Після того, як ми прийшли, щоб відвідати мій мама-в-право, і вона почала сортувати сміття в шафі, вибрали старі пластини звідти і подав мене

Неважливо, скільки часу було пропущено з розпаду СРСР, радянської супової пластини, пляшки риби і навіть знаменитої стіни, спочатку з Чехословаччини, ще багато іншого. Хоча, здається, реальний музей експонати, і ніхто не потрібен. Все про масове виробництво абсолютно ідентичних товарів. Вони всі бачили їх, вони всі відомі, і вони дуже втомилися.

Перегляди

Це не 100% правда, хоча. Що ще люди, переважно похилого віку, які дорожче, ніж будь-яка Ікеа. У таких об’єктах минулого вони бачать молодь, перспективи та мрії. Іноді вони приходять з абсурдними ідеями. Ремонт в стилі ретро: склянки зі склянками, оленяча голова на стіні, розкладний стіл на кухні. Може бути використаний для того, щоб бути актуальним, але зараз він говорить багато про власника такого інтер'єру. Це занадто багато.

Я помітив, що старе покоління завжди йде про нове. Це, не тільки зараз, коли у них є діти, крімсидіти в комп'ютері, не знаю нічого іншого. Для того, щоб бути однаковим. Про нас, що ми всі не навчимося, ми не досягнемо нічого, тут перед ними були люди в Радянському Союзі — нігті, щоб зробити їх.



Ось мій погляд на це - все це неспроможність сіва маре. Не може бути, що все покоління раптом гірше. Світ ще не стоїть, він розвивається. І тільки якщо ви не переїжджаєте з ним, якщо ви відкинулися від нього, то так, наступне покоління може мати великі проблеми.

Ось мій мама, вона така людина, яка не може бути змінена. Стуборн, самовпевнений і дуже ностальгічний для старих днів. Вона і я не живу разом, дякую Богу не можу стояти. Але вона все ж керується дратувати мене. Маю це була така помста, що я відчув її тільки сина. Ну, варто думати про те, що дійсно. Що робити?

Я переїхав з іншого міста до вивчення. Я хотів, щоб я попросив своїх батьків придбати квартиру тут. Ми не мільйонери, не думають про це. Але у мене є мій бабуся будинок в рідному місті, який досить добре. Так через шість місяців пошуку вдалося скласти угоду, яка була вигідна для обох сторін. Після цього я переїхав з хостелю до трохи втомився, але мій двоpiece.



Після весілля мій чоловік і я переїхав. Я не на користь чоловіка, що має загрожувати гроші для жінки. Не про мене. Але, звичайно, деякі фінансові питання повністю полягають з дружиною. І ось: ремонти, безумовно, не одне з них. Хочу створити атмосферу вдома. І я можу зробити це трохи.

Я прихильник мінімалізму і чистої, світлих стін. Я люблю мати багато місця, свіжого повітря і мінімум пилу. Моя людина кулера, не доглядає. Але хто не подбає про те, що її «сон» буде жити, тому мати-в-завдання. Бог поганий мене, щоб запросити її до нас якось, родич, хоча. І це була відмова.

Увечері вона буде йти від кімнати до кімнати і вказувати її індексний палець на місцях, які вона хотіла змінити. І я, ймовірно, не здивую всіх, але наші погляди на питання інтер'єру дуже різні. У ній сниться, потрібно зробити все під дерево так, щоб всі навколишні меблі і підлогу об'єдналися в одне коричневе місце. Меблеві потреби, до речі, море. Щоб мати коробки ящиків. О, ye, ще одне!



Ікона підбори! Я не розумію, як ця жінка не має ніяких протиріччя в її любові до радянської влади і п'ятдесяти. Але все ж, факт є фактом. У день після того, як я запросив її до мого дому, який я шкодую на цей день, вона прийшла до мене, непривітна, і представила величезну, масивну і всю чорну іконку. Вона виглядала, якби я попросив її до цього сервісу.

Немає нічого зробити, я прийняв подарунок. Хоча я вирішив взяти зображення на балкон, застелити його чимось і сміливо забути про нього. Я бачу щось на балконі, але це життя, і іноді ви повинні зробити жертви. На жаль, коли мій чоловік повернувся з роботи, я попросив його знайти людей в Інтернеті, які могли б прийняти ікону для себе, нехай безкоштовно. Але з якоїсь причини він приступив до мене, хоча він обіцяє допомогти.

Як я сказав, що я не хочу, щоб запросити мій мама-взагалі більше. Але я поважав бажання чоловіка відвідати маму. Так два дні тому ми придумали, купили смачний торт в магазині і пішли в будинок матері. Дізнайтеся, що відбувається. Я був сподіватися, що тема її бачення моєї квартири була вже прихоплена. Про ікону Але загальний настрій був позитивним. Я навіть любила погода.



Такпросто, проте, мав інші види на вечірці. Почати з того, що вона критикувала мій смак, адже «Коли немає меблів в будинку, це не стиль, але бідність!» І я не змогла собі сперечатися з жінкою більш ніж в два роки. І чоловік просто тримав німих і претендованих, що він не стурбований ним. Але це не закінчилося.

Потім мати-в-право, за допомогою її повноважень і сина, витягнувши пучок різних ясен з нішу. Це було все від гірськолижного спорту до самовару. З самого пам'ятного, я бачив пучок іграшок, настінний годинник без скла, набір посуду, картини, книги і навіть зламаний трицикл. Все старше мене або десь мого віку. І все брудно, брудно. Без слів.

533392

Крім перерахованих руббських, ще одна ікона була витягнута зовні, в ще більш розгорненому стані, ніж одна лежача на балконі. Моя мати-на-правила мене з нею, а також деякі андилувські страви і побажали, що мої онуки і мій чоловік захопить їх «красою». У той момент мій нерв не може стояти, і я почав протестувати голосно. Звичайно, чекаю на підтримку чоловіка. Але це просто не слідувати за таким критичним і критичним моментом.

Ми пішли додому в таксі в тиші. У багажнику з нами прокочував набір страв, а чоловік провів свою ікону матері. Ми поглянули протилежні вікна і не скажемо слово всім способом. Після оплати водій таксі мій чоловік запросив мене перевозити посуд, бо руки вже зайняті. Я мовчазвся домовленості. Я використовую для захоплення запаху трави біля входу. Але що ніч я думав, що це може бути долі. Два секунди - і набір старовинних, безсмачні страви на дно ємності. Не кажучи вже про слово, я пішов до квартири.



Я не чув слово від мого чоловіка в два дні. Я не знаю, якщо це добре або погано. Тепер є два ікони на балконі, і ніхто не знає, чому вони є. Якщо це сталося, що мій мама-в-одному - це несправність мого розлучення, то я, ймовірно, не буде занадто застарим. Я думаю, що нам потрібен сімейний психолог. Не професіонал в наш час немає.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное