Якщо ви заносите свіжі лаундрі кожен день, з'ясуйте які лікарі

Нещодавно я дізнався від друга, що вона не може змінити нижню білизну протягом декількох днів. Будь ласка, не запитайте мене, як я отримав цю інформацію. Більш важливо, не всі знають про Основні правила гігієни людини?

р.

Цей інцидент запропонував мені дізнатися більше про це. Що я знайшов щось нове? Сьогодні ми будемо говорити про те, як часто потрібно змінити нижню білизну і оновити свій одяг.

Якщо ви дотримуєтесь основних правил гігієни, ви, ймовірно, змінюєте нижню білизну щодня. Але, нещодавно я прийшов в статтю, яка сказала, що іноді потрібно робити це частіше. Наприклад, влітку і на дні, коли ви граєте спортом, не зайво міняти нижню білизну двічі.

Причина ясно: бактерії накопичуються і розмножуються на білизні. При довгому контакті з шкірою вони можуть привести до виникнення різних недуг. Ця частина тіла є найбільш чутливою і ви не повинні забувати, щоб піклуватися про неї. Тому після проходження тренажерного залу необхідно змінити штани. Ви потієте, коли граєте спорт. Зволоження, темне і тепле середовище найкраще підходить для розмноження бактерій.



Що стосується повного оновлення одягу, то потрібно зробити це не рідше одного року. Послабляючи однакові штани, поки вони не ламаються. Незалежно від того, як часто ви вимити свої прання, бактерії залишаються в тканині з часом. Це особливо вірно, якщо в барабані пральної машини одночасно і нижню білизну, і латунь, і іншого одягу.

І якщо вексель йде на роки, звичайно, нічого хорошого від такого нижнього білизни не варто очікувати. Найкраще мити його окремо від інших речей. Не дуже низькі температури: оптимально використовують режим 60 градусів і вище. Звичайно, якщо ми не говоримо про мереживні набори дорогих тканин. У цьому випадку необхідно використовувати поради виробника.

94571237

Вимова тканин. Купити одяг з натуральних матеріалів, через які ваша шкіра може дихати. В першу чергу варто звернути увагу на бавовняні моделі. Особливо це стосується шортів, які ви зносите влітку. Але з поліестеру і мікрофібри в цей час слід відмовитися.

Я також хочу нагадувати вам, як важливо вибрати потрібний розмір. Це стосується і трусики і латуні. Вони не повинні потрапити в шкіру і вичавити тіло. У кращому випадку ви просто будете неприємними, в найгіршому - нижню білизну можна потерти шкіру. До речі, я чую багато про те, що зонд не найуспішніші моделі для постійного зносу. Я думаю, що ви думаєте про це?



Крім того, фахівці рекомендують спати без нижню білизну або хоча б раз на добу без нижньої білизни. Якщо ви не любите спати голий, вибирайте тільки бавовняні білизна для сну. Тіло необхідно дихати!

Буває, що після миття і носіння трусики, роздратування з'являється на шкірі. Це говорить про те, що ви можете бути алергічними для деяких інгредієнтів у пральній порошці. У таких випадках має сенс змінити засіб від звичайного дитячого мила.



Якщо ситуація не змінюється, обов'язково звертайтеся до лікаря-гінеколога. Лікарі рекомендують використовувати нейтральний порошок без запаху для миття білизни, а також відмовитися від кондиціонера. Крім того, якщо є багато людей, які проживають в будинку, пральня кожного будинку необхідно промити окремо.

Що стосується латунь і різноманітних топів, вони радять міняти хоча б раз на 3 дні. Нехай я знову набридла, як важливо вибрати правильний одяг. У нас є окрема стаття на сайті, яка присвячена вибору латуні. Я дуже рекомендую дізнатися її.



Якщо ви знаєте все це, я можу бути щасливим для вас. Доброго дня! Але це ніколи не зайве нагадувати собі основні правила гігієни. Вітаю?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное