Коли син пішов з дружиною іншій жінці, я сказав, що він не отримає квартиру, я хотів би зареєструватися на мій дідусь, але тепер я сумніваю мій рішення.

Що таке сучасна сім'я. У той час настає, інші культури не так далекі. Довгий час не існує таких принципів, як вони були раніше. Наприклад, статистика показує, що більше і більше файлів для розлучення у перші роки разом. З одного боку, це негативний динамічний. Але з іншого боку, люди почали відчувати себе вільним. Жінки відходять від питних або токсичних чоловіків. І чоловіки не переносять ходьба жінки. Ви не думали про це 50 років тому.



Зрозуміло, що люди в масі перестали лікувати шлюб як щось сакральне, так і безперечно. На даний момент це більше, ніж печатка на паспорті. Але не забудьте про правову грамотність. Ознайомитися з контрактом перед весіллям, щоб захистити свої активи - і маррі стільки, скільки вам подобається. Головне, що не заважає іншим, батькам і, головне, дітям.

Я дуже люблю стосунки в сім'ї. Я побачу, коли хтось не побачить їх або, Бог заборонений, зраджує їх. Так, не хочу бути гіпокриттом, я прийшов до правих висновків про сина. Він зрадився на дружині і пішов на іншу жінку. Він пішов за шестирічну дочку. Ця дія дуже важлива для мене. Для сучасної сім'ї.

Так я зняв день з великою складністю і розмовляв на телефоні весь день, спочатку з сином, а потім з дочкою-в-правом. Я був в іншій країні на час. І навіть один день струнсової вартості мене грошей. Я щасливий, щоб прийняти цей крок. Що ще потрібно для всіх родичів?



І хоч мій син сказав мені, як незрівнянно його матір був, як нещастя він був з нею, я був адамантним. У квартирі жили всі рахунки. Але з цього моменту я заборонив сина з носіння його. Він живе з новою жінкою. Це єдиний спосіб. Якщо він має науку, щоб піти зліва, нехай він залишився там.

Я передав мені щирі апології до Вери. Саід Я був повністю на боці з мій бабуся. А тепер вони можуть залишатися там, де вони жили, поки вони хочуть. Я буду додому, я гона робити деякі паперові роботи, і я гона підпишіться на мій дідусь. Так як батько є такою особою, дайте їм швидко розлучення і він оплачує алімонію.

Віра, я пам'ятаю, в першу чергу я бажав її залишитися з сином. А потім, як бесіда прогресувала, її голос став м'якше. Наприкінці дня вона подякувала мені, як вона використовувала для мене маму. Я щасливий і я знаю, що мій бабуся є безпечним.



На жаль, від нервів мій здоров'я почав пустити мене, і кожен місяць я почав відчувати себе гірше і гірше. Головний біль, втомлений. Я вирішив піти додому. На місяць вперше, і ми побачимо. Як кажуть лікарі, це буде. Але весь цей час я працював, а також відправив гроші, але не до сина мій, але до моєї дочки-в-право і дідусь.

Коли я отримав додому, я попередив свою дочку-в-праву, що я можу приїхати до неї на чай. Я не покликав сина. Я думав, що я хотів би зустріти його пізніше, у людини і на нейтральній території. На наступний день після того, як я прибув, я пішов в магазин, взяв гостей і пішов до власної квартири, яку я пам'ятаю дуже добре.

На моєму дверцятому пахнув запах тютюну. Ні в сім'ї, в тому числі мене, була ця звичаї, так що це було дивним. У кімнаті були чоловічі тапочки. Я знаю мій син, він не розуміє, чому він зношує тапочки на ламінатній підлозі, тому я просив свою дочку. «Вера, ви бачили когось? ?



П'яти я побачила її трохи розмазувати спочатку, очі чітко бігати. Але потім вона видихала, дивився на мене серйозно і сказала так. Віктор. Вона шукала протягом двох місяців. Він не живе тут, але він прийшов в один день, і його тапочки залишаються. Це сталося, в цілому.

Я дорослий, тому, щоб заважати надію, що дочка-завжди після мого сина не буде виглядати нікому, буде досить непристойним. Але, щоб бути чесною, я не думаю про це взагалі. Я здогадаю підсвідомо, що мій син життя все ще повернеться до площі. Але не дивно.

Ну, нехай йому. Я пообіцяв переписати квартиру для мого грандіозного, тому я буду. Ви повинні тримати своє слово. Як я хотів би жити в сільській місцевості. Тому нічого особливого, я повинен сказати, що сталося. В той час як я думав про все це, мій дочка-в-замовник. Вона очолила і побігла в інший номер, щоб відповісти. Я був один з моїм дідом.

р.

Пелеса Аліса, чудовий малюк. Я люблю її так багато, що я дам її ще одну квартиру, якщо у мене була одна. Як ви не залишите тебе? Що таке людина? Але я отримав відбій. Я назвав мій бабуся ближче до мене, дав її деякі цукерки або шоколад і попросив її в вухо, якщо вона знав дядько, який був тут, поки Дад був далеко. Заинка - сказав він

І тоді я попросив її навіть тихіше, щоб голос Вери, говорячи в іншому приміщенні на телефоні, був порівняно кричущим. Я запитав, як довго ви бачили цей дядько? І Аліса, без зцілення, впевнено відповів: "Про рік вже". Рік тому вона побачила чоловіка, який залишив запах диму і його спокійні тапочки в квартирі. Тільки мій син вже 6 місяців. Як виглядає сучасна сім'я?

, доб. 731

Міша, мій син, працює на обертанні основи. Він довго не може бути вдома. Але, очевидно, не менше 12 місяців, заміна, Віктор прийшов до Вери замість того. Але вона вибрала не згадувати її, поки мій син зізнався чесно. Після того, як прайм мій бабуся і попросити мене не розповісти мами про нашу маленьку розмову, я залишився на пити чай з Верою і слухав ще два години на її солодку кришку про плани майбутнього і "нову, перспективну роботу".

На наступні два тижні я просто пішов до лікарів і думав про нічого, але мій здоров'я. Але час прийшов на деякі рішучі дії, і я повинен визнати, що я досягнув мертвого кінця. Я не знаю, що робити.



З одного боку, вони обидва стоять як сина, як дочка-взагалі. З іншого боку, я відчуваю себе шкода за мій бабуся. По суті, вона вже має stepfather. Що робити для дачі? Він або його? Або спати на все і тримати його собі, а потім дати їм жити, як вони хочуть. Я не молодий і я хочу миру. Я не думав, що в старій вікі я б хотів би потрапити в такий цикл брехні і манжети.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное