Я хотів допомогти, але це було дуже цікавим.

Дружба у жінокЧи існує вона? Ця тема все ще дуже суперечлива серед обох сексів. Деякі кажуть так, звичайно. Кожна жінка або дівчина має найважливіший, кращий друг, для якого вона буде йти в вогонь і в воду. Іноземці заперечують це і стверджують, що перший гідний чоловік, який буде знищити цю дружбу без проблем.

Ми можемо самі зателефонувати одержувачам, які вони думають про це. Кожна жінка або дівчина має щось сказати. Особистий досвід, нічого не може замінити його. І ми, в свою чергу, розповідаємо історію життя, що іноді будь-яка дружба може призвести до негативного. Неважливо, що вона була між собою. Головне, що люди мають характер і які моральні принципи.

Після того, як мій батько нарешті отримав квартиру в місті, я вирішив переїхати в неї без подальшої затримки. Моя да була зупинена в с., і у мене була чудова квартира з двома кімнатами і навіть найгіршими ремонтами. Ніщо надприродне, але для дівчинки мого віку, які перенесли з периферії, це був рай.

Нові перспективи були остаточно розкриті. Життя в місті – це перш за все вибір роботи. І інфраструктура, місця відпочинку, нові знайомства і так далі. Не менше року в с. та ваші скарги на вихованця зникнуть як хмари у липні небо.

Після того, як місяць життя, я вирішив, що це було приємно, щоб мати номерний знак. Вибір, звичайно, впав на мій найкращий друг. Також сільський, але дуже скромний навіть міськими стандартами. Низькі, зносні окуляри. Він завжди дивиться на ноги і не схожий на людей. Але ми друзі, і Sony I відомі з дитинства.

Пілінги Ми швидко погодилися, що вона буде жити в меншій кімнаті, оскільки вона не мала нічого з нею. Спочатку я не збираю гроші на проживання, і там, як ми спинилися, ми розглянемо ситуацію. Ми наполегливо працюємо дівчатам, ми не побили місцевих ксеней дівчата в ногу, океї?

Шукаю роботу в кафе. На щастя, місце виявилося, щоб бути прохідним, а локальний клієнтеле не пропустити на кінчиках. Після декількох місяців роботи я думав, що я можу навіть почати економію автомобіля або щось. Я не мав права, хоча. Я хотів би провести це мудро.

Я назвав для мене і Sonya. Але через її «доту» про велику кількість людей в одному місці, вона повністю відмовилась працювати в нашій установі. З іншого боку, мій друг не був Вона продала багато інтерв'ю, шукаючи щось, що було якомога ближче до неї. На жаль, навіть походи по місту знижують гроші і скоро вони виросли. Тоді я вирішив поєднати свої гроші до кращого часу.

І ось, як я дізнався, що я не захопив жінку. Хоча мій мама народила мене як дівчина. Чи можу я виростити, щоб бути незалежною людиною, або це про батьківство? У будь-якому випадку, Sonya почала шинувати мене трохи.

Вона в кінцевому підсумку отримала роботу, яка влаштовує її. Адміністратор, салон краси. По суті, її робота була привітати гостей, посміхатися і зафіксувати двері кабіни ключем. Така робота була оплачена відповідно. Будь-який майстер отримав багато разів більше грошей, роблячи брови, вілі, нігті. На робочому місці найдовший.

Я показав про те, щоб взяти курси і стати самою. Це перспективна професія. Але вона тримала відступ, тому що вона має руки від неправильного місця, і вона рідко зношує макіяж. У будинку мій друг діяв, якби вона понизила два зрушення в поле: вона була просто лежачи на дивані і голодуючи на телефоні. Вона не дала мені ніякої допомоги вдома. Я очищав всю квартиру, крім своєї кімнати і вірю мене, відмінність була чіткою з перших декількох секунд.

Недовго тому я почав серйозних відносин з хлопцем. Він з міста, живе сам, але орендує квартиру. З Я часто тримався з ним протягом декількох днів, Sonya познайомився з ним. Але кілька днів тому я зрозумів, що наша дружба, на жаль, з'являється на швах. Я збираюсь з нею збивати і лаціною. Я не можу дістатися до неї в дружній спосіб. Не слухайте мене.

Я думав, рано чи пізно, і я хотів би зібратися. Тоді виникне питання, де ми живемо. Непристойно краще перемістити в мене і не оплачувати оренду. Я розумію, що дуже добре. Я хочу попросити Sonya "Зберегти номер", як вони кажуть на роботі. І це бесіда я боїться.

Що б Sonya, вона просто сільська дівчина. Як мені подобається. І це був я, хто змусив її пересуватися, показав, що ви можете жити, як це, без мами команд і сільського кольору поза вікном. Тепер, як вона повернулася? Від своїх батьків доглянуто життя. На свій спосіб, звичайно, але все ж.

Повернути її назад буде занадто жорстоким. Немає іншого способу. Ви повинні вибрати між нею і моїми відносинами. Я просто не знаю, що робити, і кожен день я змінив мій розум. Так, поки я просто чекаю, що відбувається. Можливо, доведеться жити в даній квартирі і не приймати когось в поселення. Ви не залежите від будь-якого, і ви завжди відчуваєте себе більш впевненим.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное