Що були радянські молочні походи і чому зараз вони викликають щире захоплення

Робота в молоці ніколи не була лідером серед сновидіння професій поколінь радянської молоді. Крім того, вона навіть страхувала: "Не зробіть розум - чекайте, щоб ви працювали як молотка, корови перетворять хвости ..." Можливо, слова «праця милкайда» підкажуть уяву, щоб пофарбувати край з молочними річками та кислими берегами?

Робота в молоці

Тоді уявіть це: кожен день, без вихідних, ви прокидаєте не пізніше чотирьох ранку, і перейдіть до ферми до супроводжуючого собаки. У будь-яку погоду. А в цей раз день сприймається точно так, як вранці менше половини року, а в кінці осені взимку і ранньою весною ви оточені справжньою нічою. На фермі чекають корови, середня двадцять і щоденні обов'язки.

Кожна Буренка повинна бути очищена. Кожен ретельно і ретельно промиваємо пудру і протріть сухим з чистим праскою тканиною. Швидко і вміло молоко її, кажучи ніжні слова. Для подряпини живіт з гребінцем і між роги...



Потім потрібно процідити молоко, закрийте п'ятдесят літрові банки, навантажуйте їх на машині (можна жити до молочних вантажівок, а також перед механізацією ферми). Отримай п'яні кальмари. Видаліть полум'я, замінюючи їх свіжими. Подаруйте їжу і пийте на підопічних. Ви отримуєте три години.

Після обіду, ближче до вечора, все повторне. Без собаки не буде голосувати як рано, серед багатьох звуків села і природи.

Обід ламка. Під час «розриву» ви молоко, годівля, пити худобу і птиці, очищати в пансіонаті власного двору, варити їжу для господарств, мити, почистити, доглядати за дітьми. Повідомляємо, що навесні, влітку і восени сад і сад також знаходяться на вас. І це добре, якщо чоловік і діти хочуть і можуть допомогти.

р.

І якщо робота як молотка стала вашим лотом в період з кінця грудня 1932 по 28 серпня 1974 року, за умови, що ви не живете в прикордонній зоні або в одному з Балтійських республік, вам не вдалося мати паспорт. А десь в межах країни ви можете піти, тільки мати сертифікат, виданий головою сільської ради.

Не дарма, що колективні аграрії в той час часто розповіли, що вони довіряли, це жарт: «Дві брати стеол і вони спробували». Один з них отримав вирок. Прибуваючи в колонії, він розповідає про своїх вболівальників, як приступив до нього.
до І скільки ви отримали? запитав одного з слухачів.
- Сім років...



Пелеса — багато, симпатія з ним.
до О, приходьте! хлопець відповів, я сяю і виходжу. І мій брат сповнений хана. й
- Що, життя?
- Втеча! Вони були замовлені для роботи в колгоспі...

Жорстка робота в якості молотка. Жорстка робота? Вронг слово. Багато людей знають, що мама і бабуся працювали молочно-молочними господарствами. І вони знають дуже добре, що це майже гельська робота. А ви подивитеся на фотографії у старих журналах, таких як «Песант» – вам цікаво: всі вони красиві, міцні, смішні! Здавалося б, що так щасливий? І як ще вижити, не радіючи в природі, краси, сім'ї, друзі, які готові допомогти, піноутворення ароматного молока, корів-бредвіннерів, що є... І жарт.

24070 р.

Ви знаєте, як Тамерлан збирають данину з провинених? Він відправив своїх офіцерів і солдатів до сіл. Повернувшись з нами
- Боже! Вони не залишають нікому, занурення, блювотні рухи.
до Зайдіть і знайдіть її!

Продовжуємо замовлення. І приносили їжу і гроші і одяг на табір. Це те, що вони зробили. Через рік вони знову вийшли на притоку. Повернувшись з дівчинкою, сердитися:
- Надішліть нам туди, sir. Смішні, глухі. Я думаю, що вони приховали багато!
до Ух, ніхто не збирався! Якщо ви сміятися, ви не знайдете нічого. Ніщо тому!



Таким чином, радянські молочні походи від старих і часто схвалили фотографії з жартами, сміхаються заохочуються себе, нагадуючи, що вони, без зовнішньої свободи, ще можуть відчувати внутрішню свободу: неможливо їх відпустити, і якщо вони працюють тут, то вони дивляться в робочому сенсі, власне значення, для суспільства, для дітей і дорослих, незважаючи на труднощі і те, що суспільство цінує свою роботу в словах, але на практиці. Фактично, наприклад, у 1980 році, за вартістю літра молока на 1 рублі, держава купила його з колгоспної ферми на 30 kopecks на літр. Вам потрібен коментар? Я розумію без них.

Відомий в країні періоду застою, красива молочна коса з Закарпаття, Анни Фетул, наприклад, ходив до роботи на фермі у віці 16 років, став майстером машинного зрошення, протягом 25 років вона втомилася від 1,8 млн літрів цілющого напою. Це еквівалентно потужності 35 залізничних танків. Чи можна ви уявити? І було багато робітників, таких як. Як ви не помилитеся такими людьми і фруктами своєї роботи?



Анна зробила все. Вона проживала в щасливому шлюбі понад тридцять років, підняла п'ять дітей, чекала для онуків. І не хворий, вона раптом загинула у віці 53. Вирок лікарів: тіло переробляється Статистика, атлас, мовчить про несвоєчасну втрату здоров'я і життя через надмірну втому серед представників абсолютно мирних професій.

Я впевнений, що робота повинна бути корисною не тільки в результатах, але і в процесі. А що не тільки працює як молочний, але і всі спеціалізації сільського господарства, це високий час, щоб забезпечити все необхідне, щоб люди не працювали на межі своєї міцності, але для радості.
Ви отримали будь-які ідеї?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное