Я сказав, що мій дочок, що я одружився, але не відреагував, як я очікував.

Більшість з нас ніколи не відмовляється від допомоги іншим. Так чому не приймати чужу допомогу, якщо вони пропонують її до вас. Але Чи може люди використовуватися?Що, якщо ви бачите, що це стає тягаром для них? Тут все залежить від совісті та особистих поглядів на життя. Деякі люди не зупиняються на нічого за свій власний приріст і амбіції.



Хоча, як правило, вважається, що ми люди насправді не так погано, є приклади, які довести інакше. У будь-якому випадку все залежить від внутрішніх почуттів, виховання і соціального кола. Тому важливо вибрати друзів з нормальної, перевіреної компанії. Так що ваші відносини не перетворюються в непристойні контакти в майбутньому.

Написати це і, допущено, навіть якось приниження. Але я не маю нічого спільного з: Я себе жити за кордоном, і немає більш міцності, щоб залишитися безшумним. І тоді я в основному добре тепер, питання моєї дочки їсти мене з внутрішньої сторони. Чому доросла, тридцять років жінка все ще очікує фінансового забезпечення і постійні подарунки від матері? Чи може люди використовуватися для власних цілей? Я її мати!



З одного боку, вона може бути розумом трохи: всі її дитинства Марина не була мати. Я працюю 10-15 годин на добу. Що робити, немає освіти, не професія. Так видається реклама в центрі міста або продаж морозива на зупинці ще хороша робота, є гірше.

З дитинства я спробував якось передати Марину, що світ не так, як вони писати в казках. Що ми повинні боротися, щоб виростити над собою. А потім, якщо ви щасливі, ви будете добре. Ми не говоримо про те, як дружбу, сімейні відносини та інші психологічні питання. Я думав, що це б зробити її слабким. І я був неправильним.

Марина почала знайомства Влада рано. Я думав, що вони були однаковими. Коли я був 17, моя дочка запитала мене, щоб дати їй жити з хлопцем. Але я змогла зробити це тільки тоді, коли моя дочка була 18 років. І разом з тим, що я мав ідею, що я хотів би знайти стабільне джерело грошей в іншій країні, можливо, навіть чоловік, який не жартує.



Моя мати за кордоном, тому виявилося, що юнака моєї дочки пережила мене. Що я можу зробити, життя? Тим не менш, десь в цій області я почав заробляти і відправити гроші на Марина вперше. Я не знаю, що, але за її словами, перед родинним життям вона була дуже корисною. Бо Марина не хочу працювати, але бажала піти на професійні курси, щоб не бути такими, як мене в мій час.

Займав 5 років і дочку одружився. У цей час я допоміг їй стояти на ногах фінансово. Я також послав багато грошей в подарунок. На жаль, Марина ніколи не закінчила курси. Так вона сидить в домашніх умовах як домогосподарка. І з постійними введеннями готівки з мене. Зручно, я можу. Але вона єдина дочка.

У той же час я почав повільно будувати своє особисте життя. Почати знайомство чоловіка. Він був місцевим, він зробив багато грошей. Але я не одружився. Все про суворі місцеві закони. Після розлучення на батьківщині він буквально втратив все. Тож навіть мама порадувала його залишатися єдиною.



Плани шлюбу виявилося, що час вже вийшов. Я працюю. Я зустрілася з моїм «другом» в часі. І мій дочка просто отримав гроші від мене, і ми ледь сказали. Але я думав, що не потрібно мати, тому що вона була одружена. Крім того, наші розмови почали перетворюватися в той же діалог: не достатньо для життя, матері, допомоги.

Я одружився. Так, так, лід зламався і навіть у моєму віці, виявилося, що ви могли отримати шлюб. Хоча, ви знаєте, що я не розірвав і не знаю, чому це зробити. У мене є кохана людина, мій законний майбутній чоловік. Я не працюю, тепер я господиня, хоча мій язик не перетворю цей шлях: ми замовляємо прибирання та харчування від ресторанів. У моря прямо поруч з ним.

Ви хочете дізнатися свою реакцію? Вона відреагує мене за бажання маррі за кордоном. І, крім того, тут живуть. Я не знаю, що це подобається вегетати на середній заробітній платі. На зарплаті чоловіка. Тому, ви бачите, я купаю в розкіш тепер, і вони навіть не мають автомобіля.



Чи можна використовувати людей Марина заготів, або просто не відчуваю, наскільки важко я працював після розлучення і скільки я послав її гроші. До неї я просто банкомат. А ще один, що може бути критизований, знебочений. Як ви бачите, вона все ще не працює, інакше, чому вона потребує чоловіка? Ось як вони живуть, я не хочу їх. У мене є новий телефон, пучок ганчірок, всі купили своїми руками. Чи можна використовувати людей, які люблять це? Моя дочка думає так.

Все моє життя я спробував поліпшити фінансову ситуацію і допомогти. Але правда, що з віком людина стає застою. І навчаюся моєї дочки. Я знаю, що я маю. Але, тим не менш, потрібно знати замір. І тепер перед весіллям я думаю, можливо, я повинен залишитися додому. Чому б я запрошувала себе в нових втрачених нервах?

1735737р.

Якщо людина не знає, як поводитися з матір'ю, як вона поговорить зі своїм степом? Я не знаю, якщо це буде поганим рішенням або дорослим рішенням. Так як ви доробите до людей, так що вони зроблять вас. Я не відправляю більше грошей на сім'ю. Вони дорослі, вони з'ясуються. У будь-якому випадку, це час для запуску.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное