Коли брат залишив свою дружину, моя мама припинила надсилання йому грошей, тепер вона дає все дочку-завдання, але я думаю, що це несправедливо.

Часто говорять, що Бабця потребує онуківМолодих сімей пам'ятають тільки влітку. Коли діти на канікулах, а батьки не встигнуть і особливого бажання сидіти з ними щодня. Тоді вони думають, що буде приємно привезти дітей до села. На грядках безпосередньо ooze з вітамінами.



На жаль, щоб приїхати до Бабця з цілою родиною в інший час, і навіть з подарунками. І це дійсно сумно. Споживчий ставлення до батьків - це сумна тема, хоча досить поширена. Не дивно, що батьки самі, будучи пенсіонерами, не завжди грають правила. Конфлікти між батьками і дітьми, які можна зробити?

Я розумію мотивацію моєї матері, але я не підтримує її дії до сина, мій брат. Я вірю, що незалежно від того, які спори між родичами, родичами завжди будуть ближче до інших. Особливо мій син. Я мати п'ятимісячного малюка, і я не можу уявити ситуацію, де я не буду на боці моєї дитини.

Це, трохи більше п'ятнадцяти років тому, мій батько залишив нам. Тато пішов з сім'ї, оскільки він втомився від постійної репроші від матері. Він працював в заводі, понизив як окис. Коли він прийшов додому, його дружини і два дітей чекали його. Кожен повинен бути одягнений, одягнений і в'ялений. Моя мати не соромно вимагати більше від мого батька, ніж він міг принести.



Вона вважала, що людина тільки потихнула. І нехай морква залишається для жінки або дітей. Цей спосіб людина буде більш мотивованим і буде більш успішним. На деякий момент Дад не може стояти і знайшовши іншу жінку. Я пішов жити з нею. Залишила квартиру і все інше. Спасибі за це.

Зараз, на основі мого досвіду, я б сказав, що якщо я була моя мати, вона спробує отримати батько назад або почати пошук нової людини. Але вона просто взяла ініціативу і пішла на іншу країну. Для мене і мого брата. Вони не бачили свого батька з тих пір.



Я не знаю, що вона пішла, поки вона шукала роботу в іншій країні, доступним житлом і намагалася асимілатувати. Я думаю, що це пекло. Але після того, як вона ще встигла отримати її шлях, і почав процес. Через кілька років вона прийшла додому, подавала всі борги і навіть давала гроші на наш бабуся для безпечного прибирання.

Коли я одружився, мій мама дав мені квартиру. Він був ударом. Ще більше шоків був братом, який також отримав подарунок від свого житла матері. У нас немає ідеї, що це буде виглядати так. Моя людина і я досі живе в подарунок квартири і дуже щаслива з цим.

р.

І тут брат. Він розлучився. Або ж він пішов з сім'ї. Так, як Дад був. Тільки Тато зліва від очевидних причин. А брат знайшов ще один неповнолітній і потрапив в голову, що вона була «одна». Він пішов з дружиною і дитиною для недружнього дівчинки. Спочатку він хотів жити з матір'ю. Але мій мама не дала йому. Наприкінці якого брат змушений переїхати на оренду житло.

Моя сестра - це гарна жінка. З його плюсами і мінусами. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. З сім'ї села, простий, без амбіції. Звісно, до моєї матері вона була тягарю. Але що дія брата перетворилася на голову. Після того, як мама лікує дочку дочку, як її дочка. Але реальний син на очах просто зникне.

р.

Після місяця мама послав мене і брат кілька сотень євро в подарунок для сім'ї. Не було тягару. І з нашими зарплатами і коли-небудь збільшуючи ціни, це допомогли нам дихати більш легко. Вона продовжує перенести гроші на мене. Для чого я дуже вдячний, але... Мій брат загубив цю підтримку.

Це легко вгадати, хто отримує гроші зараз. Колишня жінка. Коли я дізнався про це, я не здивував: мій стиль матері, нічого не додавати. Але я недавно зустрівся з дружиною брата, і розмова, якось перетворилася на цю тему. Вона добре, і так це малюк. А що здивувало мене, що мій згасник-в-завження мами відправив більше грошей, ніж мене, дочка. Чи можна ви уявити?

Я не знаю, що мій мама є новим. Вона здається мати одну дочку, і це мене. Поведінка, вона є сином. Я, не вчинив, не схожий на чоловіка. Але він рідний. На відміну від своєї дружини. Так, можливо, це час, щоб пробачити його або принаймні, мати серце розмову? Чи може він щось сказати, занадто?



Як бачите, ситуація досить неоднозначна. І кожен може зрозуміти. Але як ви захотіли вроджена жінка і її син? Чи знаходяться вони багато миль від одного? Це не буде подібного часу. По-перше, квартира також цікавить мене. Чи є мама, щоб дати його незнайомцю без консультації? Я не хочу думати про це. Як вона краще, ніж батько?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное