6 років працював за кордоном, щоб зберегти квартиру, і нарешті купили його, але для себе, не для дітей.

Замовити власнаМолода сім'я повинна зробити складний вибір. Або вона займає іпотеку і довго, заощаджуючи на все, оплачує її. Або намагатися зберегти відсоток заробітної плати і в кінцевому підсумку купити будинок або мрію квартиру. Але є третій варіант, найпростіший: почекайте від батьків.



Пілінги Це питання дійсно важливо. Після того, як вона впливає на фактори, такі як якість сімейного відпочинку, повсякденне життя і в цілому погода в будинку. Як ми всі знаємо, вона вбиває романтику. Тому, щоб жити в хрущовці без ремонту, і навіть в неімпортантному районі не є випробуванням для розфарбовування серця. Але що робити, життя завжди повний тестів і тестів для міцності.

Мій дохід за кордоном ніколи не був простим. Я прибув туди з сумкою, кілька євро в кишеню і диким бажанням заробити гроші. Так, друг шахти жили в тому ж місті, але вона не могла б покладатися на: вона сама ще не встигла повністю оселитися. Але вона вже знає мову та локальну інфраструктуру. В той час як я був трохи страшним малюком.



На жаль, робота не лякала мене. Я мама двох дітей, які перебували в домашніх умовах, тому прибирання нічого нового для мене. І без кваліфікації я ніколи не був в будь-якому місці. Я зустрілася з іншими співвітчизниками. Хтось, як мені, невпинно працював, щоб отримати найбільш переваги в найкоротші терміни. А деякі просто мали хороший час: є гроші на житло і харчування – це не погано, ви можете розслабитися на пляжі.

У цьому режимі я про 6 років життя. Я зізнаю, що я не відправив нічого дому, крім рідкісних і недорогих подарунків. Чоловік оплачував алімонію після розлучення, і діти жили своїми бабусями. І тепер прийшов момент, коли було достатньо грошей, щоб купити квартиру. Я пам'ятав кожен penny я заробив, тому мій совість був чітким. За допомогою друзів, які жили в рідному місті, я купив хороший з ремонтом. Просто для себе.

Так, ви маєте право. Не було для моєї дочки, це для мене. Кіра і Аліна були дуже непристойними про це: як так, їх мати так погано до них. Вони мають місце, щоб жити і будувати їх майбутнє. Але вони були 18 в той час, і я знаю, що вони скоро знайдуть чоловіка, і я залишаюся з нічого. Так мій вибір був досить логічно.



Але я не прийшов додому. Я вирішив, щоб говорити, сидіти до дати туру. А що ще 4 роки роботи, так що для дощового дня, і ви можете повернутися. З цього моменту я розподілив зарплату, як це: Я відправив половину дівчатам і тримав половину до себе. Моя квартира отримала прибуток від оренди, яка повністю належить мою матір'ю. В цілому все було справедливо мені.

Кіра одружився першим. Хороший хлопець, стабільна робота. Вона завжди була заспокійливою сестри і навряд чи скаржалась. Коли ми поговорили з нею, вона часто згадувала, що я був не на весілля, але розуміла все. В цілому я змогла говорити про щось серйозне, майже як молодший друг.



Peels Але Аліна ще одна річ. Її скарги були пологими, завжди відступили. Я не хотів дня народження, мій бабуся отримує її для домашньої роботи і так далі. Вона стала батьком, але що робити, такий характер. Так, він був важче, але це буває. І я не хочу відлякувати її для цього, вона отримала занадто мало материнської допомоги. І з них

Однак навіть коли вона вже знайшла чоловіка і почала жити окремо, її скарги не зупинилися. вона отримала гроші від мене, як вона повинна. Але вона завжди була занадто мало. Хоча, якщо ви думаєте про це, це був еквівалент середньої заробітної плати в місті. Ще більше, ніж в кімнаті. У мене є моя квартира і вони не є. Не ярмарок!

У той же час Аліна дотримується модного руху дівчат: чоловік повинен надати мені фінансово. І даю йому свою увагу, надихаю його, даваю свою любов і турботу. Будь-ласка, ви отримаєте її. Вона не звітувала про гроші до сімейного бюджету. Крім того, вона ніколи не хоче працювати. Але вона хоче мати свій будинок.



Я сказав, і скажеш, що з цим ставленням їх союз не прослужить довго. Сім'я завжди є вакансією для благополуччя обох сторін. Але що я можу дізнатися, бо Аліна має лише одну відповідь: чому я розлучився молодий і залишити своїх дітей? Я, хто не знає нічого, і вона знає більше про життя, ніж я. Це пиріжки.

Я не дуже обережний. Я радий, що я не його мати. Хоча, звичайно, на своєму місці я б мав би окрему розмову з Аліною.

Я маю трохи більше шести місяців, щоб піти додому. Я не хвилювався, життя за кордоном добре. Є деякі заощадження, є місце для проживання у вашій країні. Але моя дочка сумна. Вона розчаровує, що вона вибрала, щоб прийняти шлях найменшої стійкості, тому що вона часто веде ніде. Я не маю права на допомогу.



Ну, побачимо, що відбувається. Можливо, вона буде правою і жити життя багатої домогосподарка. Ну, є такий ставок. Але вони скажуть, що ти не там. Особливо коли мова йде про зарплати. Тож ситуація ще незнімна. Що відбувається поруч, тільки час розповість.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное