Подруга ще раз скаржалася про чоловіка, потім я прийняв рішення, що я скорочився.

Для деяких жінок дуже поняттячоловік“, якби магія, викликає дикий інтерес. Тож сказати, що це спонукає вас довести до себе, що вона все ще здатна багато. Що таке виклик? Звісно, бахрома, впада в себе, люта, щоб відчути, як незнайомець готовий виконати свої особисті змії, в той час як його законна жінка сидить в домашніх умовах і страждає в згоді. Спорт, я повинен сказати, не дуже благородний.



Тим не менш, є люди, які мають інші люди, які дійсно викликають життєдіяльність. Такі жінки не можуть пропускати пари, в яких жінка, на їх думку, поведінкові Їх потрібно покласти в п'ять сантиметрів. Він може звучати дивним, але іноді він навіть працює. Тексти пісень, а це означає: І ви думаєте, що ви повинні піти в чужу сім'ю, коли ви думаєте, що це майже зламаний?

У нашому маленькому місті є кілька позаштачних подій. Таке слово рота в основному транслює всілякі місцеві гусеп і чутки. Він завжди був дивним для мене, щоб зрозуміти, що людина мій сусід сказав мені про, наприклад, півгодини тому, може зустрітися зі мною на шляху до магазину. Побачити знаменитість під березою і навіть не шукайте. Незвичайні люди, які роблять знаменитостей так популярні?



Пелеса я нещодавно знайшов таку популярність. На жаль, люди в нашому місті ще обговорюють ситуацію. Але лише кілька людей підтримують мене як людину. З одного боку, я розумію, чому: вік, близько до пенсії або доопрацювання, не дозволяючи людині думати з розумом. Суцільні візерунки та андилувські мотиви. З іншого боку, занадто багато жінок спали в відносинах з зайнятими чоловіками. Ось чому вони надягають негативні враження на мене.

Але я не звертаю увагу на них. психіки повинні бути захищені. І неважливо, як це виглядає зовні: тільки ви і ніхто не може зробити ваше життя щасливіше. Навіть якщо потрібно підштовхувати іншого чоловіка до важливого, але дуже важкого кроку. І я точно зробив.



Все почалося з того, що я дізнався від мого друга новий позов до мого чоловіка. Вона скаржалася мені про Бориса, її правовий чоловік, поки він не був. А тому він раптом вирішив зробити свою користь. Я приїхав додому і з «родзинкою» посміхався Аліна, мій друг, подарунок: одна троянда упакована в обгортку целофану.

До мене, як самотня жінка, його дія не здавалося дивним, але Аліна навіть почала скошувати, коли вона її описувала. Виявилося, що в Інтернеті, серед жіночої спільноти, такий жест гостро засуджується. Єдина троянда вважається однорідною і неприпустимою. І целофанова упаковка, яка сам продавець дає чоловікам, як правило, схожий на останній ніготь в труні кришки. Тож мій друг зробив скандал для своєї доброї людини, зламав квітку і відродив його на весь день.

Після того, як розмова, я думав про те, як люди могли жити разом в одній квартирі і не ходити в місяць. Суддя за себе: Я прийшов до Аліни на мій день Я працюю так, що я не піклуюся про соціальні медіа. Я, безумовно, не розумію останніх тенденцій. Вона, в свою чергу, працює з дому, якщо виробництво свічок на шаблоні можна назвати трудовою. Але втрати вели тільки кишеню Бориса, її дружини. І Аліна бере прибуток.

3610Р. 4200Р.

Тоді я пам'ятав її інші оповідання, пов'язані з життям сім'ї. Про те, як Борис купив не ювелірні вироби, вона бажала. І про те, як він вирішив, щоб піти зі своєї бороди, і вона не схожа на неї. А потім вночі озброєний гойдалкою, відрізала довгою лінією волосся на щоці. Моя борода повинна бути поголені, що зробив мій друг дуже зловживаний. Але Борис пішов на кілька днів дуже сумно і поголені.

Вони під 40. Як мені, насправді. Так що я запитую чоловіка мого друга зустрітися і сидіти на чашку кави? Я не знаю, що буде прийти далі! Все, що я хотів бути невинною розмовою, маленькою моральною підтримкою, і нічого іншого. Але на практиці Борис відчинив до мене і прийняв рішення про те, що він пошкодив його супутнє рішення Маррі Аліну. Так, вони не мали дітей.

Почати знайомство таємно, і так, я розумію, що це багато, як звичайний affair. Але я відчув, що Борис і я намальовував один одному. Не вважаю, що мій друг, в сімейних умовах, виявився чорнилом.



І за пару тижнів було чудово. Я приймав відпустку, працюючий день Бориса не був стандартизований, тому він міг відвідати дружину, коли він був комфортним. І вона не помітила, що нічого не збирався. Продовжувати сидіти на телефоні, дивитися телешоу і постраждати від нецензур. Я думаю, що я знайшов нову «просвіту». Псевдо авторських ювелірних виробів з бісеру або деяких інших несенсів. Ви замовляєте посилку з Китаю, нанизуйте намистини на нитку і радійте в своїй «креативності і творчості».

Ми відпустили Я ходив до магазину біля дому. Я побачила і сказала Аліна все. Я закінчився відьмом, розривом і найгіршою особою на землі. В цілому я був готовий до нього. Він був сором'язливим, що Борис не підтримав мене. Повернувся до дружини, і сказав мені, що наше спілкування було помилкою.

Зараз навпіл місцевих жителів дивляться на мене судно, коли вони бачать мене на вулиці. Вони говорять нічого, але вони значно відвертають, якби це було б якось зіпсувати настрій. В цілому нічого не змінилося в житті. Я продовжую жити самостійно, працювати, і не слухаю своїх віруючих про нове зловживання її чоловіка.



З іншого боку, я дізнався, що він і Борис, після того, як він зумів згасити, і тепер вони часто можна побачити разом, ходячи в охопі. Але перед Аліною не схожа на такі прогулянки. Так вони повинні вдячні мені. Але я не відступив. Це досвід для мене. Якщо чоловік не готовий боротися за щастя, то мені не потрібно. Життя не так погано. Що відбувається далі, ми побачимо. Є багато риби в морі.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное