних, він може дозволити собі хвилювати скло або два до обіду. Я пам'ятаю мій батько з жахом, але я відразу ж їдаю ці спогади. Це не божевільна. Але що саме робити, я не можу навіть уявити. Я був похилений, покинув і тепер ніхто не хоче взяти відповідальність за це.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное