Артур Смолянінов визнав, що він не був простий для нього, щоб залишити все і літати за кордоном, але він не має жатки.

11 травня 2023 р. Росфінмоніторинг оголосив російський актор Артур Смолянінов екстреміст і терорист, крім «title» іноземного агента, який отримав у січні цього року. Смолянінов досі захищає антивоєнну позицію і засуджує порушні дії російських органів проти України.

Цікаво, що час нового статусу актор жив у Сполучених Штатах протягом декількох місяців. Нещодавно Смолянінов розповів про плани майбутнього. Чи повернеться художник до Росії? Ви дізнаєтеся більше про це.



З початком повномасштабної війни РФ проти України багато російських зірок засуджували дії агресора країни і залишили їх батьківщиною. Серед них був 39-річний Артур Смолянінов, який ви, ймовірно, знаєте з картин «9 компанія», «Spirit Less», «Heat» і «Різдвяна». У недавньому інтерв'ю, чоловік прийняв, що рішення про визнання було дуже важко.



Актор Instagram думав довго і сумнівно. Але остання солома була мобілізація. До цього Артур сподівався, що все зупинилося. У падінні 2022 він пішов на Латвія, а потім перейшов в Америку, щоб побудувати життя з нуля. У Росії багато кінокомпанії розірвали контракти з ним після небезпечних заяв.

Митець сказав, що він ніколи не пошкодив рух. Він сказав, що він завжди мав проблеми з вибором меншої сторони, але в кінці все пішов прямо. «Особливе ставлення до мене і перехрестя дивовижних людей», – розповідає Артур про нову сторінку в житті.



У Росії актор провів гранату. Він назвав Росію «непристойною жінкою, непривабливістю своїх дітей» і зробив серйозні вимоги до неї. «Для мене, щоб повернутися додому, вона повинна працювати важко. Ця країна робила мені свою роботу, моя сім'я, все. Росія зрадила нас і зробила все, щоб відштовхувати нас. й

Раніше Смолянінов вивів у досить жорстку форму, яку він вважає російськими солдатами, щоб бути окупантами, і якщо він мав піти на фронт у цій війні, він б боровся на боці України. Звісно, така заява викликала флерію ненависті та засудження в соцмережах. Проте актор продовжує стояти свою землю.

Габаритний зображення

Українська Що робить актор? Тепер Смолянінов намагається перебудувати свою кіно кар’єру в Голлівуді і заробляє музику. На віршах Йозефа Бродського та тури Американські міста. За його словами, він добре і це діяльність приносить йому багато натхнення.

Артур називає себе абсолютним Західним. Переїзд до США переніс його 300 років вперед. Росія не хоче розвиватися з Західною цивілізацією: вона вирішила повернутися і сповільнити розвиток своїх талановитих і амбітних громадян.



У багатьох способах митець підтримав свою колегу в магазині Марія Машкова. У своїй соціальній мережі актриса розповіла про спільну концертну екскурсію Смолянінова з піаністом Варварою Чиркіна та віолончельником Євгеном Тончем. Нагадаємо, що 37-річний Гейрес Володимир Машков відкликав батька через політичні відмінності, а також емігрувати до США.

У будинку Артур Смолянінов мав мати і два сини від своєї дружини, актриса Дарія Мельникова, 7-річний Артур і 4-річний Марк. Митець визнав, що він пропускає російські міста, люди і особливо його дітей, але ще не готовий повернутися додому.



Веб-сайт: Це дуже болючий, але вдається. Я розумію, що тому що є багато людей, які набагато гірше, адже вони більше не мають батьків або дітей.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное