Чоловік надав йому сина і кричав, малюк не розумів, що сталося, і подивився на матір.

«Нехай я єдиний тато!» - сказав Вадим ледь неслухняний і прикріпив сина до нього. Не розуміючи, чому батько його торкнувся і шукав матері: він не бачив її з вчора і був дуже нудним. Тільки мама не була в будь-якому місці. Їх бабуся мовчало підійшов їх, взяв дитину в руках і взяв його в інший номер.



У шпитальці він забрав вагітну дружину. Ще один голос розповів про страшні новини: Катя раптом не змогла нирки, лікарі не змогли врятувати ні матері, ні дитини. Моя да була сидяча на телефоні. Не знаю, як жити без коханої Катеринки. Не вдалося вірити, що вони не були: ні дружини, ні дочка, яка ще не встигла народитися.

524,50040

Катя була вагітна з її другою дитиною і була в її дев'ятий місяць. Перші народження були успішними, і в цей час вона почала мати проблеми нирок. Лікарі пристосували, що молодий жіночий організм справляється з проблемами здоров'я, адже вона була лише двадцять років. Але вчора Катя отримала трохи гірше і потрібно під постійним медичним наглядом.

Україна

Свою дружину приймав до лікарні, і Вадим заспокоївся трохи, бо він був впевнений, що вона буде виглядати після того, як він був. Сьогодні він планував відвідати Катя з Славік. У коридорі, щоб покласти на взуття, коли раптом застрягнув телефон. І час припинив...

Від колишнього життя не було сліду матері Вадима подбали про її онуків. Вона також була організована для поховання, тому що батьки Катерини загинули довго, і її бабуся, які підняли її, не вдалося навіть виглядати після себе, нехай тільки подбає про похорон. І в'язниця невеликого використання: людина з гранатом пішли пити.



Вадим відвертий на тривалий час несвідомість. слов'янська крита регулярно, поганий, і вночі назвав матір'ю. Бабця спробувала заспокоїти дитину, але вона не завжди досягла успіху. Маленький син, що приступив до спальні батька для комфорту, але п'яний батько нічого не чув. Одного ранку, літня жінка загрожувала піти до своєї старшої дочки і взяти її онуком з нею. Тоді прийшов до в'язаного чоловіка, щоб він прийшов разом.

Помітивши, що через смерть дружини, і він ніколи не побував на кладовищі. "Катенка, пробачити мене!" згинув Вадима. У той же день він купив великий букет коханих квітів Катерини і прийшов на могилу. На хресті і сльози закочували з очей.

4566816

«Чи не торкайтесь, чи отримаєте в наступному світі!» Неймовірно дивився. На наступній могилі стояли юнаки з блідоподібним обличчям, утримуючи маленьку дівчину в руках.

- Чи є ваша дружина? вона попросила Вадима. І коли він зробив ноду, він продовжував. - Я приходжу сюди щодня. В місяць тому мій чоловік був похований: він загинув. Але це ваш перший раз.

- Я був зайнятий. Дуже.

Жінка зірвала на своїх мішках під очима і зітхнула:

- Я бачу! Ви не можете руйнувати себе таким чином.

- Я знаю. Я зробив.

до Моя назва - Юлія. А ти?

- І, Вадим, подовжив руку чоловіка.

- Так ми зустрілися. - Вдова посміхалася сумно.

Зустрілися кілька разів на кладовищі. Одні люди почали спілкуватися, утворили сильну дружбу. Поки батько запровадив сина до своєї нової дівчини. слов'янська подобалася Юлію дуже багато, і хлопчик один раз сказав: "Це так добре, так само". Люба



Це рік. Вадим зазначив, що він думає про гарну дівчинку частіше. Починався потерти, якщо вони не бачили один одного протягом декількох днів поспіль. Чоловік зізнався своїм почуттям до Юлії, і вона оцінилася. Молоді люди підписали і почали жити як велику родину.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное