Єкатерина Кузнецова продала квартиру в Москві і припинила дію в Росії

До повної інвазії Катерина Кузнецова Я не бачив нічого неправильного з роботою в Росії. На жаль, це спільна історія і багато людей не розуміли, що війна з Росією тривала 8 років. Однак вона усвідомила свою помилку і вирішила закінчити її минулим раз і назавжди. Що відомо про це зараз, ми дізнаємось пізніше в статті.



Веб-камера / @katykino Актриса Катерина Кузнецова Катерина Кузнецова з Києва. Олег Кузнецов, відомий український футболіст. І мій мама Алла Борисенко, є спортсменом. Тим не менш, дівчина не стежить за ногами батьків. Її душу мальувало до мистецтва.

За 10 років сян в київському хору «Огоніок». Вокально займався оперною співачкою. Проте після закінчення навчання вступає в театральний університет. Це був свідомий вибір, який Катя зробив під враженням від перегляду гри «Pygmalion» від Bernard Shaw.



Веб-камера / @katykino У 2009 році Кузнецова успішно закінчила Київський національний університет театру, кіно та телебачення ім. І.К. Карпенка-Карого. У той же час вона почала працювати в театрі столиці. Напередодні студента акторка працювала на телебаченні і провела ранковий показ на Першому національному каналі.

Тоді Катя була запрошена до фільму для рекламного каналу M1. Наступний пагон для музичного відео. У серіалі «Повернення Мухтара 2» і «Повернення Орлі». Ангел з Орлі.



Веб-камера / @katykino Я знаю Кузнецову від відомого російського серіалу «Кухтен». Крім того, я не мав ідеї, що Катерина була з України. Як ви знаєте, актриса вирішила побудувати кар’єру в Росії. Саме там, де вона була переважно знята.

Однією з останніх успішних робіт актора є роль в російській детективно-мистичної серії «Вампіри середньої смуги». Для роботи над набором не було з ким-небудь, а з Юрієм Стояновим. І люди люблять серію самі.

Однак Кузнецова відмовилася працювати в серії. У лютому 2022 р. актриса заперечувала дії російських органів та військових. Вона вирішила закінчити її минулим і повернути додому.



Раніше Катерина не поділилася її громадською позицією, для якої зараз вже багато капелюхів. У 2014 році з анексією Криму розпочалася війна Росії проти України. Але це не завадило актрису від роботи на двох ринках, але живе в Росії.

Але зараз Кузнецова міцно на власній. У своїй соціальній мережі вона показує, що війна, веде боротьбу на інформаційний фронт. Дівчинка бере участь у різних ініціативах, бере участь у фантастичному волонтерстві.



Веб-камера / @katykino Катя не розуміла, що вона не розуміла, що збиралася раніше. Вона пішла до Росії, щоб побудувати кар'єру. Це те, що багато українських зірок зробили. Але в разі Кузнецови все вийшло дуже добре. Зайдіть і змініть життя, кожен може!

Катерина Кузнецова тепер називає війну в Україні геноцидом українського народу. Якщо ви все ще сумніваєтеся, прочитайте наші матеріали про ракетні напади на мирні міста України: Київ, Дніпро, Вінниця.



Зараз Кузнецова в Україні, але частіше на острові Тенеріфе. Ведуться роботи свого коханця Максима Апліна, з яким актриса вже 5 років. До речі, пара зайнята. А її квартира в Москві, згідно з рами, Катя успішно продається. Вона активно рекламує різні українські бренди, але фільмування на даний момент виходить з питання.

Катерина вірить в перемогу України і зробить все можливе, щоб наблизитися до неї. А також захоче зробити українське кіно відоме у всьому світі. Ми чекаємо на Катя в нових ролях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное