Якщо ви звикли бути Scorpio, тепер ви маєте можливість змінити все і стати Scorpio.

Нещодавно НАСА оголосила офіційний визнання нової астрологічної карти. Тепер в колі зодіаку можна офіційно з'являтися 13 знаків зодіаку – Офісу. Астрологи довго спостерігали сузір'ям зодіаку. І кожен раз вони обурені питанням - чому люди не помітили таке яскраве сузір'я три тисячі років тому? У зв’язку з з зміщенням осі землі, розташуванням сузір’я в небі зрушено, що призвело до утворення 13 знаків зодіаку між сузір’ями Sagittarius та Scorpio. Тому сьогодні ми говоримо про те, хто Офічус, дати його народження і характеру.



Редакція "Сайт" Вона підготувала для своїх читачів повний опис нового знака зодіаку.

Сузір'я Офісу не нова, і має давньогрецьку назву. Стародавні астрологи називають цим сузір'ям, оскільки вони представили його у вигляді чоловіка, який тримає змії в руках. образ людини був характер давньогрецької міфології Асклепій, бог загоєння. Сьогодні сузір'я Serpent незалежна, але розділяється на дві частини. І між ними є сузір'я Офісу.



Я запозичила знак зодіаку Офіуш з сусіда Сагітараю. Астрологи розраховують, що між 30 листопада та 17 грудня в цьому сузір’ї Сонця. Тепер з введенням нового знака зодіаку в кільце зодіаку, майже всі люди змінять знак зодіаку. І все Сагітарайус стане Офічусом. Як це вплине на долю людини вже має справу з астрологами. Більшість характеристик Ophiuchus запозичена з Sagittarius і Scorpio.



Згідно з давньою міфологією, на якій ґрунтується сучасна астрологія, Офічус покликаний боротися з злом. Його основне завдання - служити людям, допомогти їм і лікувати страждання. Ophiuchus - це дуже сильний знак, готовий впоратися з будь-якими труднощіми. Його міцність виростає пропорційно, як погіршуються зовнішні фактори. Змія-бар'єр дуже цілеспрямований, готовий до реалізації найкрасивіших ідей. Завжди готовий до нових знань, розвитку та знайомств. Він любить подорожувати і розвиватися. Але він ніколи не пробачає своїх зловмисників і готовий боротися за свої ідеї і ідеали.



Астрологісти асоціюють знак Офісу з сильно розвиненою інтуїцією, трансформацією енергії в створення і загоєння. Має аналітичний аналіз, винахідливість та ресурсність. Гарне почуття гумору, харизми і чарівності. Люди, що народжуються під час панування Офіуш дуже розумні і життєві. З майже всі інші ознаки зодіаку, Офіуш може знайти точки контакту. Наприклад, з представниками земляного елемента Таврус, Віргос і Капрікорн, вони об'єднані практичністю і стабільністю. Подібність в матеріальних значеннях і відповідальність за все, що вони зобов'язані виконувати.



З представниками вогневого елемента, Овен, Лева та Сагітараю, вони об’єднані силою особистості та характеру. Але на відміну від активних і оптимістичних знаків вогню, Ophiuchus прагне бути спокійним і виведений. Але такий дует здатний до великих досягнень, коли один виступає ідеологічним натхненником, а другий виконавець ідеї. Повітряні знаки, Близнюки, Лібра і Акваріус можуть подразнити Офісух з його легкості і поверхневістю.



Але вони конвержуть на підставі саморозвитку і незалежності. Кожен поважає особистого простору іншого і не заважає. З Раками, Скорпіонами та Рибами, Офічусом об’єднує довірчі стосунки. Вони відчувають один одного більш інтуїтивно зрозумілим. Так, ці знаки об'єднуються бажанням контролювати все і подавати до вашого заповіту. Цей тандем ідеально підходить для вирішення глобальних світових процесів.

Ви думаєте, що 13-й знак необхідний в зодіаку коло і як буде її зовнішній вигляд на долі всіх людства? Напишіть свої думки та припущення у коментарях.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное