У TikTok показали, як виглядатиме наймодніший манікюр цього літа, а не всі модниці були задоволені

Я пам'ятаю час, коли всі дівчата носили довгі нігті і що був нормою. Але неоднорідно змінюються тенденції. Кілька маленьких інструментів катування давно пішли. І тепер на вершині популярності зовсім інший манікюр. Його називають. Голі нігті. Що це і що таке їх перевага, я розповідаю і показати пізніше в статті.



Якщо ви коли-небудь зробили манікюр в салоні, ви знаєте, як довго це займає. І якщо майстер вищої категорії може впоратися за 60 хвилин, то з новачками іноді доводиться сидіти протягом двох годин. Крім того, враховується складність дизайну. Чим важче, тим довше потрібно фарбувати.

І не забудьте про шкоду нігтям принести хімічні лаки. Згодом нігтьова пластина стає тоншею і без покриття просто розбиває. І якщо ви вважаєте, що манікюр повинен бути виконаний ідеально кожні 2-3 тижні, цей захід коштує гідна копійка.



Виявляється, що плюси тільки красиві нігті. Але є нагородження. Часто буває, що яскраве оформлення нудно після тижня. І піти на нові нігті в салоні не добре. Так ви повинні чекати, поки нігті виростуть досить для свіжого манікюру.

На фоні цього страждання манікуристи почали пропонувати клієнтам зробити голі нігті. В тренді з'явився не так давно, але впевнено забезпечив статус вершини. Суть полягає в тому, щоб зробити гігієнічний манікюр. Тоді ви можете зробити оголене покриття, яке не буде помітним, або залишити нігтьову пластину наодинці, не закриваючи її що-небудь.



Основна перевага цього манікюру полягає в тому, що він універсальний і підходить абсолютно будь-яким образом. Крім того, ці нігті виглядають дуже акуратно. Не дивно, що весь геній простий!

Голі нігті можна покрити звичайним прозорим або натуральним лаком без використання ультрафіолетової лампи. По дорозі ми написали про свою потенційну шкоду раніше. Я раджу вивчити інформацію за посиланням!



Я знаю, що додання кольорового манікюру здається важко. Я використовую, щоб зробити це самостійно, і я любила темні кольори більшість з усіх. Але з часом я зрозумів, що без лаку мій нігті виглядає страшно. Вони просто потребують відпочинку і відновлення.

Спробуйте ходьба з кленовими нігтями. Просто подивіться нігтьову пластину, як швидко її переновити і стає міцніше. Це індивідуальне, але в моєму випадку, повне відновлення займає не менше 6 місяців.



Це свідчить про те, що нігті були повністю вичерпані. І чим довше ви робите професійний манікюр з покриттям, тим довше нігті відновляться після нього. Уявіть відправлення руки на довгий відпочинок. Але ніхто не завадить вам прогулятися з неглибокими нігтями. Навпаки, голі нігті виглядають дуже милі. Ви можете подивитися на фото і побачити її!

Що мені подобається найбільше про цей манікюр, що він підійде до будь-якого образу. Ви не повинні турбуватися про те, що носити, коли ваші нігті яскраві. Іноді виглядає смішно на тлі невідповідного одягу.



І з гомілками цвяхів я почав подбати про себе нігтьову пластину. Я купила спеціальну олію кутикули і запіканка нігтя. До речі, якщо ви не хочете піти в майстер і зробити гігієнічний манікюр, ви легко зможете дізнатися цю майстерність самостійно. Так ви заощадите ще більше грошей.

Розкажіть мені, що ідея зробити блідо нігті? Читання слідувати тенденціям?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное