Не зберігайте цю рослину в будинку, оскільки наслідки можуть бути жирними.

Вранці прийшов друг Світла. Вечора замиокулкаса надана вчора. Як сказав донор, це дерево долара приймає будь-які умови утримання, крім холоду і занадто багато поливу.



Рік долара умов — Уявіть, — втомлений світло, погладжуючи горщик, де зростали стрілоподібні еластичні стебла, тушковані з обох сторін з парами глянцевих темно-зелених листя, розташованих строго навпроти одного — це неспішна Ритка збереглася вчора, що це не дерево долара, яка диктує її умови, але я зможе просити йому, щоб поліпшити свої матеріальні обставини — і це допоможе. З такою подругою і ворогами не потрібно - сусід вже бракує дихання, тому я взяв горщик на кухонний стіл.

до А тепер в інтернеті, після прийняття дихання і питної води, вона продовжила, читати, дивитися: «Що життєрадісні гроші власники дерева повинні знати: ніколи не тримати цю рослину в будинку, тому що наслідки можуть бути смертельними!» Що зробив Маргот, щоб дати мені «здатні жирові наслідки»? - Світло майже криється ...



Я пропоную їй почати розуміти, адже Rita не викликав замиокуляки грошового дерева - саме те, що долар. І в коментарях абоненти помітили, що грошима дерево повністю відрізняється. Так називається Красула з роду сукулентна родина Tolstyankova. Назва "Грошове дерево", очевидно, з'явилася тому, що фліси соковиті листя Красули форми нагадують монети.

долар або готівка? Заміокулка також відноситься до монотипного роду сімейства Ароїд. Взаємозв’язок двох рослин близько стільки, скільки між клинами і шребами.



А хтось вирішив, що з доларів також гроші, прикметники «дельлар» і «гроші» взаємозамінні – звідси конфузія. Однак, як і замиокуляки, так і капсула може викликати великі проблеми здоров'я, якщо їх квіти, листя тушковані або сік втирають в шкіру. Красула містить трохи арсеніку. У всіх частинах замиокулка знайдено поодиноких речовин. Незважаючи на те, що долар і гроші дерева не закривають біологічні родичі, вони можуть викликати сильні алергічні реакції. Крім того, сік листя Zamioculcas на шкірі, як від опіків. Тому робота з рослинами краще з рукавичками.



Сік і пилок цих рослин особливо небезпечні для маленьких дітей і домашніх тварин. Але можна влаштувати їх так, щоб ні з них не змогли спробувати джерела небезпеки на зубі. І не пошкоджені красуні досить нешкідливі. Ви можете зв'язатися з ними без страху. Дорослі.

Чи диктують долари? Свєта і я також дізнався, що в батьківщині замиокуляків, в Малаві і Танзанії, його сік обробляється вушним болем. Лікарі Сукума застосовуються частини коренів дерева долара до суєти на тілі. Це жорстоко сказати. І не повторювати, адже властивості вітчизняних декоративних рослин і ті, які харчуються речовинами з грунту африканської джунглі, можуть бути дуже різними.

р.

Існує думка про те, що в доларах дерево важить можливі претенденти в руках дівчини. Тому краще для потенційних наречених, щоб зупинитися від заміокульки. Тим не менш, жодні дослідження підтвердили це, а також той факт, що непередбачувані красиві заміокуляки гарантує власникам атракціону долара в своїх гаманцях, рахунках і так далі. Є кілька знаків і переговорів.

Заміокулка - сказав він, щоб бути доведеним з можливістю очищення простору негативних енергій. Таким чином, річка долара радять розмістити на в'їзді до житла і у вітальні. Добре, якщо рослина з подібною адаптивністю до посух коксистів з нею. Як меч Адама. Якщо листя замиокулки жовтіють, то ознака стверджує, що рослина виконала місію для заповнення простору позитивних енергій благополуччя і її слід видалити з будинку, замінивши її новим.



Але доведено, що річка долара містить флавоноїдний апігенін - речовина, яка має антиоксидантні та протизапальні ефекти. Але не заміокуляки одномісні: апігенін в багатьох рослинах. Крім того, згодні, найнадійнішим способом підвищення фінансової ситуації є хороша робота.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное