Клервуант Валерія Шатинов дав проповіді, що кожен обговорюється, результат чіткий.

Як зберегти МисливецьЯкщо вся державна денна робота, як годинник, так і дзвінки на агресивний напад на Україну і навіть інших країн? Відповідь проста: нічого. Або займіть ситуацію в руки і починайте боротьбу з агрегатором. Тим не менш, у цьому віці неможливих протестів, це практично неможливо.



Клерівант Валерія Шативіч детально вивчила тему конфлікту між Росією та Україною. Він наділений рідкісним подарунком, і сьогодні ми хотіли б розповісти про свої думки про всі питання інтересу. Що чекає нас в найближчому майбутньому, як це буде весь кінець, який допомагає Україні в боротьбі з ворогом. Ви можете дізнатися про все це прямо зараз, якщо ви закінчите читання цієї статті.

У своєму останньому інтерв’ю пророк Валерія Шатильовича багато про те, що майбутнє буде для України, як країна буде рухатися, де вона прийде і як вона зможе боротися зі своїм найгіршим ворогом і окупантом. На відміну від багатьох своїх колег в майстерні, не додано пропагандистських висловлювань про розпад усього світу, але просто розповів про свої бачення і висловив свою точку зору на поточній ситуації.

У першому питанні, який є очевидним ворогом України, відповідав: «Таким чином, ми повинні почати з того, що сусід України також має союзників». Білорусь, Іран, Угорщина та низка інших країн. Очевидно, що не можна назвати друзями українців. Але це не все. Україна не має реальних союзів.



Не можна назвати ворогами. Але вони можуть легко заважати кінець цього непростого конфлікту. І не вони. І, на жаль, часто сповільнюються з постачанням корисних товарів. Але вони не є ворогами. У зв’язку з тим, що українська влада повинна виглядати більш тісно.

Реальні вороги України є внутрішнім стрифом. Ординарні люди, які призводять до ворожої пропаганди, паніки, деяких внутрішніх демонів. Перш за все вони знищують свої душі. Крім того, вони руйнують життя своїх рідних і сусідів. У нашій країні нам потрібна єдність і взаєморозуміння. А додаткові дзвінки до чого незнімають - це нічого, але гра в руках ворога.

Що чекає Запорізька атомна електростанція в найближчому майбутньому?
Я хочу відповісти на це питання, як людина, яка відчуває певні сигнали і може розшифровувати їх для себе. Люди закликають його Але я також маю думка про це, як проста людина, яка цікавиться світом, читає книги та газети. Так давайте старт з першого.

419152

Я мав бачення про АЕС, і я хочу сказати, що я не бачив ніяких пожеж, будь-які отрути навколо мене. Не було надзвичайних ситуацій у своїх баченнях. Я не бачив людей навколо мене, це правда. Не єдина людина. Усі місцеві працівники можуть бути евакуйовані. Це так, це може бути дуже добре.

Зараз мої думки як громадянин. Я вірю, що інші країни, особливо Китай, не дозволить Росії зробити будь-які брудні речі на такому важливому і небезпечному об'єкті. Вже в сотні разів, що ДТП може вплинути на Європу, країни НАТО. В цілому результат буде дуже непередбачуваним, буквально залежним від вітру. Для світової спільноти це виклик, який ніхто не може дозволити собі. й

17 липня багато людей зараз говорять про дату 17 липня. Чому це так важливо і що буде так?

«Так, математик і духовенний Sidik Afgan стверджує, що ця дата пов'язана з дуже значним точкою повороту в історії світу. За його словами, в цей день будуть події, які будуть стурбовані не тільки Україна, але і весь світ. Зокрема, він приносить погані новини до Зеленського та «майстрів» з США. На мій погляд, людина повністю з'ясовується.

4853095

Що я бачу? На щастя, нічого особливого. Я нічого не думаю, що великий буде цей день. Може бути в енергетичному світі, але не в фізиці. Я отримую фотографії як lava або вогонь. Можливо, є ще одна стрільба. Я бачу жінок сльози. Але це не дивно після повного нападу на Україну. На жаль, це відбувається майже щодня.

Чи може трапитися інша стихія. Але знову, в цей час в багатьох країнах активно горять вогонь, наприклад. І зв'язати їх в будь-який конкретний день просто неможливо. Волкан. Можливо, вулкан прокинувся десь, хоча б з якоїсь причини щось схоже на це сталося. Але це не було сигналу такої сили, що я міг серйозно подумати про це.

Як ви бачите кінець цієї війни, цей конфлікт?
Валерія зауважила, що вона збирається дуже довго, набагато раніше, ніж зазвичай продумана. Ви просто повинні подивитися історію наших країн, щоб зрозуміти це. Прогвардії української мови, Голодомору, зйомного ренесансу (Ростріліне Відродження) - все це гойдалка одного полю. У той час, коли українці забули про зло, що викликали їх і загнали східного сусіда. Як бачите, немає причин.

Р

Ця війна, в її активній формі, завершиться. росіяни не візьмуть нічого, але вони повинні дати багато. Але в історичній перспективі нас чекає багато конфліктів. Вони не будуть тут, але ви завжди повинні бути готовими. Не відпочивати і не жити за принципом «що запам’ятається старим». Цей принцип просто не працює з цими людьми.

Ми з радістю відповіли всіх зусиль, щоб надіяти найпрестижніших і сміливих людей нашого часу. АПУ. Ми повинні, щоб допомогти їм. Поки не тільки від нас, а й від усього світу. Кожен розуміє, що зараз. Наші діти з ресурсами Таким чином, перемога настає швидше.

Поза «69»

У своїх баченнях Валерія Шатильовича вдалося побачити деякі цікаві деталі та логічно обґрунтовано їх. Крім того, він роз'ясував деякі точки про таємничу дату 17.07.2023. Він подарував особливу пораду про те, хто в результаті конфлікту. Його інтерв'ю можна назвати досить повним і вичерпним. Але остаточний вирок може бути оголошений тільки нашими читачами в коментарях. Це те, що реальний, не помилковий погляд людей формується.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное