Коли я одружився, я знав, що мій чоловік мав екс-дружину і сина, але я ніколи не думав, що один день прийде до мого дому.

У наш час є більше і більше ситуацій, де Дружина Він здоровий і повністю працюючий чоловік. Ну, це не дивно. У той же день, коли тільки людина може мати престижну позицію. Жінки стають босами і босами. І оскільки вони мають кошти, які вони можуть керувати самостійно, чому не витрачають їх на кохану людину?

р.

П'єлі є ще однією справою, якщо жінка повинна витягти веб-бренд шлюбу самостійно. Коли сім'я більше не сім'я, але гра одного воріт. І, звичайно, виникають питання і претензії. У цьому випадку людина, звичайно, повинна пояснити: чи він сам страждає на певні труднощі на роботі, тому він просто фізично не може принести достатню кількість грошей до сімейного бюджету. Або він не хоче, і він ледачий. Після цього до обох сторін вирішується. Іншими словами, розлучення або продовження страждань.

Я завжди зрозумів, що мій Ванья не схильний бути лідером. Це океї, чоловічі тільки в книгах, так незабутні. І, по суті, вони самопізні, еготистичні нарциси, які ви не годуєте хліба, дайте тільки показати перед дзеркалом і похвалити себе, для кого ви не знаєте, що. Ми знаємо. І мій чоловік, наприклад, дуже чуйний, ніжний, видний. Завжди готовий приїхати до порятунку і навіть торкнутися під душевною плівкою. Я думаю, що для чоловіка це великий плюс.

Єдине, що мені не сподобалося про нього, що його м'якість поширюється на інші. Особливо його екс-дружина. вона також мати ванну дитину. Ну, він не може відповісти на неї, пробиваючи її на столі. Вона залишила його, а не інший спосіб навколо. Ви повинні платити за це. Мій зв'язок з чоловіком в кризі, незалежно від того, скільки я люблю його. Я спробую пояснити чому.

Після того, як ми переїхали жити з Івана після весілля, моя приватна квартира стала додатковим джерелом доходу. Не те, що ми маємо серйозні надії, але це приємно, щоб отримати гроші в кінці місяця, по суті, зробити нічого. Я працюю косметологом протягом багатьох років. Якщо ви знаєте, як це працює. Повідомляємо, що у нас є багато людей з нашою командою. Не тільки дівчата, але чоловіки.



У той же час мій чоловік займається продажем. Визначте цікавий професія, і якщо ви отримаєте на сезонних товарах, ви можете отримати багату дуже короткий час. Головне знати при зупинці. Але Оля, екс-дружина Ваня, працює в якості продавця в супермаркеті. Ну, вона зробила. З народження дитини вона не має достатньо міцності для будь-якого, крім піднятого чотирирічного сина. Я не знаю, що вони будуть жити. Це хороша річ Дад був удачливий, це не так?

Я лежаю, якщо я сказав, що я не знаю ситуацію мого чоловіка з його екс. Алімоній, допомога. Не всі розлучення жінки мріяли про це? Але що таке шампан (для мене), крім алімонії, Оля також зажадала купити її дитині якийсь одяг, іграшки, різні дрібниці. Звісно, я хотів би сказати, що alimony є платіж за всі ці покупки, але я завжди знаю, що це ніколи не досягне нічого нечутливого.

Vanya loves її син занадто багато і не хоче відображати її ex. Це його. Якось я отримав ревнощі. Але ви можете побачити в ванінні очі, що він тільки любить мене. І що не можна відмовлятися від дитини і... Я не знаю. Як ми живемо. Я зроблю з поточною ситуацією і чекаю на це Оля, щоб знайти нормальну людину, а не тягнути соки від неї. Я не чекав.



Пілінги Одного разу прийшов до нашого будинку з дитиною. Вона послав сина, щоб грати в кімнаті, і вона сказала нам на кухні, щоб поговорити. За її словами, вона не мала хорошої ситуації. У квартирі, де Оля жив з сестрою і сином був затоплений. Дуже щільна, навіть мала викликати сусідів майстрів. А паводка була викликана Oline. Вона не встигла відремонтувати стелю сусіда, тому її сестра попросила її переїхати на іншу квартиру. Ми не отримали. Хто сумнівається?

Так, щоб допомогти один одному, Оля запропонував наступне: вона і її син рухатись, щоб жити з мною, в квартирі, що я отримую. Для цього подружжя звільняється від оплати алімонії. Так, ви будете тонкими, і ми дрібно. Я не думав про це, хоча, напевно, буде занадто класно. Вони говорять шість місяців і хороший будинок перетворюється в маркер. Але факт, що мій чоловік буде жити в ньому?



Пілі, з іншого боку, відмовляються від аліментів. Нарешті, Ванья і я в змозі інвестувати в одну сім'ю і почати мислення про своїх дітей. Я любила ідею і в кінцевому підсумку погодився. Бог з ними, нехай вони живуть. Вони не мали ніде йти. Єдина мама і дитина, і вони будуть жити на іншій стороні міста, який також хороший бонус. О, зупинка. Ми також погодилися, що вона сплачує за себе утиліту. Я майже забули про це.

Робимо угоду і вдаримо руки. Я віддав копію ключів, - сказав прощавай, і готовий до серйозних змін життя. Аня також приймала, що хоча не можна сказати так, моє рішення було як гора з плечей. Як він позбавив від іпотеки. Хоча я хотів запитати його, чому він зберіг тихий, коли ми всі разом, я вирішив зберегти спокій знову. Я знаю відповідь на моє питання дуже добре. Всі права, нехай йти.



Але наш блажен не прослужив дуже довго. Через два тижні мій чоловік знову отримав повідомлення від Oli. Вона захотіла його купити сина куртку, демісезонна куртка. По-перше, куртка була дуже гарною, але я був про що-небудь ще. Що про наше розташування? Ви отримали те, що ви хотіли. Ось чому ці повідомлення тепер? Вимкнено я зробив. Немає більше аліментів. Але Ванья і без них купили багато речей. І це палі, згідно з логікою Oline, не пішли в будь-яку точку. Я повинен сплатити чоловіка і я стільки ж грошей.

І я не можу стояти його, взяв мій чоловік і назвав його Я провів півгодини, пояснивши, що вона була, і де були її речі. І я не соромлюся слів. Я знаю, коли я був молодий. В результаті Оля пообіцяла переглянути свої побажання і вимоги. В іншому випадку вона буде бездомним, тому. Але що дійсно помочився мене був мій чоловік, який зірвав на мене весь час і клацнувши очі, як дівчина.



Я в основному зробив всі роботи для нього, і він був просто в ударі. Він не зробив, він не був. І це мій чоловік. А тепер я не знаю, що батько буде до нашого сина? Як він підніме його, якщо він повинен піклуватися про себе? Так ми зараз в кризі. Ваня дуже хороша людина і я люблю його. Але чоловік не повинен бути чоловіком, але і великим батьком. Я не бачу, що характерний йому ще.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное