Я купив кілограм малини на ринку, вирішив мити його в домашніх умовах, і це те, що сталося з ягодами після води

Питання перед тим, Чи можна мити малину? Я ще не стояв у житті. Я купила ягоду на ринку, прийшла додому, заливають її чистою водою, а потім заливають її. А потім я бачив в Інтернеті, як ця тема гаряча обговорюється. Як я дійсно повинен. Поговоримо про це сьогодні!



Чи потрібно мити малину Син не порадувати себе і близьких з свіжою малиною в середині сезону. Так, ціна її трохи укусає. Але в магазині вітамінів, які самі магазини ягід, обов'язково варто це гроші. З малини варення готують на зиму, ягідку заморожують цілим або натирають цукром. Чи можна їсти малинові пироги? Це кулінарний шедевр!

В цілому потрібно купити малину. І краще це зробити на ринку, де є можливість купити домашній ароматний ягоду за кращою ціною.

р.

Після покупки я зазвичай вимити всю партію ягід і зберігати її в ємності в холодильнику. Але нещодавно я почув думку, що малина не потрібно мити. Вони говорять, що має бактерицидні властивості. І якщо ви вимити його, всі переваги відійде. Звісно, я не чую великих оповідань в житті! Вітаміни приховані всередині ягоди, не на її поверхні, прямо?

Не варто хвилюватися. Крім того, деякі люди думають, що якщо ви вимити ягідку, вона перетвориться в кашу. Цей аргумент також є далеким. По-перше, ніхто не змусить вас лазити малину в воді дуже довго. По-друге, чи перетвориться малина в кашу залежить від початкового стану ягоди.

р.

Подумайте логічно. Ми не знаємо, хто збирав малину, чи були їх руки. Не зрозуміло, що ягоди лікували щось під час вирощування. Ніяких гарантій, які після їжі немиті ягоди, ваш шлунок не почне боляче. Це найкращий сценарій!

Якщо ви збираєте ягоди своїми руками і точно знаєте, в яких умовах малини виросли, то, звичайно, не можна мити її. У всіх випадках краще діяти мудро і мити ягідку. Але як саме ви робите це? Перш за все я рекомендую миття малини відразу перед застосуванням. Це особливо вірно, якщо є багато товарів.



Немиті ягоди можна зберігати в холодильнику довше і не буде поширюватися. У будь-якому випадку не промийте малину під струмком проточної води. Так ви дійсно ризикуєте пошкодити сам ягоду.

Просто залийте холодну воду в глибоку миску. Потім покладіть малину в кооп і опустіть їх в чашу. Потім при невеликому русі руки потріть шнур так, щоб ягоди перемішали в воді. Ця маніпуляція може повторювати кілька разів.



До цього, і ви побачите, що ягода залишиться цілою і невидимою. Найкраще покласти його на паперові рушники, щоб надлишок вологи відійшов. Але це додатковий етап - малина вже готова до застосування.



Якщо ви збираєтеся заморозити малину, мийка повинна бути затримана. Більшість господинь схильні думати, що краще не мити ягідку, так як при низьких температурах всі filth загинуть. І якщо ви вимити, а потім замерзнути малину, то після розморожування її можна почати розкласти. Не завжди зручно, особливо якщо ви хочете зробити малиновий торт.

Я сподіваюся, що ви знайдете ці поради корисними! Покажіть мені, ви промите малину перед питтям?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное