Вихователь свого чоловіка назвав і почав підказувати, що це буде добре для свого сина, щоб надати подарунок на весілля, але я категорично проти неї.

Які батьки нареченої виглядають першим? Що дочка повинна мати нареченай Після того, як це не тільки безпечне шлюб, але і необхідні знайомства, перспективи, хороший старт сімейного життя. Навіть весільний подарунок приділимо особливу увагу. «Як ми любимо свою дочку? й



Усе це оповідання зрозуміло тільки, що батьки з обох сторін просто зобов'язані дати останні копійки на весілля своєї дитини. Так що люди не збиваються за спиною та відповідними конструкторами. Це традиція. Чи є це право або неправильне питання. На Заході вони не турбують з ним. Чи досягли дитини певного віку? Доброго дня. Ми будемо там на весілля. Якщо ви зателефонуєте мені, звичайно.

Мій перший чоловік був такою сумкою. Він завжди був в невірному настрої, часто живиться, навіть піднявшись руки в мене кілька разів. Для того, щоб дати вам краще уявлення, ми живемо в однокімнатній квартирі в той час, щоб наша маленька дочка побачили всі наші кварелі. Не припинив його сльози. Я ще не міг отримати розлучення.



Тоді коли ми розірвали, це було важко. Я пішов в квартиру з Даша. У той же час я спробував десь заробляти додаткові гроші, тому що у мене немає нормальної професії, а деякі пені були оплачені на капустях. Я мав замінити дівчат на зміну касира або отримати медсестра. Без досвіду і не на найбільш вигідних умовах.

Тільки тоді я зустрівся з Женьею, майбутнім чоловіком. Він дав мені те, що енергія, яка все ще живить тіло і душу. Який, солодкий, навіть наївна людина. Він приєднався до нашої родини без проблем. Моя донька божевільна про нього, любить його матір'ю. У господарстві він допомагає мені багато, не забуваючи, що він чоловік і хлібобулочний.



Ми почали з нуля, і зараз маємо хороший бізнес. Якщо перед тим, як я не можу вдатися в оренду однокімнатну квартиру без отримання в борг, тепер ми все живемо в приватному будинку, в хорошому мікрорайоні. Вже в рік ми летемо на канікули, і дочка входила дуже престижна школа. Але я пам'ятаю дуже добре, де я почав, і до кого я бачу успіх сьогодні.

Я поважаю Женію і я оцінив його дуже багато. Для інших, звичайно, Євген Андрєвіч, але він не схожий на всіх офіційних Простота і відкритість є запорукою успіху, оскільки він завжди любить сказати. І я зареєструю кожне слово, яке він говорить.

Уже кілька років тому ми летемо на острови і Женя заявили, що він хотів прийняти мій Даша. У нас приємно здивували, що моя дочка нарешті була справжньою. Цей захід приніс нам ще ближче разом. І так, коли я впевнений, що мій чоловік є ідеальним чоловіком у всіх відносинах, я дізнався одну погану новину. Новини з минулого.



Я знав, що Женя була одружена. Що, якщо я одружився з дитиною в руках? Він не мав дітей своєї справи, тому я не звертаю багато уваги до свого попереднього шлюбу. Ну, наречена від хорошої сім'ї, можна сказати. Вимкнено, не варто.

З дружиною, коли вони одружилися. І так, що немає проблем з документами і все інше. Женья вирішив прийняти його. Так, ви маєте право. Він не знав свого батька, насправді його stepfather. Ви знаєте? Він все ще думає. Але після розлучення, перша дружина Жана була сердитися з ним, що вона забідала його спілкуватися з сином.

Мій ідеальний чоловік, звичайно, залишив всю властивість своєму роді. Він пішов з двома мішками, що містять свій одяг та особисті речі. Добре, що він є відмінним спеціалістом і здатний швидко повернутися на ноги. І він не втратив нервів від такої межі подій. Після того, як всі бакалаври, які не можуть відновити після розлучення і сидять щільно на склянці.



Ви йдете. Він мав угоду з дружиною, що так як він не бачив його "сон", і давав всім своїй дружині, вона не повинна чекати від нього. Вона, звичайно, негайно погодилася, тому що я розумію, що беггар ніколи не буде грошей на алімонію. А потім Женя і я почав жити і працювати разом, а потім ви знаєте.

І якось дізнався про успіх нашої родини. І виросла сина в цей час і навіть вирішив одружитися. Так вона вирішила зателефонувати нам вдома і розповісти про дружину у людини. Ця жінка безпосередньо заявила, що це буде приємно, якщо батько сам прийшов до весілля сина і допомогти йому з початком дорослого. Автомобіль, як подарунок, буде достатньо з головою. Звичайно, не вітчизняна модель.



Після того, як, згідно з документами, її син ще є офіційним сином Євгена. Він захотівся. Я не доглядаю, якщо це так багато років. І я впевнений, що мій син не пам'ятаю Женью. Попри те, що в цей час його мати, безумовно, сказав, що всі справи про його «фіш». сто відсотків. Тепер він просто хоче зробити прибуток.

Але якщо хтось ще був у моєму житті, він просто сміється на телефон. Зрозуміло, що ситуація більш комічна, ніж серйозна. Кожен розуміє. Але мій Женья дуже досконалий. І сказав він серйозно про свого роду. Він каже мені, що він не буде йти в будь-яку точку і не дасть нічого.

Але я можу побачити все на очах. Що зателефонуйте йому, і це місяці до весілля. Неважливо, скільки я говорю з ним, результат той же. Він говорить одне слово, а в очах стоїть ще одне. Якщо я поговорю про свою справу у людини, вона не змінює нічого. вона не залишить її самостійно.



Не дивлячись на те, що покупка автомобіля повністю зливається нашим бюджетом, ні. Але чому варто витрачати гроші на чужу сім'ю? Вирощений хлопець, який ви бачите, одружився. Для того, щоб показати, що в кімнаті є хороша сім'я? Ні, поїзд пішов. Зараз Даша і я його сім'ю. Завжди буде. Як вирішити його на нашому рівні, і швидко. Чим більше часу переходить, тим більше впевненості у Жені. Я не схожий на це.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное