Багато років Я занурила свою сестру і її розкішне життя, але вона нещодавно повернулася з Італії і стерила мене з її пропозицією.

Я ніколи не думав, що жінка заздрить мій братський почуття. На жаль, це саме те, що сталося. Я 48 років і моя молодша сестра, Ольга, 39. Нещодавно вона приїхала в Україну з Італії і запропонувала зустрітися. Коли я бачив її, Ольга здивувала мене з її пропозицією.

Жіноча заздрість в сім'ї

Моя сестра і я народилася і піднялася в сільській місцевості. Ми завжди мали щось зробити: сад, коров'ячі, свині, гуси, курчаті. Крім того, є клумби навколо будинку, які потрібно подбати, а сад з плодовими деревами. Я даю вам більше роботи. Я завжди хотів виїхати з дому батьків і піти в місто.

На щастя, після закінчення навчання я пішов до університету. У другому році одружився. На мій чоловік і у мене була наша перша дитина, син Дімка. Ще два роки проїхали і сестра народилася. Мій чоловік і я назвав її Анною після моєї матері. В іншому році наші Сім'я поповнена третьою дитиною І вона отримала багато дітей.



У с. Оля залишився у с. Ми побачили, що хтось побачила. Сестра подбала про всю роботу будинку, саду і тваринництва. Спочатку вдалося впоратися з цим масштабом. Пізніше вона залишила тільки курку і кору. Моя мама була гірше і потрібна постійна допомога. Оля замінила нас медсестрою, очищувачем і варильником.



У той час як я насолоджувався зростанням дітей, сестра моя побачила після того, як мій щасливий мама з ранку до ночі. Звичайно, три хребти важко. Ви можете забути про тихі зустрічі з друзями, як це було перед шлюбом. Де там, навіть в душовій кабіні, щоб нормально заборонити не достатньо часу. Але хоча б я мав деякі сорти. Мій чоловік намагався допомогти мені після роботи. Ольгою залишилася одна з нашої спільної матері.

Я пропоную, що будинок матері повинен бути прийнятий по Олеі Сестра, щоб зрозуміти, що ніхто не міг фізично піти в село і допомогти їй. Оля сміливо присвятила себе самотню матір'ю. Я не знаю, що я буду робити без сестри. Я не хочу думати про здоров’я будинку. Але примноження няні або медсестри теж не вистачає. У подяки її сестри вона запропонувала, що наша спадщина – будинок матері – повинна йти до неї. Це буде недобрим, щоб поділитися ним. І Оля погодилися.



Через рік я шкодував не продам будинок і розщепивши гроші навпіл. Я не тримався в місті з змії, але три дітейй Важко говорити про велику сім'ю! Звісно, сестра, що залишилася після своєї матері. Не було додаткових обов’язків або обов’язків.

З старого будинку в с., сестра зробила розкішну дачу Після того, як мама залишилася на краще світ, Оля в Італіїй Її життя стає краще. Я знайшов себе гарною роботою, почав одягатися дорого і смачно, піти в ресторани. Я просто мріяв про таку розкіш. Наша сім'я була забезпечена тільки чоловіком, і завжди не вистачає грошей. Все, що я повинен був дивитися Olya remodel старий будинок в с. Маленька маленька вона зуміла змінити її за винятком.



Сестра повністю модернізувала сантехніку. Виготовлений свіжий, модний ремонт. Я замовив нові меблі і килими. Через кілька років я відремонтував двір. Тепер замість саду навколо будинку був ідеальний газон. Я поставив альтанку в саду. Я був дуже ревнощим. Я прийшов до с., я дивився, щоб побачити, що її будинок було краще.

У місті мій чоловік і діти переповнилися в стару маленьку квартиру. Я навіть не можу носити новий одяг. Кошти постійно витрачаються на потреби дітей. Мін. Мій зв'язок з сестрам погіршився.й Я не знаю, чому вона була настільки насиченою. Я, вона допомагала нам. Вона регулярно дала подарунки її нефритюрам. Я завжди намагався привезти всі види делікатесів з Італії. Але я не хочу бачити її більше.



Жінки заздрять, або зустрічі, які змінили все Останнім часом ми побували її в селі ще тиждень тому. Я прийшов з кількома причинами перебування в місті, але моя сестра наполягає на бачити мене. У с. Оля розповіли, що вона бажала подарувати своєму будинку. Довгий чоловік в Італії. Вони серйозні, і, швидше за все, вона не прийде в Україну знову.



Він каже, що він був щасливий, якщо мій чоловік і я переїхав тут. В цей час наш син і диких дочок жив окремо. Діма одружився і переїхала, і подружився з чоловіком. Тільки наймолодший з нами. Тепер є можливість подарувати Ліза квартиру в місті. Мій чоловік і я перейде до с.



Моя пропозиція сестри прийшла як здивувати мене. Я був так далеким від Олі з заздрості, що я впевнений, що не було гіршої людини. Жіноча заздрість - страшна річ. Всі ці роки я думав, що вона була кальмаром. Я. Він був гасіння.й Я ще не можу вірити, що моя сестра вирішила підписати свій будинок для мене. Продається вона. Але ні, я вирішив подарувати подарунок сім'ї. Протягом багатьох років вона інвестувала в будинок, і тепер вона просто дає їй.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное