Моя сина і дочка-в-права переїхали в квартиру, я ощадила весь життя, вона повинна бути тимчасовою, але вона виявилася по-різному.

Будь-який конфлікт повинен бути виграний. доброта і справедливістьй Порушує кордони іншої держави. Або звичайні сімейні непорозуміння, які відбуваються буквально щодня. Але якщо в першому випадку найбільш важлива роль грає люди на полі бою, то в другому - можливість родичів зрозуміти один одного і зустріти один одному.



Однак дуже складно вирішити, на якій стороні правди знаходиться. Це особливо стосується сімейних справ. З одного боку, це очевидно. І ви дивитесь, що ситуація насправді більш складна, ніж здається. Ось чому ми "Сайт" І є коментарі. Ви завжди можете поділитися своїм досвідом. Дискусії, які мають право і хто невірно. Іноді це допомагає в боротьбі з ситуацією.

Добрий і справедливість Я в вікі, коли я хочу взяти з собою перерву з усього: люди, робота, життя, новини. В принципі це називається пансіоном. Я завжди сподівався, що в той час я був шістдесят, я не був типовою жінкою власного віку. Але правда була гіркотою. Ні, я не почав їздити в громадському транспорті або легкому або сліпому або зателефонував молодим людям імена, сидячи на лавці біля входу. Але крім того, я типова стара жінка.



Моє життя сина з дружиною і дітьми в квартирі я ощадився весь життя. Вони мають стандартну сім'ю, з їх плюсами і мінусами. Я думаю, це величезний плюс. Це лише тут, і ми почуємо про нові та нові розлучення. Але з яких причин нехай мені витрачати більше часу на своїх онуків. Що, для мене особисто, як спітчання на обличчі. Я не розумію.



Ну, Бог з ними, з їхніми онуками. Вони не хочуть бачити Бабця, щоб дати їм. Це ще одна причина, чому мама і тато не зберігають своїх обіцянок. Це де я хотів би залишитися трохи довше. Як я сказав, мій син і дочку жити в моїй квартирі. Як тільки вони прибули, вони подарували своє слово, що воно буде тільки минуле протягом одного року, або на більшості двох. Уявіть, скільки я втратив у десять років.

Якщо раніше Андрій і Таміла якось містився загальний бюджет, то, з приходом дітей, то стало зрозуміло, що вони довгий час знаходилися. Я проти такого виходу. Але тепер я просто хочу бути вовк. Моя пенсія в даний час дуже низька. Для чого не вистачає грошей. Звісно, я був сподіватися на деякі пасивні доходи. Що я отримав?



Не тільки я один, але моє ставлення до мене абсолютно неприпустимо. Не існує ніякого способу підтримки мені у віці. Приїхати і допомогти мені трохи. Я хотів би, щоб няти мій бабуся, теж. Не знаю, чому мій син називає кожні шість місяців. Скажіть два слова і вимкнути його. Я, ймовірно, не впізнаю свою дочку на вулиці. Я бачив її сто років тому. Все вірно, що подяка.

Сватя скаржаться, що я занадто багато, і нехай діти живуть своїм життям. Звичайно, вона молодша, ніж мені і працює як вчитель. Ви не можете отримати її від роботи, якщо ви зробите її. Вона має зарплату, її здоров'я теж. Що таке труднощі? Це легко судити, що я хочу сказати.

р.

Мій колишній однокласник, з яким я підтримую дружні відносини, раджу мені заряджати мій син за місяць. Як тенант. Але я не схожа на ідею. Більше про акцію. У другому місяці вони вимагатимуть знижку або просто почати виплати повної суми. Тексти пісень, а це означає: І тоді мій дочка-в-право хоче зробити ремонт своїми грошима. Яким чином, вони нагадували. Я не хочу.

В результаті виходить, що син і дочка-в-право стояв в таборі, і вони не можуть бути передані з моєї квартири. Мій пансіонат робить мене в буквальному порядку, включаючи ліки. Я не знаю, що робити. Я багато порад, але ніхто не допоміг мені. Можливо, ви, дорогі коментатори, виправите це. Одна головка добре і весь сайт відмінно. Я чекаю на ваші смарт-додатки і я хочу сказати, що я буду дуже щасливий з ними.

р.

І намагатися дивитися на ситуацію з боку моєї сторони. Звісно, ми звикли сказати, що краще давати дітям і онукам. Але найкраща частина не все. Я ще чоловік, жінка. І мені також потрібна допомога, гроші і нормальне існування. Я не заслугаю його на життя? Звичайний пенсіонер від звичайного міста, який просто намагається вижити.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное