У той час, коли ми подарували великогабаритну квартиру до своєї дочки, вона живе там з сім'єю, але недавно син вирішив подавати свої права на це майно.

Ви коли-небудь бачили одну людину, дайте поради від одного місця до іншого, як Google є інформацією, тоді як інша людина зважує плюси і мінуси протягом тривалого часу, обговорюючи різні аспекти, а потім вирішує на вироку? І що часто той, хто шукав допомогу, закінчився, як перший, так і другий, і сам, так як ніхто з пропонованих рішень до проблеми нічого не зробив?



Чому люди дадуть поради? Один таким чином підвищує самооцінку. Намагатися зрозуміти власні ситуації. Третя щира і невтомно намагається допомогти своїм сусідам. Але багато хто переконаний, що хто знаходить себе в складній ситуації дає поради в оцінці: тільки самостійно збалансоване і прийнято рішення буде цінним і ефективним. Після того, як все, навіть якщо помилитися, не можна перенести відповідальність перед кимось, і потрібно продовжувати намагатися вирішити проблему.

Але тут є складна ситуація в сім'ї Валентина Василівна. Чи можете ви допомогти мені розібратися?
«Я успадкував квартиру від моєї матері», - сказав жінка. - Тоді наша донька Мира була 16-річною, і наймолодшим, Павлик, сім, була просто збираю дітей для школи. Випускник і перший сортувальник. Кошти є значними. Мій чоловік і я вирішив орендувати квартиру.

Час ще не стояти, і час не ходив - туш. Мирошка закінчила школу, потім - конструкторський факультет, там і хлопець зустрівся з хорошим, ім'ям Дімой. Вони думають про сім'ю. Ми раді. Наш син-в-право, після інтернату, був готель від держави, далеко від нас, в одному з індустріальних районів міста, дуже мало. Повільно з'явилася ідея подарувати молодятам просту квартиру.



Мене чоловік підтримував мене, і Павлик був радий, що моя сестра і її чоловік тепер набагато ближче, п'ятнадцять хвилин без хати. Діма продала свою вітальню, і гроші, які він і Миря інвестували в відмінний ремонт свого нового житла, а також пологів зліва. З лікарні до великої, чистої і дуже красивою квартирою.



А ще три місяці тому, Женья мала сестра Маринка. Він вже сміється і він починає сміятися, мій друг. У неї немає душі, а також в її дружині. Щоб жити і радіти. Крім того, в житті Павлик пройдуть щасливі події.

Але тут, якби з синього, з'явилася проблема, яка не давала відпочивати протягом декількох тижнів. "Не спить, не відпочиває", Павлик вирішив маррі і задекларувати свої права на великогабаритну квартиру, зліва на мене, єдина дочка, оману першого етапу, адже батько загинув, коли я все ще в школі. Мій чоловік і я взяв нас додому на кредит. В той час як вони були платити, це було важко. Але ви зробили. Почуття вилученого з боргу.

Як тільки кредит був закритий, Мира, який просто перебував у власній квартирі, запитав, як ми будемо реагувати на те, що квартири купили в майбутньому, коли моє життя з батьком закінчується, буде тільки належить своєму братові. Я думав, що це буде добре для Павла, щоб дізнатися про наше рішення. Але чоловік, він трохи суперсхідний, сказав: Ви знаєте, що не хочу спровокувати сина, щоб почекати нас, щоб залишити. Придбання вашого кінця обіцянками не добре. І ми можемо, нарешті, подорожувати, уявити! Вони ніколи не сказали Павлик ...



І тепер він говорить про справедливий поділ нерухомості між ним і сестрам, зажадавши, що вони продають свою квартиру з Діма, і поділяють гроші навпіл. Але мама (для Mira і Pavlusha grandmother) квартира вже належить до Dima, і Zhena, і Marinka. Що таке правосуддя, щоб розділити на дві частини замість п'яти?



Ми вже сказали, що після того, як ми квартири, де Павлик все ще живемо з нами, буде повністю йти до нього. Це ярмарок. Павлик зважився з відповіддю, якби він подрібнився, але швидко прийшов в бойову готовність і кинув слова, слух, які я практично не згорнувся без почуттів. «У цій перспективі мало радості: ми виростимо, поки не чекаємо її втілення!» і вибігаємо, запалюючи двері.

2328834

П'яти я знаходжу його важко, щоб привести до себе. Я дуже боятися, що між дітьми і судами не буде. Але що про?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное