Син-в-прави залишили дочку, залишивши її трьома дітьми, а також захопили машину, яку купили з моїми грошима, і нещодавно з'явився цей крокок.

Люди. безшовні Ми завжди маємо найбільш інтенсивні і негативні почуття. Коли хтось може зробити щось так неправильно, що він навіть не підходить для вашої голови. Все, що залишається, щоб зірвати на очах і мовчати. В такому випадку складно говорити. Ми намагаємося відфільтрувати навколишнє середовище.



Тим не менш, ніхто не є імунітетом від таких знайомих або навіть родичів на сто відсотків. І коли це сталося, вам доведеться відокремити себе від цих людей якомога швидше. В іншому випадку негативний досвід може бути відшкодований в майбутньому, лише коли ми принаймні очікуємо. Це тільки боляче.

Де можна вдовувати з маленькою дитиною і кредитами? Якщо вона має хороший досвід роботи, вона має деякі варіанти. Я ніколи не мав нічого подібного. Ось чому я вибрав роботу за кордоном. Не схожа на роботу. Ви можете допомогти вашій матері і, найголовніше, дочка.

Я пішов з невеликого міста, навіть від PGT. Так, другий світ був таємничим для мене. Ви дізнаєтесь, що книги та телебачення нададуть інформацію про невідповідність. Але боротися з усім особисто - це ще одна розмова. Дуже швидко, я подружився з нашим роботодавцем, тому робота не дуже страшна. вона була літня жінка, але вона була досить бриска.

Херсон

Новий клімат і морське повітря впало в любові з новою країною. Гарна повна ціна і найкраща кухня Я коли-небудь відомий. У будь-який час я маю на увазі, я пішов з ідеї, якось заробити гроші в пару років і зупинитися. Але тепер я в Іспанії в моєму вісімнадцятому році я не хочу повернутися до рідного міста. Я дуже впевнений, що нічого не змінилося.

Я хочу поділитися своїм життям. Моя дочка, залишена до моєї бабусі, тепер доросла. Вона має два діти, будинок побудований з моїми грошима, автомобіль. Вона ніколи не працювала в день, хоча вона завжди повторює ті ж фрази, які «починаючи в серці, найвизначніші професії». Ми не проживали в печерах довго, але Бог буде з нею, давайте думати, що він хоче.

батько моїх двох онуків відмовив у формалізації правового шлюбу до моєї дочки. Не пропустіть чоловіка. Ми живемо в двадцятому столітті і так далі. Ми сперечалися про це протягом тривалого часу, але потім ми вирішили, нехай він сказав. Будинок залишиться в сім'ї. Мій син-в-право не є мільйонером. Примітити протилежність.



Я не збираюся описати його як батько моїх онуків. Нехай мій дочка до неї. Але він здавалося впоратися з цим тягаром. Я зіграв спорт з онуком і допомагав з моїми дослідженнями. І мій бабуся вже зробив це. Ну, особисто, я нічого не проти нього. Що б їхня родина хоче.

Коли вони закінчили будинок (Я хотів великий, так що сусіди будуть ревнощими), мій син-в-правил стрибнув і попросив мені дати йому гроші на машину. Його старик нарешті зламаний, і тепер йому потрібен новий доказ його чоловічий. Ви знаєте, що людина без автомобіля? Він мав гроші, як кішка, і я не хочу його спонсорувати.

А потім дочка ступила і підтримала чоловіка. Вона обіцяє отримати ліцензію на всю сім'ю, не тільки для нього. Я погодився, і незабаром був придбаний автомобіль. Хороший іноземний автомобіль. Так само, де я живу.

р.

Упродовж трьох місяців сина-в-правила нещодавно придбаний автомобіль. Він негайно сказав, що він зробив ремонт за свої гроші і не запитав мене за копійки. До тих пір, поки моя дочка не була навіть почала проходити на ліцензії. І я нарешті переконаний, що це мій вимушений подарунок до мого сина-закону. Більше

І навколо цього часу щось відбулося. Його син-в-право, якщо він може називати це, зізнався його доньці, що він опинився в любові з іншим. Він не може допомогти собі. Почуття над ним і іншим пустим подразненням. Дочка спробувала поспілкуватися з ним, звертаючись до батьківського мита, але все було в варті. Він почав зникнути на дні, а потім просто назвав і сказав, що він не буде повернутися найближчим часом.

Дочка прокинулася довго. Я намагався заспокоїти її вниз, але як ви це зробити над відео з іншого континенту? Часто побачила її в сльозах. Ой, yeah. Я майже забули. Весь цей час автомобіль був «під ремонтом». Я хотів би розповісти про це. Але він зберіг рефюзацію, а потім він припинив підбір телефону. І зателефонувати поліцію нашого PGT, будучи в іншій країні, необхідно не бути друзями.



Ви думаєте, що це кінець? Нічого не подобається! На тиждень тому зникла людина. Через менше п'яти місяців. Спокійний, кричущий. Він сказав, що це була величезна помилка. Я, моя любов. І ти, пробачте мене. Стогін, крівельний. Коротко, професійна кришка. Я не знайшов тут, але в моєму автомобілі. Я вгадаю, що я вже відремонтував.

Я бажав глотку з дочкою. Дискусії, обговорення ситуації. Я думав, що я збираю пляшку червоної і сидю. З'ясуйте, як вона болить його. Але вона сказала, що вона збиралася назад. Це, не поганяє або скандали.

Вона сказала, що вона мала дітей і потрібно батька. Так як вона є батьком, вона не має вибору. Помилки, помилки. Хто не є. Де він був, хто його поділився своїм ліжком, він не має значення. Ось як мій дочка нехай її ноги сухий.



Весь цей час я відправив свої гроші. Допомогти, сказати, їх сім'я. Але тепер, що я проти цього дефектора, що надійшло до мого будинку онуків, дочка повинна бути покарана якось. Але що якщо ці гроші потрібні не тільки для неї, але і для своїх дітей? Я не можу це зробити. Ви повинні навчити свій урок. Які поради ви даєте мені зрозуміти, що вона неправильно? Я шукаю свою пораду, тому що ситуація серйозно. І я думаю про її весь час. Дякую за допомогу. Я сподіваюся, що це не буде знову.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное