На мій 50-й день народження я отримав телефонний дзвінок, незнайомий чоловічий голос дав мені новини, які зробили мене миттєво.

Життя при вагітності Деякі жінки не можуть бути різними від життя. У соцмережах можна побачити безліч фото вагітних, які займаються спортом, які займаються роботою, роблячи побутові хори, прибирання і навіть ремонт. У той же час вони постійно консультують з лікарями, щоб тримати все під контролем якомога простіше. І в результаті вони дають щасливі, здорові потомки.



П'єс люди навколо них лікують цю поведінку по-різному. Деякі тільки перекручують пальцем в храмі і радять заспокоїти своє здоров'я, тому що є мало, що може статися. Інша підтримка, радимо консолідувати результат активною сирою їжею і пологами в басейні. На їх думку, це буде ще краще. Ну і старше покоління тільки нав'язливо пропускає над лівим плечем і не забуває переплітатися з ознакою хреста. Точка зору.

Коли ви усвідомлюєте, що п'ятий десяток у вас ще немає дітей, ви починаєте лікувати його простіше. Ну, це сталося. Поганий удачу. Що ми можемо зробити зараз, світло не зійшов на них, на цих дітей. Але ви можете жити для вашого задоволення, зробити ризикові операції, не відволікаючись від турботи про життя когось.

до 1 2 3 4 5+

В той час як ваші однолітки врятували кожну копійку, ви живите, працював, створивши. Тепер у вас є більше можливостей і менше боргів. Не просто перед ненародженими дітьми. І перед банками. «Життєві діти мало бідні». І платити за навчання в інституті дорослої дитини в наш час дуже дорогі. А потім ви повинні придбати квартиру! Діти не мають такої проблеми.

Саме тому Григорій Алексеевич був практично завжди в гарному настрої і здоровому здоров'ю. Він не потішив на своїх підлеглих, любив дружину, ходив до сну і повною. Говорячи про це. Це було п'ять років тому, що він і його дружина захопили на деякі кулінарні шоу, а з тих пір він став дуже жирним. Григорій Алексєвіч нічого не відбувся. Але його дружина, Снежана Архіповна, вирушила в всю серйозність.



З його зростанням близько метра і восьмих сантиметрів видно навіть з афарю. Талія жінки була відсутня, а красиві великі намистини навколо шиї, з яких вона була такою гордістю, перетворилася в об'єкт маркування місця, де раніше ця дуже шия могла бачити якось. Пристрасть до смачної їжі має свої наслідки.

Тим не менш, дружина великого боса любила одягатися і піклуватися про себе. Так її гардероб був наповнений великими суконнями, на мітках яких були численні «ixes», де одяг повинен вказати розмір. І ці Xs були отримувати більш пізно. «Як завжди, я відновився на літній сезон. Це як заміс. Все я думав Снежан Архіповна.

Цього дня, на п’ятій річниці свого чоловіка, Снежан, як завжди, був пізно. З самого ранку вона залишила нотку чоловікові, що вона прийшла до ресторану ввечері. Після того, як вона повинна ставити себе в порядку, а також зробити фірмову «чистку» зачіску. Чоловік знав про звички коханого і, зітхаючи голосно, тільки поставив замітку біля.



Не чекаючи на вечір, народжений хлопчик назвав друзів так, щоб вони, без контролю і жіночого нагляду, могли спокійно відпочити в чистому чоловічому компанії. У курсі вирушали легкі гарячі напої і закуски. Пізніше, коли всі там і почалися партії, Григорій спробував зателефонувати дружині кілька разів, але все було в варті.

Кілька пострілів хвилювання завітали чоловіка, але він думав, що дружину було просто вирішили подарувати йому ще один сюрприз. Ну, вона любить її, ви будете грати разом. І тоді, коли через годину, у його кишенях, родючий і життєрадісний кульприт навіть спочатку не розуміла, чому він чув незнайомий чоловічий голос від свого імені дружини.

Габаритний зображення

На іншому кінці лінії чоловік привітав його. Непристойно вводять себе і привітали Григорію Алексеевичу з двох випадків одночасно. По-перше, щасливий день народження. І, по-друге, щасливий день народження сина. Хлопець народився міцний, під 5 фунтів ваги. Відповідність зараз відпочиє, але як тільки вона може, вона буде називатися. До речі, адреса лікарні ...

Після 15 хвилин таксі бізнес-класу кинувся на дуже двері лікарні. Свою дружину вже відпочивали і посміхалися весело. Хто знає свою першу дитину, щоб раптом приїхати? Виявилося, що ви можете вагітнати у віці 50 років. Однак в цьому випадку необхідно стежити за здоров'ям в цілому, а також вагою зокрема. В іншому випадку можуть виникнути такі сюрпризи.



Peels Grigory Алексєвіч завжди вважає себе сильною людиною, здатний пересуватися будь-які емоції. Але в цей час його задовольнить, і він не міг затримати сльози. Це був найкращий подарунок свого життя. Я не доглядаю, якщо він думав, що це було добре, щоб бути безтурботним. Він батько і сина. Що може бути краще для чоловіка свого віку? Він кричав, і так зробив свою втомлену, але непривабливо щасливу дружину. Тепер два з них починають все нове життя.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное