Моя дружина була надана ультразвуком, і я попросила записатися з нею, потім я дізнався правду, що вона приховала від мене.

Часто буває, що батьки майбутньої дружини не зраджують наречених. Це те, що відбулося в нашій історії сьогодні. Але змінилося занадто швидко. Наш герой має нове життя. Він приготував батька. А потім все змінилося в момент.



Редакція "Сайт" Поділіться своїм оповіданням з вами.

Каріна і я люблю один одного і я хочу, щоб маррі її. В першу чергу батьки майбутньої дружини були проти нашого весілля, бо «не такий чоловік хотів для своєї крові». Коли я прийшов, щоб попросити свою руку дочки, вони постаралися вирізати мене з дверей. «Я чекаю дитини!» І всі заморожені з сюрпризом. Здавалося б, що новина застрягла мене самим.



Анімація наречених, батьки наречених: батько кладе пляшку дорогого коньяка на стіл, а мати побігли кухні закускою. «Я сподіваюся, що ви готуєте, як ваша мама?» Я занурився в вуха Каріна. «Ні, я збираюся пити, як мій тато!» посміхалася. Ми не встигли закінчити, тому що господиня назвав всіх на стіл.

Під впливом другого склянки спирту майбутній батько-в-правий язичок «полювання», і ми почали вести переговори. День весілля запланований на наступну суботу. Вони стверджують, що неможливо відкласти шлюб: Каріна вагітна, і кожен хоче, щоб виростити живіт, щоб бути менш помітним під білою сукню. Тоді я сказав, що я буду всі витрати на організацію свята. Але майбутній батько-в-право і мати-в-право пропонують розділити витрати 50 до 50, і це було безпомітно сперечатися з ними.



І я пофарбував з лінії. Тоді був пишний бенкет, на якому батько нареченого п'яний і постійно спробував захопити мене. І мій мати-в-право, відвертавшись від сліз, сказав мені, що слід перенести дочку в руки.

У перший тиждень після весілля нам довелося жити з батьками дружини, адже в однокімнатній квартирі було відремонтовано. Далі ми прожили щасливо разом. Не дивлячись на вагітну дружину, стосунки між нами було добре. Я спробував допомогти їй все: Я промив страви, познайомився з роботою і взяв її на консультацію жінок.



При призначанні чергового УЗД плоду я просив бути присутнім під час обстеження. У офісі лікар кладе Каріна на диван і почав проводити дослідження. Він сказав, що він був у своєму тридцятому тижні вагітності і підтвердив, що ми маємо хлопчика. Шукаю, що я був нервом, ультразвуковий фахівець мене заспокоював і почав переконувати мене, що плод був розроблений нормально. Він пішов з офісу, але я повернувся.

- Лікар, ви плуталися протягом тижнів? - Я запитав лікаря.
Молодий, Я досвідчений фахівець, не стажер! Я ніколи не неправильно!
Мої очі потемніли: мої любовні зв'язки з Каріна почали 6 місяців тому, і ось - черевний тиждень вагітності! Як? Я мовчав в передпокій.



У мене була збуджена дружина:
до Що відбулося? Чому ти блідий?
до Що таке дитина?
- Ваші!
до Хто це?
- Мін! Тексти пісень, а це означає: Коли ви народилися! Я зустрівся з батьком, перш ніж ми зустрілися. Загинув в автомобільну аварію. Тоді я подарував себе. Тексти пісень, а це означає: А потім ви прийшли і приніс мене до життя. Я дізнався про ситуацію, коли ми створили тісні відносини. Я думав дитину від тебе. На першому ультразвукі виявлено часову дискретність.
- Чому ви не сказали мені прямо?
- Я не сказав нічого, тому що я боївся втратити тебе назавжди! Я шкода, якщо ви можете!



Я стояв і подивився на сльозний обличчя коханої жінки. Моя душа розірвалась конфліктуючими почуттями. У мене була така «холода» в голові, що я не зустрівся, тому я просто перевернув і ліву.

Я провів третій день в будинку друзів, пити і не відповісти на мій телефон. Я думаю про це, тому що я боїтеся зробити незрівняну помилку. Я люблю дружину, але я не пробачу її. Чи можна сказати мені, що робити?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное