Що ви бачите на малюнку, перш за все, розповість про те, яка людина ви дійсно є.

Ви хочете подивитися і вгадувати фігури таємничих істот, що пливуть в небо? Або в повторювані візерунки на шпалерах, килимах? Відомо, що видимі зображення допомагають дізнатися психологічний стан людини, можуть служити своєрідним тестом. Такі класи не тільки оцінюють психологічний стан людини, але і навчають мозку, розвивають творчу фантазію.

Психологічний стан людини

У дні Леонардо да Вінчі, альтанки, будинки городян і селян, очевидно, часто витікають стелі. Чудовий художник порадує свого першого погляду на плями, що залишилися дощами, і дати вільний перейде до фантазії: «Ви можете побачити різні битви, швидкі рухи дивовижних фігур, вирази обличчя та багато іншого. й

Психологічний стан людини стає чітким і коли він фіксує «невихідні» зображення в картинах, зроблені таким чином, що на перший погляд він не розуміє, що зображено на них.

Габаритний зображення

Тепер ви отримаєте можливість добре виглядати або навесні душі. Хоча ви можете прийняти вище, як жарт. Так ось картина, що більшість людей дивляться на перші кілька секунд і дивляться один або два зображення, які там немає. І тільки що вони бачать, можуть розповісти багато про їх психологічний стан, навіть деякі приховані проблеми.

Подруга з першого погляду відірвав:
- Я бачу метелика, і ви? - а потім, злегка зморшок, доданий: - Деякі види стрункого тесту.
- Скажимо, я погодився. Але це працює: метелик символізує позитивне ставлення, здатність рости, змінювати, долати труднощі. Хто це про те, чи не ви? До тих пір, як я знаю, що ви постійно вдосконалюєтеся, дізнаючись нові речі. Орігамі, бісер, Іспанська. І скільки проблем знялися - і не скаржаться, інші практично wand-rescue в корекції настрою ...

р.

Зробіть більш детальний вигляд. Що сталося з початку? Ось деякі тлумачення того, що ви бачите.

Психологічний стан людини: декодування Волосся. Довге волосся (на малюнку ви не можете бачити, якщо вони підстрижені) є архетипом жіночого принципу. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час. Ви мрієте про розмноження. Волосся тут намальовані, вони теплі каштанові відтінку. Якщо ви побачите їх прямо, це знак вашої творчості.

Руки. Символ контакту з іншими. ніс Зловити очей від початку, якщо ви відчуваєте сексуальні проблеми. рот Ви побачите цю деталь миттєво, якщо у вас є проблеми з виступом, страх говорити перед великою аудиторією.

(доб. 3)

Дуже уважно і зараз зображення, які можуть виникати тільки в спогляданні цього малюнка. Голова кішки Розум невизначеності, важко зрозуміти. Спадщина зовнішнього світу. Котляр - символ готовності до змін, для саморозвитку. Змія Відчуття небезпеки, почуття прийому, зрада.

краба Одержання певних речей, наполегливість. Кролик Чи пам'ятаєш Чехова Ванка Жукова? Тим не менш, вона мала нечіткий, тому що) - позитивне мислення і дуже потенційна родючість. Або мрії одного. І що про кроликів?



Пілінги Бат. Бунт прихованих внутрішньоособистісних проблем, страх зовнішнього світу. лобстер(Довгий!) - відмінна міцність в різних почуттях, наполегливість і наполегливість. І в той же час страх набуває серця рани, чому уникає тісних відносин. Комбінація дивна, але можливо.

Ведмідь. Це шість в одному: прихована агресія і невпевненість; вразливість і небезпека; відкритість і чесність. Я думаю, що він хороший чоловік. «Ординарне диво» Є. Шварц та М. Захаров Але немає дива в краю ведмедя...

162997

Пілінги павук Груша, плутанина, покаяння через власну кришку, а з іншого боку, домінімальна мати, жіноча влада. слон - відображення. В першу чергу про небажання і страх, щоб подивитися на себе; ігноруючи деякі проблеми, від рішення якого ще не можна відвернути. Собака. Ви думаєте про моральні якості ваших друзів. І це красива!

І я побачила осіннє дерево з коронним метеликом в вітрі, ганку і дельфін. Це саме послідовність. Я прочитав переклади, так, що я думав про себе. Тим не менш, тлумачення факела відноситься, досить, до минулих днів. Він сказав, що людина з внутрішньою вогнем завжди радісно познайомитись з новим днем, не скаржавшись на відсутність сну. Товсті роки тому це те ж саме з мене. Тепер я не скаржаю, але не відчував себе, як... Прохолодні гірки ...



А потім я бачив, що було на малюнку. Прихильник, Я кажу. Особливий любитель. Але якщо ви на першому погляді картина з'явилася «на всіх її нерозголошення краси», то це невизнаний підказок, що вам потрібно безкоштовно і щира застрахованість з дійсно вашим чоловіком. Успішний пошук

Категории

Смотрите также

Новое и интересное