Мій чоловік і я використовував для розщеплення наших витрат навпіл, які були дрібними, але що змінилося, коли я отримав вагітну.

Тема грошей в сім'ї завжди під особливою увагою. Чоловіки та жінки мають різні види на фінансування, це не секрет. Тексти пісень, а це означає: І це не про характер, це просто те, що ми отримали природа. Доходи сімейного бюджету З зарплати чоловіка, а також від зарплати дружини. Які зміни



Peels насправді досить багато. Взаємовідносини подружжя один до одного формується, серед інших речей, тим самим, хто приносить більш різноманітні переваги для їх спільного життя. Статистична жінка ніколи не приховує її невдоволення. І це може привести до цілого ланцюжка інших, не завжди позитивні, події. Це в свою чергу часто призводить до розлучення.

Дохід від сімейного бюджету Привіт. Я хочу поділитися з вами ситуацією в житті, і в той же час запитати питання. Це те, що я на батьківщині залишаю зараз. До весілля мій майбутній чоловік і я віддався довго. Я впала в любов з ним і він закохався в мене. Я дивився на інші пари, і я бачив, що вони не тільки близькі до наших відносин: вони жили, вони використовували один одного, вони мали щось. Ми були повністю чесними один з одним.



Я сказав так, коли мій чоловік запитав мене в маррі. Ми працюємо одночасно. Я заробив трохи менше, але не дуже, нам було достатньо для життя. Навіть перед весіллям, коли ми почали жити разом, ми мали угоду: розбити витрати навпіл. У процентних умовах, звичайно. Після всього, знову я заробив трохи менше.

Сім'я життя, в цілому, підійшов мене повністю. Я не помітив багато різниці. До тих пір, поки вона вагітна. Я мав прийняти постанову, гроші стали менше, і мій чоловік був особливо непристойним. Якщо ми звикли прийняти все разом, то він думає, що він майстер ситуації. Я спробував не звертати увагу на це, бо всі мої думки, орієнтовані на неперервне надходження дитини.



Бюджет розтріскується на швах, але після народження сина він ще гірший. Я чекав довгого перебування з дитиною. Після того, як в перший рік принаймні, ми повинні бути незрівняні. Дуже важливо для дітей в цьому віці. Ну, думаю, що це не так? Прийміть чоловіка в позицію. Він вимагає, щоб я повернувся до роботи, і наш син, в свою чергу, буде передано моїм матері-в-правовим. Тому, ви бачите, сімейний бюджет розтріскується на швах і нам потрібно зробити щось про це.

доб.

Я не хочу йти до роботи. Я хочу витрачати більше часу з сином. І наявність моєї мами в нашій квартирі, відверто, я не раджу. Я не думаю, що це гарна ідея. І це зовсім не лаціна. Що робити в цій ситуації? Я ніколи не думав, що мій чоловік не хотів би говорити про гроші. І якщо щось відбувається мені, то він відмовляється від нас? Що нормально?

Дохід сімейного бюджету: поради від редакції Що б чоловік і дружина друзі в пари, гроші це гроші. І якщо ви поділите їх чоловіком навпіл, результат не буде позитивним. Навпаки людина звикне до цього розвитку подій і не зможе планувати ситуації, які можуть виникнути в майбутньому. Історія вище говорить точно так. Все було дрібно до тих пір, поки не прийшли перші труднощі.



Якщо жінка не інвестувала в сімейний бюджет на всіх або частка її інвестицій буде істотно нижчою, чоловік буде більш підготовлений. Це не означає, що жінка повинна сидіти на шиї чоловіка все її життя. Абсолютно немає. Якщо вона сидить в домашніх умовах, її внесок слід вимірювати роботою, яку вона зробила, що є нормальним, балансом. Але якщо вона працює і кидається в сімейний бюджет, то попит на щось з неї вище - це найяскравіші і неправильні.

Ні один відлякує чоловіка не приходячи після роботи і миття посуду. Це неспроможність. Чому жінка працює для двох? Така поведінка призводить до того, що жінка може просто розбити. І від яскравої, цікавої людини до чогось страшного. Хто хоче таке шлюб?

Шукайте людей навколо вас. У кожній спальні дворі є кілька сердитися старі жінки. Хто вони? Всі ті ж жінки, які світилися протягом дня і робили будинок ввечері. На деякий момент нерви не змогли витримати і зараз, дружина вже перетворюється в гранату і постійно побачила чоловіка на різні теми. Чоловік, що лежав на дивані, є її схожим на червоною ганчіркою. Чи варто це?



Проаналізовано фінансові можливості кожної окремої сім’ї. І не обов'язково, бо сама родина повинна вирішувати свої проблеми з засобами. Але що ми можемо, безумовно, радимо, що ви не повинні розраховувати на вашу дружину як серйозне джерело фінансової настій. Ні. В іншому випадку буде розчарований, він і вона. Як кажуть, овець не варто робити.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное